Dalībnieka diskusija:Fuķiks

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search


Information icon4.svg Esi sveicināts(a) Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks(a), Fuķiks. Esi sveicināts(a) Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- 19:39, 1 maijā, 2011 (UTC)

Izlašu sastāvi[labot pirmkodu]

Vai drīkst lūgt sarakstā atstāt <!-- iekomentētus --> spēlētāju vārdus oriģinālformā? Diemžēl daudz kļūdu un meklēt tos oriģinālus piņķerīgi. Droši vien tu tāpat izmanto en wiki (kur vārdi doti oriģinālā). --Kikos (diskusija) 14:20, 29 maijā, 2012 (UTC)

Labi, es gan laikam bišku būšu jau pārsteidzies - pārējiem atstāšu ar tiem komentāriem. Fuķiks

Fb veidnes[labot pirmkodu]

Sveiks! Vēlējos informēt, ka tagad Vikipēdijā ir {{fb}} veidnes un nevajag izmantot {{futbX}} veidnes. Izmantošana tāda pati kā pie angļiem, kā parametru var rakstīt valsts nosaukumu angliski, latviski, to kodu (tik jābūt uzmanīgam ar to FIFA/ISO pārklāšanos). --FRK (diskusija/devums) 19:31, 27 jūnijā, 2013 (EEST)

Dažām eksotiskām izlasēm gan tas nestrādā, tā kā es palikšu pie futb Fuķiks (diskusija) 19:59, 27 jūnijā, 2013 (EEST)
Piemēram (var jau sačiņīt kaut ko)? Un šādi Tu atvieglotu darbu man un tiem ap šo lietu darbojošajamies vikipēdistiem nākotnē. Ir vispār doma kaut kad pilnībā atbrīvoties no futb veidnēm, lai nemaisa pa kājām, tā teikt. --FRK (diskusija/devums) 20:01, 27 jūnijā, 2013 (EEST)
Ziemeļamerika. Un ko nozīmē - sačiņīt - tas tu esi gudrs te un ar atvieglošanu to domā vispār bez domāšanas kopēt visu no angļu vikipēdija - es neesmu Sarkanais Krusts. Fuķiks (diskusija)
Ar sačiņīt es domāju atrisināt problēmas, kas Tev liedz strādāt ar fb veidni (kur ir daudzas opcijas, piemēram, bijušie karogi, karoga atrašanās kreisajā pusē, kas tomēr labi izskatās pie spēļu rezultātiem). Ja ar vārdu problēma Tu saproti sarkano linku veidošanos, tas ir ļoti viegli atrisināms, jāsataisa pāris pāradresācijas (to es arī varētu izdarīt). Ar citiem kontinentiem viss ir štokos? --FRK (diskusija/devums) 20:29, 27 jūnijā, 2013 (EEST)
To es tev varēšu pateikt kad es tikšu līdz citiem kontinentiem, man ar laiku mēdz būt švaki. Fuķiks (diskusija) 20:35, 27 jūnijā, 2013 (EEST)

Tā, tagad vajadzētu iet visiem ISO kodiem, FIFA kodiem no dalībvalstu sadaļas (pārējās sadaļas man bija slinkums pārbaudīt). --FRK (diskusija/devums) 16:33, 30 jūnijā, 2013 (EEST)

Brazīlija[labot pirmkodu]

Lūgums ievērot nosaukumu formātu (2014. gada FIFA Pasaules kauss, nevis FIFA Pasaules kauss 2014) --FRK (diskusija/devums) 15:48, 9 jūnijā, 2014 (EEST)

Es ievēroju nosaukumu formātu no 2010. gada. Paldies. Fuķiks (diskusija) 15:49, 9 jūnijā, 2014 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.52 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.37 (EEST)