Diskusija:Pau Gazols

  Vikipēdijas lapa
  Former featured article candidate.svg

  Šis raksts bija latviešu Vikipēdijas vērtīgs raksts. Skatīt diskusiju. Atzīts 2010. gada 25. septembrī.
  2019. gada 30. jūlijā rakstam tika atņemts vērtīga raksta statuss.

  Kaut kas no recenzijas[labot pirmkodu]

  Jautājums vairāk adresēts Biafras virzienā - man likt atsevišķu sadaļu par karjeru Spānijas izlasē, vai iepīt biogrāfijas (nevis NBA karjeras (kā tas saucas citiem dažiem basketbolistiem)) sadaļā?--FRK (runas/darbi) 15:12, 10 augustā, 2010 (UTC)

  Un pārējiem - variet tā pamazām izteikt kritiku par rakstu (doma ir virzīt uz vērtīgu rakstu). Nelieku šo pie recenzijām, jo nav pat pusē, bet domu izteikšanai manuprāt raksts ir gatavs.--FRK (runas/darbi) 15:15, 10 augustā, 2010 (UTC)
  a) par karjeru izlasē - es liktu atsevišķu sadaļu; b) "spēlētāja profils" - čo ta man nepatīk, latviski varētu piemeklēt labāku versiju, varbūt spēles stils? c) personīgā -> privātā dzīve? vismaz tā pārsvarā ir citos rakstos. d) es teiktu ka ievadrindkopa ir par gara, bet tas tā - tikai vizuāli, nelasot. e) vai virsraksts "biogrāfija" vispār ir tas labākais? detalizēti aprakstītas spēlētāja gaitas pa sezonām nav īsti tas, ko parasti saprot ar šo vārdu, man šķiet. --Biafra 19:45, 12 augustā, 2010 (UTC)
  Paldies. Tagad man laiks atbildēt - a) nu labi, liksim atsevišķu sadaļu. b) Laikam ka būs Tev jāpiekrīt (īpaši neiespringu pie šīs sadaļas nosaukuma). c) Ha, ha. Tas jau neaizliedz man šādi šeit lietot (protams, izmainīšu :)). d) Ja Tev šī raksta ievadrindkopa likās pa garu, tad ko Tu tiktu par šo? Bet jāpiekrīt, ka būs kaut kā jāsaliek sakarīgāk un jāsaīsina. e) laikam patiešām būs jāpardomā nosaukumi (lai apakšvirsraksti nav tādi, ēm, pajēli-liriski (c) Krišjānis).--FRK (runas/darbi) 08:55, 13 augustā, 2010 (UTC)

  Spānis oder Katalānis[labot pirmkodu]

  Te ik pa brīdim (agrāk) parādījās diskusijas par to, kas viņš ir. Lasiet un paši spriežiet.--FRK (runas/darbi) 14:51, 17 septembrī, 2010 (UTC)

  no angļu raksta ātrumā pārskatot secinu, ka viņš ir katalānis pēc tautības. tas, ka tur rakstīts 'spanish' neattiecas uz tautību, bet piederību Spānijai un droši vien spāņiem kā nācijai, bet ne kā tautai. diezgan komplicēts jautājums. ja pareizi atminos sākotnēji rakstā bija ka viņš ir katalānis, ko tu, Edgar, nomainīji uz spānis. kāds bija pamatojums? --Biafra 19:48, 17 septembrī, 2010 (UTC)
  īsāk sakot, es ņēmu no angļu diskusijas. Nu labi, ielikšu spāņu basketbolists, jo amn nav ne mazākās vēlmes strīdēties un nav īpaši lielas sajēgsmes.--FRK (runas/darbi) 12:02, 18 septembrī, 2010 (UTC)
  Nu labi, ielikšu spāņu basketbolists - nepareizi! Ja nav konkrētas informācijas, tad neraksti neko! Neko nevajag izdomāt! Ja tu tās diskusijas būtu uzmanīgāk palasījis, varētu atrast, kādas cilmes ir vārds "Pau" un uzvārds "Gasol". --Kikos 12:08, 18 septembrī, 2010 (UTC)

  Raksta garums[labot pirmkodu]

  Šoreiz es gribētu īpaši piekrist Biafra komentāram vērtīgu rakstu kandidātu balsošanas lapā. Recenzējot rakstu, aizmirsu pieminēt, ka ir viena tāda būtiska "problēma", tāda pati kā ar Noineri, — raksts ir pārāk pārbāzts ar faktiem, kas jau ir doti (vai tos varētu dot) vēlāk statistikas tabulās. Pozitīvais, protams, Tavs raksts iekļūst topā, bet negatīvais — tas kļūst pārāk "sauss", garš un apgrūtina lasīšanu. Nākošreiz padomā, kas būtu labāk.

