Vikiprojekts:Māksla

Vikipēdijas lapa
   Sākumlapa        Glezniecība        Literatūra        Arhitektūra        Mūzika        Kino        Citi veidi      


Mākslas portāls

Esiet sveicināti vikiprojektā "Māksla"! Šī projekta mērķis ir sniegt informāciju potenciālajiem rakstu uzlabotājiem, kas vēlētos apkopot un sakārtot informāciju par mākslu tā, lai pēc iespējas vairāk cilvēki uz pasaules latviešu valodā varētu atrast plašu, noderīgu un kvalitatīvu informāciju par šo tēmu.

Latviešu Vikipēdijā ir nepieciešams ikviens lietotājs, kam ir jebkādas zināšanas vai arī interese ar mākslu saistītos jautājumos un kas labprāt spēs papildināt un uzlabot ar mākslu saistītos Vikipēdijas rakstus. Ja arī Tu vēlies kļūt par projekta dalībnieku, Tev ir nepieciešams piereģistrēties latviešu Vikipēdijā, ko var izdarīt šeit. Pēc tam aizpildi pieteikuma anketu mākslas vikiprojekta apakšlapā (šeit) un sāc piedalīties mākslas vikiprojektā, dodot savu ieguldījumu latviešu Vikipēdijā, kas šobrīd ir tik ļoti nepilnīga.


   Aktuāli   

   Veidnes   

Ar mākslu saistītās vispārējās veidnes:

* - Veidnes, kurās ir saite uz vikiprojektu ^ - Veidnes, kurām ir nepieciešama dokumentācija


Vikiprojekta aktualitātes[labot pirmkodu]

  • 16. augusts — pilnā režīmā tiek uzsākta mākslas vikiprojekta darbība ar pieciem dažādiem apakšprojektiem: Glezniecība, Literatūra, Arhitektūra, Mūzika, Kino.
  • 29. maijs — testa režīmā tiek uzsākta mākslas vikiprojekta darbība.
  • 21. maijs — latviešu vikipēdijai tiek piešķirta vārdvieta Vikiprojekts; mākslas vikiprojekts tiek pārrakstīts uz šo vārdvietu.
  • 19. maijs — tiek izveidots mākslas vikiprojekta aizmetnis kā vikipēdijas raksts.

Vikiprojekta dalībnieki[labot pirmkodu]

Šajā tabulā ir uzskaitīti tie vikipēdijas lietotāji, kas ir mākslas vikiprojekta dalībnieki.

Par mākslas vikiprojekta dalībnieku var kļūt ikviens reģistrējies vikipēdijas lietotājs, kam interesē kāda no mākslas apakšnozarēm un ir vēlme papildināt ar mākslu saistītos rakstus.

Lai kļūtu par vikiprojekta dalībnieku, aizpildi šo tabulu, ierakstot savu Vikipēdijas lietotājvārdu un ievietojot tekstu {{jā}} sevis interesējošā (vismaz vienā) ailē. Ja māksla interesē vispārīgi, vari ierakstīt {{jā}} visās ailēs. Pēdējā aile domāta piezīmēm, tās nav obligātas, bet, ja Tev liekas, ka vēlies, ko piebilst, centies to darīt īsi, ne vairāk kā piecos vārdos. Ja ir problēmas ar tabulas aizpildīšanu, raksti vikiprojekta diskusijā. Pēc tabulas aizpildīšanas ieteicams ievietot savā lietotājlapā tekstu {{Mākslas vikiprojekta dalībnieks}}:

Veiksmi pievienoties mākslas vikiprojekta kopienai!

Nr. Lietotājs Glezniecība Literatūra Arhitektūra Mūzika Kino Citas nozares Piezīmes
1. GreenZeb Vikiprojekta izveidotājs
2. Edgars2007
3. Rīdzinieks
4. Semigall
5. Baisulis
6. Gvdk
7. Beralts
8. Haris99
9. Vilka ciltsraksti
10. Sighnu
11. Arnobari
12. Anchuks21
13. Knospins04
14. Intelcub

Papildinformācija[labot pirmkodu]