Diskusija:Skaistule un briesmonis (1991. gada filma)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Filmas infokaste[labot pirmkodu]

@Treisijs, Edgars2007, Baisulis: vai ir kāda vienošanās lietot filmām šādu infokasti? Neizskatās labi. Un nezinu, kā izlabot kļūdas, ko redzu šīs filmas infokastē.--MC2013 (diskusija) 2018. gada 10. augusts, plkst. 18.39 (EEST)

Es Vikidatu plašu izmantojumu infokastēs (kas nav external ID tipa apgalvojumi) nekomentēju. --Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 10. augusts, plkst. 19.28 (EEST)
Man vairāk patīk "vecais" stils! Tur ir saites, te vienkāršs teksts (kaut gan saites laikam iespējams ir tikai tur, kam ir raksti LV Wiki), un tur ir slīpraksts nelatviešu vārdiem. Vikidatustils ir nepierasts un cilvēkam parastajam pārāk sarežģīts.--Baisulis (diskusija) 2018. gada 10. augusts, plkst. 22.23 (EEST)
Ja ir informācijas kļūda, tad to var vienkārši izlabot Vikidatos. Savukārt, saites uz rakstu parādās automātiski tajā brīdī, ja ir izveidots raksts latviešu valodas Vikipēdijā. Vai tomēr ir kaut kāda cita kļūda, ko vēlas mainīt? Ja ir, lūdzu aprakstiet precīzāk. Atbildot uz sākotnējo jautājumu: cik man zināms, vienošanās nav. Vai tādu vajag? PS: Ja neko no iepriekš rakstītā nesaprot, informāciju var izmainīt, izdzēšot {{vikidati|properties|linked|???}} un ierakstot tā vietā to, ko vēlās. --Treisijs (diskusija) 2018. gada 12. augusts, plkst. 18.43 (EEST)