Vikipēdija:Vikipēdijas latviešu valodā kopienas tehniskās vēlmes

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Šajā lapā Vikipēdijas latviešu valodā kopienas dalībnieki tiek aicināti izteikt savas tehniskās vēlmes/vajadzības, tā norādot, kas viņiem ir svarīgs vai darbību Vikipēdijā traucējošs. Ikgadējās globālās aptaujas lokālā versija.

Šādas diskusijas nepieciešamības pamatojums no rīku/botu/gadžetu izstrādātāju puses: "Mēs, izstrādātāji, ne vienmēr zinām, kas kopienai ir nepieciešams tās dalībnieku vajadzību un vēlmju apmierināšanai; lai cilvēku spētu darboties efektīvi, koncentrējoties uz tiem uzdevumiem, ko nevar paveikt automatizēti. Izstrādātāji spēj sniegt daudz lielāku devumu kopienai, ja viņiem ir zināmas tās vajadzības". Ja kādu problēmu nevar risināt lokāli, to var virzīt tālāk uz, piemēram, globālo Community Wishlist Survey.

Par formātu - laikam brīvā teksta formāts, manos (Edgara2007) plānos nebija paredzēta baigā balsošana. Bet varat izvērsties. Es arī aicinātu izteikt jebkāda līmeņa idejas, arī rozā ponijus. Protams, jāņem vērā cilvēkresursi, bet šis ir labs materiāls arī dažādiem hakatoniem un citām akcijām.

Vikidati infokastēs[labot pirmkodu]

Šis atvieglotu datu atjaunināšanas procesu, kā arī ietaupītu to laiku, kas tiek pavadīts pie jaunu infokastu pievienošanas rakstiem. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 30. jūlijs, plkst. 20.51 (EEST)

reFill[labot pirmkodu]

Pielāgošana darbam mūsu vikipēdijā. Lieti nāktu talkā manā nebeidzamajā karā par atsaucēm, šajā gadījumā automātiski uzlabojot noformējumu jau esošajām atsaucēm, ko līdz šim nācies darīt ar roku. —Turaids (diskusija) 2019. gada 31. jūlijs, plkst. 08.00 (EEST)

Vai esi mēģinājis lietot vizuālā redaktora automātisko atsauču ģenerēšanu? Strādā vairumā gadījumu. --Papuass (diskusija) 2019. gada 31. jūlijs, plkst. 09.13 (EEST)
Par reFill - ir pieejama šī paša rīka v2 (nezinu, kāpēc viņš to nepublicē kā galveno versiju; it kā jau ir rīks tāds pajauns/tūļa autors nav pārāk aktīvs, bet lielākajā daļā gadījumu strādā forši). Es gan šo pats izmantoju, lai atsauces aizpildītu ar botu. Neesmu to darījis masveidā, jo es tā kā gaidu, kad rīks uzlabosies (man nepatika datumi). --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 31. jūlijs, plkst. 09.26 (EEST)
Paldies, abus izmēģināšu! —Turaids (diskusija) 2019. gada 3. augusts, plkst. 07.46 (EEST)