  Ja ir ļoti liela vēlme rakstīt rakstus virs 100 kilobaitiem, tad labāk izvēlēties kādas nozīmīgākas un interesantākas biogrāfijas, kur būtu pieejami pietiekami daudz faktu, lai rakstu nevajadzētu speciāli stiept. Turklāt raksti virs 100 kilobaitiem Vikipēdijā skaitās diezgan slikts stils, tos labāk būtu sadalīt apakšrakstos, kur vien iespējams. --GreenZeb (diskusija) 21:12, 18 septembrī, 2010 (UTC)

  es gan savu komentāru izvācu. bet kopumā pievienojos. un es nebūt nedomāju ka vērtīgam rakstam obligāti jābūt tik garam, lai neviens to negribētu izlasīt, līdz ar to nepamanītu stila kļūdas raksta vidū. --Biafra 21:38, 19 septembrī, 2010 (UTC)
  Biafra, tagad es vismaz zinu Tavas patiesās domas par Neineres un Gazola rakstu :(. --FRK (runas/darbi) 10:38, 20 septembrī, 2010 (UTC)

  P.[labot pirmkodu]

  Neliels sīkums - man kaut kā liekas, ka Vikipēdijā rakstīt iniciāli vārda vietā neskaitās labais stils ? ~~Xil (saruna) 21:30, 19 septembrī, 2010 (UTC)

  Es arī šo nesaprotu. Vai nu raksta pilnu vārdu vai tikai uzvārdu. Vikipēdijā nav tipogrāfiska enciklopēdija, kur būtu nepieciešams lietot saīsinājumus, lai ietaupītu papīru. --GreenZeb (diskusija) 21:40, 19 septembrī, 2010 (UTC)
  vismaz tradicionālās enciklopēdijās tas tieši skaitās labais stils. --Biafra 21:36, 19 septembrī, 2010 (UTC)
  Man arī no sākuma tas nepatika, bet pieradu. Bet šī jau tieši nav tradicionāla enciklopēdija, tāpēc varbūt izkaujamies? Vikipēdijā nav tipogrāfiska enciklopēdija, kur būtu nepieciešams lietot saīsinājumus, lai ietaupītu papīru. - varbūt tiešām Biafra padomā par šo (drīksti arī neskaidrā).--FRK (runas/darbi) 10:38, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  ta nu gan atradis. es te neesu nekāds noteicējs. man tā liekas labi un es rakstos, ko rakstu, saīsinu ar iniciāli. ja būs kopējs lēmums, ka nevajag - nerakstīšu tā. --Biafra 11:32, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Vismaz pirmoreiz es apmulsu kad es to ieraudzīju, likās ka kaut kas tur ar burtiem nav pareizi.--FRK (runas/darbi) 11:42, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  grāmatas vajag vairāk lasīt. tavā vecumā vēl nav par vēlu! --Biafra 11:52, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Sporta literatūru lasu (un protams ka grāmatiņas ar bildītēm :)) A kas jums visiem ir ar to lasīšanu? Papuass arī kaut ko sāka prasīt un atgādināt ka ir arī tāda lieta kā grāmatas. Es jau neesmu no tiem briesmīgākajiem variantiem, ir vēl trakāki. Starp citu, Biafra varbūt vari kaut ko pateikt, kas Tev tekstā nepatika (zinu, ka Tu to rakstīji neskaidrā). Vismaz kādu piemēru, lai varētu salabot līdzīgas vietas.--FRK (runas/darbi) 12:05, 20 septembrī, 2010 (UTC)

  Gazols labākai efektivitātei izmanto vidēji augstus lēcienus, āķa metienus, augšup un lejup vērstas kustības un māņu metienus. Viņa kāju ātrums attiecībā pret auguma garumu ļauj P. Gazolam būt ātram ātrajos pretuzbrukumos un beigt uzbrukumu ar veiksmīgu metienu grozā. Tāpat viņš ir labs piespēļu dalītājs (vidēji spēlē izdarītas 3,2 rezultatīvas piespēles). P. Gazols ir garāks par vidēja garuma metienu bloķētāju, kas izpaužas statistikā — savā karjerā vidēji spēlē viņš bloķē 1,7 pretinieku metienus.

