Grand Theft Auto III

Vikipēdijas lapa
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto III
Izstrādātājs
Izdevēji
Sērija Grand Theft Auto
Dzinis RenderWare
Platformas PlayStation 2, PC, Xbox
Izdots 2001. gada 22. oktobrī
Žanrs action
Režīmi Viena Spēlētāja
Jaunākā versija 1.1
Reitingi
Datu nesējs DVD, lejupielāde, CD
Sistēmas prasības
Ievadierīces

Grand Theft Auto III, zināma arī kā GTA III un GTA 3 ir action-adventure žanra spēle, kuras veidotāji ir DMA Design (tagad Rockstar North). Šī ir pirmā spēle GTA sērijā, kura veidota trīsdimensionālā grafikā. Spēle tika izdota 2001. gada oktobrī Playstation 2 konsolei, 2002. gada maijā PC un 2003. gadā Xbox konsolei. Spēlei tika izdots turpinājums - Grand Theft Auto: Vice City. Spēles darbība norisinās 2001 gadā, izdomātā pilsētā — Libertīsitijā. Spēles pilsēta ir veidota pēc Ņujorkas, ASV

Sižets[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Bankas aplaupīšanas laikā, spēles galveno varoni Klaudu nodod viņa draudzene Katalīna, ar savu līdzzinātāju. Viņa sašauj Klaudu un atstāj viņu sašautu. Tomēr Klauds izdzīvo. Viņu apcietina uz 10 gadiem. Kamēr viņš tiek pārvests, notiek uzbrukums policijas konvojam. Klauds ar draugu 8-Ball izbēg. Ar 8-Ball palīdzību, galvenais varonis tiek pieņemts darbā kā algots slepkava. Spēles gaitā Marijai, mafijas līdera Salvatore sievai, viņš iepatīkas. Salvatore kļūst aizdomīgs un mēģina ievilināt spēles galveno varoni lamatās. Marija viņu brīdina un izglābj. Marija iepazīstina Klaudu ar Yakuzu, pie kā viņš strādā pēc tam.

Spēlēšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Galvenajam varonim ir jāpilda misijas uz trīs salām. Tās ir - Portlenda, Stauntonas sala un Shoresidas ieleja. Galvenais varonis var skriet, iet un lēkt. Ja iekrīt ūdenī — noslīkst. Pilsētā ir metro, bet vilciens ir pieejams tikai Portlendā. Ir iespējams braukt ar auto. Iespējams izmantot ieročus un kauties.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]