2019. gada Tour of Guangxi

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
2019. gada Tour of Guangxi Cycling (road) pictogram.svg
Sacensību informācija
Sacensības3. Tour of Guangxi
Kategorija2019. gada UCI Pasaules tūre 2.UWT
Posmi6
Datumi2019. gada 17. – 22. oktobris
Distance972,8 km
ValstsCHN Ķīna
StartsBeihai
FinišsGuiliņa
Komandas18
Braucēji startā123
Braucēji finišā118
Vidējais ātrums42,832 km/h
Rezultāti
UzvarētājsESP Enriks Mass (Deceuninck-Quick-Step)
OtraisCOL Daniels Martiness (EF Education First Pro Cycling)
TrešaisITA Djego Rosa (Ineos)
PunktiGER Paskāls Akermans (Bora-Hansgrohe)
Kalnu karalisPOL Tomašs Marčiņskis (Lotto-Soudal)
Jaunais braucējsESP Enriks Mass (Deceuninck-Quick-Step)
KomandaBEL Lotto-Soudal
◀ 2018
Dokumentācija Wikidata-logo S.svg

2019. gada Tour of Guangxi bija šosejas riteņbraukšanas daudzdienu sacensības, kas notika no 17. līdz 22. oktobrim Ķīnas Guansji Džuanu autonomajā reģionā. Tā bija 3. reize, kad notika Tour of Guangxi sacensības un tās bija 38. un noslēdzošās sacensības 2019. gada UCI Pasaules tūres kalendārā.[1]

Sacensību kopvērtējumā uzvarēja Spānijas sportists Enriks Mass (Deceuninck–Quick-Step).[2] Otro vietu ieņēma kolumbietis Daniels Martiness (EF Education First), bet trešo Itālijas sportists Djego Rosa (Team IneosError). Punktu klasifikācijā uzvarēja Vācijas sportists Paskāls Akermans (Bora–Hansgrohe), kurš uzvarēja divos no sešiem posmiem, kamēr kalnu klasifikācijā Polijas braucējs Tomašs Marčiņskis (Lotto-Soudal). Jauno braucēju klasifikācijā labākie bija kopvērtējuma pirmo vietu ieguvēji Mass un Martiness. Komandu klasifikācijā labākā bija Beļģijas komanda Lotto-Soudal.

Komandas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sacensībās piedalījās 15 UCI WorldTeam komandas, kas bija par trijām mazāk kā gadu iepriekš. Papildus tika uzaicinātas trīs UCI profesionālās kontinentālās komandas, veidojot 18 komandu pelotonu. Katra komanda pieteica septiņus braucējus, izņemot Mitchelton–Scott, kura pieteica sešus un Jumbo–Visma, kura pieteica piecus braucējus. No 123 startējušajiem braucējiem sacensības pabeidza 118.[3][4]

WorldTeam komandas (15)
  1. KAZ Astana Pro Team
  2. BRN Bahrain-Merida
  3. GER Bora-hansgrohe
  4. POL CCC
  5. BEL Deceuninck-Quick Step
  6. RSA Dimension Data
  7. USA EF Education First
  8. NED Jumbo-Visma
  9. BEL Lotto Soudal
  10. AUS Mitchelton-Scott
  11. GBR Team Ineos
  12. UAE UAE Team Emirates
  13. SUI Katusha-Alpecin
  14. GER Team Sunweb
  15. USA Trek-Segafredo
Profesionālās kontinentālās komandas (3)
  1. FRA Total Direct Énergie
  2. ISR Israel Cycling Academy
  3. BEL Wanty-Groupe Gobert

Maršruts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosmsDatumsMaršrutstypePosma garums (km)UzvarētājsKopvērtējuma līderis
1 17. oktobrisBeihai – Beihai
līdzenuma posms
135,6COL Fernando GavirijaCOL Fernando Gavirija
2 18. oktobrisBeihai – Cjindžou
līdzenuma posms
152,3GBR Denjels MaklejsGER Paskāls Akermans
3 19. oktobrisNaņninaNaņnina
paugurains posms
143GER Paskāls AkermansGER Paskāls Akermans
4 20. oktobrisNaņnina
kalnu posms
161,4ESP Enriks MassESP Enriks Mass
5 21. oktobrisĻudžou – Guiliņa
vidēju kalnu posms
212,2COL Fernando GavirijaESP Enriks Mass
6 21. oktobrisGuiliņa – Guiliņa
paugurains posms
168,3GER Paskāls AkermansESP Enriks Mass