  • kāpēc izpildīt īpašus vidēji augstus lēcienus? cik vajag, tik lec, bezsakars,
  • augšup un lejup vērstas kustības un māņu metienus - pārāk izcils basketbolists neesu, bet skaidrā prātā grozā no augšas ielikt varu. par šādām kustībām neko neesu dzirdējis. un kas ir māņu metieni? metieni garām? varbūt tu gribēji rakstīt māņu kustības vai metieni ar māņu kustībām?
  • metienu bloķētājs - tas ir kāda īpaša pozīcija laukumā? pa manam katrs spēlētājs ir metienu bloķētājs, ja vien viņam tāda iespēja radīsies, bloķēs, pat ja būs tikai 1,65 m garš. tad kapēc tādu šitu rakstīt? uzraksti vienkārši: tā kā P. Gazols ir ļoti garš vecis ar ļoti garām rokām, tad viņš nobloķē daudzus metienus - vidēji tik un tik. nu tas tā, vulgarizējot, protams.
  • un arī otrais teikums tāds liekvārdīgs man šķiet. --Biafra 12:44, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Pie sadaļas "Spēles stils" es laikam tiešām nepiesiešos, no tā es patiešām neko neizprotu. Un tas laikam man ir viens mīnuss ceļā uz žurnālismu (nespēja analizēt, bet gan jau ka ar laiku).--FRK (runas/darbi) 12:48, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Izdari sev pakalpojumu un beidz fantazēt ka kļūsi par žurnālistu - normāli cilvēki vispirms mācās un tad žurnalizējas, nevis žurnalizējas un baro kaut kādas fantāzijas, ka kaut kad - saulainā nākotnē tu būsi sporta žurnālists. --Krishjaanis 13:10, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Nu labi. Laiam tiešām jāsāk atvērt acis vaļā un jāsāk domāt, ka kļūšu par Krišjāni.
  A nafig tu raksti, ja neizproti, protams kudos tev, ka neuzrakstīji, ka viņš ir liels cilvēks... tev ir iespējas kļūdas tajā privātās dzīves sadaļā- keyboarddrīzāk ir sitezators, nevis klavieres un en wiki ir teikts, ka katalāņu un spāņu ir viņa bērnības valodas, nevis, ka katalāņu ir dzimtā.
  P.S. Vispār jau Kriš daudzi cilvēki žurnalizējas vispirms un mācās vairāk prakses ceļā, runā, ka LU SZF ir garām un konkurss tur ir neispējams. FRK, ja tev tas tiešām ir dzīves sapnis, taču sakontaktējis ar kādu izdevumu un pajautā vai viņi nevar piedāvāt tev darbu tikai kā atsauces neliec to ka darbojies Vikipēdijā vai vismaz nenorādi savu lietotājvārdu --Krishjaanis 13:54, 20 septembrī, 2010 (UTC) ~~Xil (saruna) 13:52, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Tātad Tu man saki, ka uz SFZ nav reāli tikt un labāk kaut ko citu izmācīties? Domā ka kāds šajos laikos (pēc 2 gadiem kā ātrākais) ņems tādu zaļu gurķi kā mani?--FRK (runas/darbi) 13:56, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  SFZ es domāju tu tik tiešām netiksi, pat SZF var pastrīdēties. P.S. Kādēļ jājautā XIl par iespējām tikt/netikt nevis noskaidrot ko pašam? Pie tam katru gadu aprīli vai maijā rīko studentiņu pievilināšanas izstādes, esi uz kādu bijis? --Krishjaanis 14:00, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Nu tad es stājos (būšu pirmais) SFZ. Par studijām tik ļoti vēl nedomāju, bet laikam ka jāsāk.--FRK (runas/darbi)
  Tu sāki (?) mācīties 11.klasē un vēl nedomā par studijām? 12. klasē tev nebūs laika domāt kur un kā. --Krishjaanis 14:13, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Ai, cik mīļi ka ir kāds kurš rūpējas par to, kur es mācīšos, varbūt vēl manā vietā pamācīsies tos pāris gadiņus? Jā, es sāku mācīties 11. klasē.--FRK (runas/darbi) 14:16, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Zirgojies vien tālāk, varēsi vismaz vikipēdija līdz pensijai būt sporta žurnālists --Krishjaanis 14:22, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Pameklē internetā pirms kāda laika bija dati par to cik piesakās uz komunikāciju zinātni, tev bez maz vai vidusskolas ekšos visur ir jādabū 100 punkti (ne tikai A), lai tur tiktu. Šai sakarā atzīmēšu, ka tu nepārtraukti ielaid stila kļūdu - atkārto vienus un tos pašus vārdus (kā viņš un taču), nevis variē starp sinonīmiem, par ko latenes učene, kas labos tavu eksi diez vai būs starā. Ja tu papētītu, tu ievērotu, ka daudziem žurnālistiem nav atbilstošas izglītības, no tā, ka tu pamēģināsi nekas slikts nenotiks - varbūt neprasi uzreiz darbu, bet pastāsti, ka tev ļoti gribās kļūt par sporta žurnālistu un vai viņi publicētu tavus rakstus, parādi savus rakstus Vikipēdijā, lai redz, ka māki rakstīt ~~Xil (saruna) 14:28, 20 septembrī, 2010 (UTC)
  Pamēģināšu. Bet ja es kaut mo rādu no vikipēdijas, tad laika ka šo diskusiju nvajadzētu rādīt (cerams, ka viņi būs tik stulbi, ka nezinās ka vikijā ir tāda lieta kā diskusijas).--FRK (runas/darbi) 14:33, 20 septembrī, 2010 (UTC)

