Dalībnieka diskusija:OskarsC

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

Information icon4.svg Esi sveicināts(a) Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks(a), OskarsC. Esi sveicināts(a) Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 19:33, 14 martā, 2013 (EET)

Filmu plakāti[labot pirmkodu]

Sveiks! Paldies par latvisko plakātu likšanu, es, protams, esmu par slinku, lai tos meklētu :) Ja augšupielādē jaunu faila versiju, tad tajā kopsavilkuma laukā vienkārši jāieraksta "latviskā versija" vai kaut kas tāds. Info par URL u.c. stafs pēc tam jāliek attēla apraksta lapā (attēla lapu atverot labošanas režīmā). Ja URL liec tajā kopsavilkumā, tas ir bišk bezjēdzīgs process :) Un vēlams likt {{Filmas plakāts}}, nevis {{fair use}}. --FRK (diskusija) 2016. gada 4. augusts, plkst. 18.32 (EEST)

Šādi tas ir darāms. Lūgums sakārto pēc sevis. Likt to augšupielādēšanas kopsavilkumā, liekot jaunu attēla versiju, ir pilnībā bezjēdzīgi, tas nekur pēc tam neparādās un tas nav tālāk izmantojams. --FRK (diskusija) 2016. gada 10. augusts, plkst. 02.30 (EEST)
Atkal tas pats. Nu apskaties Attēls:Hacksaw Ridge poster.png. Vai tad pašreizējais attēls ņemts no enwiki? --FRK (diskusija) 2017. gada 19. februāris, plkst. 12.42 (EET)
Paldies! Šādi ir pavisam labi. --FRK (diskusija) 2017. gada 20. februāris, plkst. 09.39 (EET)

OskarsC, arī tavs viedoklis ir svarīgs nākotnes kopienas diskusijā[labot pirmkodu]

Es aicinu tevi pievienoties diskusijai par Wikimedia kustības nākotni. Jau vairākas nedēļas daudzās valodās notiek diskusija par nākamo 15 gadu prioritātēm: Kas būs tas, kas paātrinās mūsu progresu? Kas ir pats svarīgākais, ko mēs varam kopīgi paveikt nākamo 15 gadu laikā? Kas mūs vienos un iedvesmos? Šie ir tie svarīgākie jautājumi.

Arī tavs viedoklis ir svarīgs, neatkarīgi no tā, vai esi administrators vai tikai labo drukas kļūdas. Pievienojies diskusijai latviešu valodā, iesniedzot savas idejas, vei komentējot citas.

Papildu informācijai vari apskatīt šīs saites:

Ja ir neskaidrības, droši jautā. --Papuass (diskusija) 2017. gada 11. aprīlis, plkst. 11.18 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.56 (EEST)

Artefakta infokaste[labot pirmkodu]

Redzu, ka izmantoji manis nesen izveidoto infokasti. Varbūt Tev ir ierosinājumi tās papildināšanai? -- Zuiks (diskusija) 2017. gada 3. oktobris, plkst. 21.16 (EEST)

Aizliegtais paņēmiens[labot pirmkodu]

Ja pēdiņas vajag filmām (skatīt diskusiju), tad jau "Aizliegtais paņēmiens" infokastē arī ir jāraksta pēdiņās :) Varbūt Jums ir kādi avoti, atsauces, kāpēc infokastēs vajadzētu rakstīt pēdiņās nosaukumus (skatīt iepriekš norādīto diskusiju)? --Treisijs (diskusija) 2017. gada 23. oktobris, plkst. 23.07 (EEST)

Teksts kopēts no Aizliegtā paņēmiena Facebook lapas -> UN ? --MartinsDzerve (Martinsdzerve) 2018. gada 23. janvāris, plkst. 05:58 (EEST)

Būtu jābūt pārliecībai, ka nevienam nebūs iebildumu, ja šis teksts tiks izmantots jebkur citur (arī ārpus Vikipēdijas), proti, vai tas ir brīvi licencēts. --Papuass (diskusija) 2018. gada 23. janvāris, plkst. 09.51 (EET)

Nestrebjam karstu[labot pirmkodu]

Parasti, kamēr vēl jautājums nav izdiskutēts līdz galam, netiek veiktas masveida izmaiņas. Var sanākt, ka beigās šīs izmaiņas ir jāatceļ. Skatīt diskusiju. --Treisijs (diskusija) 2017. gada 24. oktobris, plkst. 07.57 (EEST)

Vai šo jautājumu nevajadzētu izlemt ar balsošanu? Citādi mēs te brauksim viens otram augumā. -- Zuiks (diskusija) 2017. gada 24. oktobris, plkst. 08.29 (EEST)
Es nebraucu augumā... :) Es vienkārši aicinu nerīkoties, pirms nav jautājums izdiskutēts. --Treisijs (diskusija) 2017. gada 24. oktobris, plkst. 14.10 (EEST)
Gaidām atsauces, ka šīs pēdiņas ir jālieto savrupos nosaukumos. Ja tādas nebūs, tad šīs izmaiņas ir jāatceļ. Balsošanai šeit nav nozīmes, ja ir jau noteikumus valodnieki ieviesuši. --Treisijs (diskusija) 2017. gada 24. oktobris, plkst. 14.13 (EEST)
  • Kāpēc joprojām jaunajos rakstos par filmām infokastē savrupu nosaukumu lieci pēdiņās? Diskusijā par pēdiņu lietošanu filmu infokastēs ir teikts, ka savrupiem nosaukumiem neliek pēdiņas (tur ir norādīti avoti, kas to apgalvo; ja ir avoti, kas apgalvo pretējo, tad tos vajag celt galdā).
  • Vai vari atcelt paša veiktās masveida izmaiņas, kurās filmu nosaukumus infokastēs esi rakstījis pēdiņās? --Treisijs (diskusija) 2017. gada 21. novembris, plkst. 16.34 (EET)