Dalībnieka diskusija:OskarsC

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

Information icon4.svg Esi sveicināts(a) Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks(a), OskarsC. Esi sveicināts(a) Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 19:33, 14 martā, 2013 (EET)

Filmu plakāti[labot pirmkodu]

Sveiks! Paldies par latvisko plakātu likšanu, es, protams, esmu par slinku, lai tos meklētu :) Ja augšupielādē jaunu faila versiju, tad tajā kopsavilkuma laukā vienkārši jāieraksta "latviskā versija" vai kaut kas tāds. Info par URL u.c. stafs pēc tam jāliek attēla apraksta lapā (attēla lapu atverot labošanas režīmā). Ja URL liec tajā kopsavilkumā, tas ir bišk bezjēdzīgs process :) Un vēlams likt {{Filmas plakāts}}, nevis {{fair use}}. --FRK (diskusija) 2016. gada 4. augusts, plkst. 18.32 (EEST)

Šādi tas ir darāms. Lūgums sakārto pēc sevis. Likt to augšupielādēšanas kopsavilkumā, liekot jaunu attēla versiju, ir pilnībā bezjēdzīgi, tas nekur pēc tam neparādās un tas nav tālāk izmantojams. --FRK (diskusija) 2016. gada 10. augusts, plkst. 02.30 (EEST)
Atkal tas pats. Nu apskaties Attēls:Hacksaw Ridge poster.png. Vai tad pašreizējais attēls ņemts no enwiki? --FRK (diskusija) 2017. gada 19. februāris, plkst. 12.42 (EET)
Paldies! Šādi ir pavisam labi. --FRK (diskusija) 2017. gada 20. februāris, plkst. 09.39 (EET)