Diskusija:Valmiera

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Atvainojos par nekompetenci, bet vai šis Kristaps Streičs patiesi ir tik svarīgs? --SpeedKing (runāt) 11:52, 3 septembrī, 2008 (UTC)

Papētīju, ka tas acīmredzot nav tas Kristaps Streičs, kurš ir Jāņa Streiča dēls un arī ir režisors - viņš vēl pirms pāris dienām piedalījies TV šovā "Zvaigžņu lietus", sk. TVNET ziņu. Toties prāmja ESTONIA katastrofā bojā gājušais ķīniešu cīņas mākslu speciālists Kristaps Streičs, lai arī šur tur internetā pieminēts, manuprāt, pazīstams tikai šaurā interesentu lokā. Man gan nav nekādu pretenziju, ka viņš pieminēts rakstā par Valmieru. --Jūzeris 13:46, 3 septembrī, 2008 (UTC)


Svarīgs vai nesvarīgs - tas ir katra cilvēka kompetences, zināšanu līmeņa un attieksmes jautājums. Kristaps savulaik daudziem valmieriešiem deva iespēju uz pasauli paskatīties pavisam citām acīm. Katrs no mums ir daļiņa vēstures un kas gan mēs esam, lai spriestu par to vai cilvēks nav svarīgs. --Gatons 9:50, 8 decembrī, 2008 (UTC)

Kultūra[labot pirmkodu]

Pagaidām izdzēsu tikai liekās saites, bet varbūt vajadzētu dzēst visu rindkopu, kura būtībā ir Valmieras kultūras nama vadītāju uzskatījums? Dukurs 15:45, 24 novembrī, 2011 (UTC)

Labojumi[labot pirmkodu]

Kā jau daži pamanījuši, lapā jau gadiem ilgi notiek tāds mazaktīvs labojumu karš - no vienas puses es, no otras dažādi akaunti, kurus es pieņemu par Valmieras pilsētas tūrismu pārstāvošiem. Nereti šie labojumi ir derīgi, nereti - nevietā un reizēm strīdīgi. Ja nu kāds labotājs šeit lasa, paskaidrošu, ko un kāpēc rakstā dzēšu.

  • Acīmredzami pareizi un pārbaudāmi labojumi, kā skolas statusa maiņa, tiek saglabāti.
  • Vienalga kāda teksta dzēšana bez attiecīgas atsauces parasti tiek atcelta.
  • Reklāmas frāzes, tādas kā "aktīvs dzīvesveids vēsturiski ir viena no galvenajām pilsētas prioritātēm", tiek dzēstas.
  • Es pēc iespējas saglabāju tekstos attēlus ar apšaubāmām autortiesībām, tādus kā no BMX sacensībām, bet ne visi ir tik iecietīgi un jābūt gataviem uz šādu attēlu dzēšanu vispār. Tāpēc saglabāju tur arī citu attēlu, lai izdzēšanas gadījumā nepaliek pavisam tukša vieta.
  • Teksts, kuru es atstāju rakstā, ir kompromisa variants starp (Valmieras) anonīmu vēlmēm un Vikipēdijas prasībām. Pastāvīga reklāmas teksta atgriešana nav vēlama.
  • Jautājums par nozīmīgākajiem pasākumiem ir visai subjektīvs un, protams, būtu labi sameklēt kaut kur saites uz objektīvu informāciju, kas neatrodas pilsētas kontrolētā saitā. Pagaidām es cenšos saglabāt gandrīz visus kādreiz ierakstītos, kamēr nesaņemšu saiti par to, ka kāds no tiem beidzis eksistēt vai nekad nav eksistējis.

Un, protams, es esmu ieinteresēts, lai šis - un citi raksti - būtu pēc iespējas labāks, un šeit diskusijā ir tā vieta, kur par to var runāt.--Egilus (diskusija) 2020. gada 18. marts, plkst. 22.12 (EET)

Diemžēl nedomāju, ka šo izlasīs cilvēki, kam tas bija domāts, Egīl, bez speciālām norādēm (dalībnieka diskusijā vai ar pingu diskusijā); labojuma kopsavilkums "skatīt diskusiju" neskaitās (ja dalībnieks par šo nesaņem paziņojumu). --Edgars2007 (diskusija) 2020. gada 20. marts, plkst. 11.19 (EET)
Zinu. Bet pingot mainīgas IP adreses (no kurām nāk galvenās problēmas) man arī nešķiet efektīvi.--Egilus (diskusija) 2020. gada 20. marts, plkst. 18.11 (EET)
@Valmieras pilsēta: šajā diskusijā Egilus ir aprakstījis principus, pēc kādiem centies apstrādāt jūsu labojumus. jāatcerās, ka vikipēdijas veidotājiem vienmēr jācīnās par to, lai rakstos ir objektīva, neitrāla, ar atsaucēm pamatota informācija, tādēļ bieži sanāk tā, ka itkā labi gribēti labojumi no dažādām organizācijām, tostarp pašvaldībām, tiek atcelti vai koriģēti. jebkurā gadījumā paldies par jūsu ieguldījumu! tas ir ļoti vērtīgs. vēl labāk saprotot, kā strādā vikipēdija, noteikti kopīgiem spēkie izdosies izveidot lielisku rakstu par jūsu pilsētu. aicinu jau tagad uzstādīt par mērķi, lai raksts par Valmieru sasniedz vērtīga raksta statusu! --Biafra (diskusija) 2020. gada 26. marts, plkst. 10.40 (EET)