Diskusija:Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Vai šī ir partija vai partiju apvienība? Abās mājaslapās VL un TB/LNNK joprojām katra sauc servi par atsevišķu partiju. --Papuass (diskusija) 10:58, 3 janvārī, 2013 (UTC)

Pēc partiju reģistra — apvienība [1]. Faktiski — vienota partija. tur joprojām procesējas k-kādi likumdošanas grozījumi. ja vēlies rakstā var ielikt kādu piebildi, ka formāli vēl nav beidzies apvienošanās process. --Biafra (diskusija) 11:40, 3 janvārī, 2013 (UTC)

Didzis Melbiksis[labot pirmkodu]

vai tiešām viena žurnālista viedoklis ir enciklopēdijas nozīmes fakts? --Biafra (diskusija) 09:33, 14 maijā, 2013 (EEST)

Anonīmais fakta ievietotājs iepriekš tur bija ielicis kādu vēsturnieku, gan bez atsauces. Turklāt sākumā no šīs IP adreses bija pat klajš vandalisms. Domāju, ka tā ir tradicionālā pirmsvēlēšanu kasīšanās un enciklopēdijā tai nav vietas. --ScAvenger (diskusija) 10:47, 14 maijā, 2013 (EEST)
ScAvenger, tas tā varētu būt, gribēju tikai ievērot kārtību, jo bez diskusijām fakts ar korektu atsauci jādzēš nebūtu. Manuprāt, poblema nav pašā faktā, bet gan tajā, ka tas ir tikai viens no vairākiem viedokļiem. --Feens (diskusija) 11:05, 14 maijā, 2013 (EEST)
patreiz neredzu iemesla likt to repliku rakstā. tad jau Rubika viedoklis tiešām būtu autoritārāks par Melbikša. bet izveidojot sadaļu 'Viedokļi par NA vietu politiskajā spektrā' vai k-ko tamlīdzīgu, un ne tik ļoti vienpusēji - principā, kādēļ gan ne. cita lieta, ka šobrīd tā bez šaubām ir tikai priekšvēlēšanu gānīšanās. --Biafra (diskusija) 11:12, 14 maijā, 2013 (EEST)
Pirmo reizi dzirdu par Didzi Melbiksi, izklausās pēc nenozīmīga fakta. Turklāt tajā atsaucē viņš nav izsteicis apgalvojumu, ka šī partija ir fašistiska, tik tādi aplinki teksti. --GreenZeb (diskusija) — 2013. gada 14. maijā, plkst. 14.07 (EET)

Pašvaldības vēlēšanu rezultāti (2017)[labot pirmkodu]

Atjauninot šo lapu, radās trīs jautājumi:

  1. Kā norādīt ievēlēto deputātu skaitu, ja saraksts ir kopīgs ar citām partijām?
  2. Kā interpretēt "Nacionālās apvienības Viesītes novadam un Sēlijai" vēlētāju apvienības rezultātus? Viņu bukletu atradu NA mājaslapā caur Google, bet it kā nosaukums sarakstam cits…
  3. Rundāles novadā visas vietas ieguvis saraksts "CILVĒKIEM UN ZEMEI". Vienlaikus NA mājaslapā norādīts, ka novadu vada NA pārstāvis. Kā to interpretēt ievēlēto deputātu tabulā?

--Esmu Igors (diskusija) 2017. gada 29. jūnijs, plkst. 21.20 (EEST)