Diskusija:Vladimirs Žirinovskis

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Daļa raksta izskatās kopēta no http://www.latvians.lv/modules/altern8news/print.php?storyid=16 --ScAvenger 19:17, 23 janvārī, 2008 (UTC)

Un daudz personīgas dabas faktu, par kuriem prasītos atsauces. --Feens 19:19, 23 janvārī, 2008 (UTC)
Nevis kopēta, bet manis apkopota. Kā Latvians.lv, tā te.—Šo komentāru pievienoja Aigars P (diskusijadevums).

Jēkabpils un Daugavpils[labot pirmkodu]

"Jēkabpils ir Borisogļebska. Kāpēc to pārdēvēja? Tā ir krievu pilsēta, bet ne Jēkabpils." Tā gan Žirinovskis tiešām izsakās, kā liecina atsaucē norādītā vietne. Taču par Borisogļebsku tika dēvēta nevis Jēkabpils, bet Daugavpils, un vikisaite Borisogļebska šajā rakstā aizved uz rakstu Daugavpils. Kā šo risināt? -- Zuiks (diskusija) 2018. gada 10. augusts, plkst. 16.12 (EEST)

Manuprāt, ar to domāts, ka Žirinovskis putrojas Latvijas pilsētu vēsturiskajos nosaukumus. —Turaids (diskusija) 2018. gada 10. augusts, plkst. 16.21 (EEST)
Tas. ka putrojas, kļūst skaidrs tikai tad, ja apskatās atsaucē, ka viņš tiešām tā ir izteicies. Ja (parastais) lasītājs to neizdara un uzspiež uz saites "Borisogļebska", nonācis lapā par Daugavpili, viņš nogroza galvu un nodomā, cik tie vikipēdisti stulbi, vajadzēja būt Jēkabpilij, bet sanāca Daugavpils. Varbūt vajadzētu pievienot kādu paskaidrojošu teikumu, kāpēc saite ved uz Daugavpili, kaut minēta Jēkabpils. -- Zuiks (diskusija) 2018. gada 10. augusts, plkst. 16.29 (EEST)