Ātrslidošana 2010. gada ziemas olimpiskajās spēlēs

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

2010. gada Olimpisko spēļu ātrslidošanas sacīkstes norisināsies no 2010. gada 13. februāra līdz 2010. gada 27. februārim, Ričomondas Olimpiskā Ovāla arēnā. Kopumā tiks sadalīti 12 medaļu komplekti.

Disciplīnas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Vīrieši Sievietes
500 m
1 000 m
1 500 m
5 000 m 3 000 m
10 000 m 5 000 m
Komandu iedzīšanas sacīkstes

Medaļu ieguvēji[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Vīrieši

Disciplīna Zelts Sudrabs Bronza
500 metri Valsts karogs: Dienvidkoreja Mo Thebums Valsts karogs: Japāna Keiičiro Nagašima Valsts karogs: Japāna Džodži Kato
1 000 metri Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Šenijs Deiviss Valsts karogs: Dienvidkoreja Mo Thebums Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Čeds Hedriks
1 500 metri Valsts karogs: Nīderlande Marks Tuiterts Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Šenijs Deiviss Valsts karogs: Norvēģija Havards Boko
5 000 metri Valsts karogs: Nīderlande Svens Kramers Valsts karogs: Dienvidkoreja I Sinhuns Valsts karogs: Krievija Ivans Skobrevs
10 000 metri Valsts karogs: Dienvidkoreja I Sinhuns Valsts karogs: Krievija Ivans Skobrevs Valsts karogs: Nīderlande Bobs de Jongs
Komandas Karogs: Kanāda Kanāda

Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV

Karogs: Nīderlande Nīderlande

Sievietes[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Disciplīna Zelts Sudrabs Bronza
500 metri Valsts karogs: Dienvidkoreja I Sanhva Valsts karogs: Vācija Dženija Volfa Valsts karogs: Ķīna Vana Beisjina
1 000 metri Valsts karogs: Kanāda Kristīne Nesbita Valsts karogs: Nīderlande Anete Geritsena Valsts karogs: Nīderlande Laurīne van Rīsena
1 500 metri Valsts karogs: Nīderlande Irēna Vusta Valsts karogs: Kanāda Kristīne Grouza Valsts karogs: Čehija Martina Sāblīkova
3 000 metri Valsts karogs: Čehija Martina Sāblīkova Valsts karogs: Vācija Stefānija Bekerte Valsts karogs: Kanāda Kristīna Grouza
5 000 metri Valsts karogs: Čehija Martina Sāblīkova Valsts karogs: Vācija Stefānija Bekerte Valsts karogs: Kanāda Klāra Hjūza
Komandas Karogs: Vācija Vācija

Karogs: Japāna Japāna

Karogs: Polija Polija

Programma[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

beigu laiki doti pēc Latvijas laika

Diena Datums Sākums Beigas Disciplīna
2.diena 13.02.2010. 22:00 02:20‡ Vīrieši, 5 000 metri
3. diena 14.02.2010. 23:00 02:50‡ Sievietes, 3 000 metri
4. diena 16.02.2010. 01:30 04:50 Vīrieši, 500 metri
5. diena 16.02.2010. 23:00 02:05‡ Sievietes, 500 metri
6. diena 18.02.2010. 02:00 03:30 Vīrieši 1 000 metri
7. diena 18.02.2010. 23:00 00:25‡ Sievietes, 1 000 metri
9. diena 21.02.2010. 02:15 04:00 Vīrieši, 1 500 metri
10. diena 21.02.2010. 23:00 00:35‡ Sievietes, 1 500 metri
12. diena 23.02.2010. 21:00 23:45 Vīrieši, 10 000 metri
13. diena 24.02.2010. 23:00 00:35‡ Sievietes, 5 000 metri
15. diena 26.02.2010. 22:30 00:20‡ Vīrieši, komandu iedzīšana, priekšsacīkstes
Sievietes, komandu iedzīšana, priekšsacīkstes
16. diena 27.02.2010. 22:30 20:25‡ Vīrieši, komandu iedzīšana, fināls
Sievietes, komandu iedzīšana, fināls

‡ - sacīkstes beigsies naktī, kad Latvijā jau būs iestājusies nākamā diena