  Šī ir diskusija par rakstu? --Papuass 14:33, 20 septembrī, 2010 (UTC)

  Daļēji un FRK - līdz pēdējam teikumam tas, ka ka kāds šo ieraudzītu nebūtu bijusi traģēdija ;) ~~Xil (saruna) 14:54, 20 septembrī, 2010 (UTC)

  Mana izmaiņa[labot pirmkodu]

  Atvainojos par manu izmaiņu, kaut kas nogāja greizi. Vēlējos tikai izlabot to slum-dunk kļūdu.--AgrisR (diskusija) 19:02, 11 oktobrī, 2014 (EEST)

  Ir ok. --FRK (diskusija) 19:18, 11 oktobrī, 2014 (EEST)
  Tas būtu nieks, katram var gadīties; man vairāk interesē, kādēļ pēdējās izmaiņās tāda dublēšanās: (Iezīmes: Labojums no mobilās versijas, Labojums no mobilās versijas) --ScAvenger (diskusija) 22:38, 12 oktobrī, 2014 (EEST)
  Jo tie ir dažādi ziņojumi, mobilajām lietām ir domātas trīs iezīmes. Centīšos kaut cik sakārtot. --FRK (diskusija) 22:53, 12 oktobrī, 2014 (EEST)

  Vērtīgs raksts[labot pirmkodu]

  aicinu rakstam atņemt vērtīga raksta statusu. tas ir neglābjami novecojis. --Biafra (diskusija) 2019. gada 19. marts, plkst. 09.25 (EET)Atbildēt[atbildēt]

  @Biafra: Atbalstu, bet labāk darīt visu pēc priekšrakstiem un aizsākt balsošanu, kā to jau esmu darījis ar rakstu par OpenGL, par ko arī aicinu izteikt viedokli. —Turaids (diskusija) 2019. gada 20. marts, plkst. 06.52 (EET)Atbildēt[atbildēt]
  @Turaids: -> Vikipēdija:Vērtīga_raksta_statusa_atņemšana#Pau_Gazols --Biafra (diskusija) 2019. gada 20. marts, plkst. 09.12 (EET)Atbildēt[atbildēt]