Posmi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

1. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Fernando Gavirija COL KolumbijaUAE Team Emirates2h 53' 42"
2. Paskāls Akermans GER VācijaBora-Hansgrohe+ 0"
3. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott+ 0"
4. Fils Bauhauss GER VācijaBahrain-Merida+ 0"
5. Mateo Mosketi ITA ItālijaTrek-Segafredo+ 0"
6. Makss Kanters GER VācijaSunweb+ 0"
7. Dāvids Martinelli ITA ItālijaDeceuninck-Quick-Step+ 0"
8. Jakubs Marečko ITA ItālijaCCC Team+ 0"
9. Rikardo Minali ITA ItālijaIsrael Cycling Academy+ 0"
10. Dāvids Ballerīni ITA ItālijaAstana+ 0"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Fernando Gavirija kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšlight blue jersey, points classificationCOL KolumbijaUAE Team Emirates2h 53' 42"
2. Paskāls Akermans GER VācijaBora-Hansgrohe+ 4"
3. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott+ 6"
4. Josefs Černijs CZE ČehijaCCC Team+ 6"
5. Mikels Frelihs Onorē DEN DānijaDeceuninck-Quick-Step+ 6"
6. Raiens Malens kalnu karaļa klasifikācijas līdera zili punktotais krekliņšIRL ĪrijaTrek-Segafredo+ 6"
7. Fils Bauhauss GER VācijaBahrain-Merida+ 10"
8. Mateo Mosketi ITA ItālijaTrek-Segafredo+ 10"
9. Makss Kanters GER VācijaSunweb+ 10"
10. Dāvids Martinelli ITA ItālijaDeceuninck-Quick-Step+ 10"
Avots: ProCyclingStats


2. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Denjels Maklejs GBR Apvienotā KaralisteEF Education First Pro Cycling3h 45' 04"
2. Paskāls Akermans GER VācijaBora-Hansgrohe+ 0"
3. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott+ 0"
4. Jonass Kohs GER VācijaCCC Team+ 0"
5. Dāvids Ballerīni ITA ItālijaAstana+ 0"
6. Jakubs Marečko ITA ItālijaCCC Team+ 0"
7. Timotijs Dipons BEL BeļģijaWanty-Gobert+ 0"
8. Fernando Gavirija kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšlight blue jersey, points classificationCOL KolumbijaUAE Team Emirates+ 0"
9. Džons Degenkolbs GER VācijaTrek-Segafredo+ 0"
10. Rikardo Minali ITA ItālijaIsrael Cycling Academy+ 0"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Paskāls Akermans kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšlight blue jersey, points classificationGER VācijaBora-Hansgrohe6h 38' 34"
2. Fernando Gavirija COL KolumbijaUAE Team Emirates+ 2"
3. Denjels Maklejs GBR Apvienotā KaralisteEF Education First Pro Cycling+ 2"
4. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott+ 4"
5. Žeroms Kuzēns FRA FrancijaTotal Direct Énergie+ 6"
6. Josefs Černijs CZE ČehijaCCC Team+ 8"
7. Mikels Frelihs Onorē DEN DānijaDeceuninck-Quick-Step+ 8"
8. Laurenss De Vrēse BEL BeļģijaAstana+ 9"
9. Seps Vanmarke BEL BeļģijaEF Education First Pro Cycling+ 9"
10. Jakubs Marečko ITA ItālijaCCC Team+ 12"
Avots: ProCyclingStats


3. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Paskāls Akermans kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšlight blue jersey, points classificationGER VācijaBora-Hansgrohe3h 19' 21"
2. Aleksandrs Rjabušenko BLR BaltkrievijaUAE Team Emirates+ 0"
3. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott+ 0"
4. Nikiass Arnts GER VācijaSunweb+ 0"
5. Petrs Vakočs CZE ČehijaDeceuninck-Quick-Step+ 0"
6. Lilians Kalmežāns FRA FrancijaTotal Direct Énergie+ 0"
7. Seps Vanmarke BEL BeļģijaEF Education First Pro Cycling+ 0"
8. Kjels Reidžnens USA Amerikas Savienotās ValstisTrek-Segafredo+ 0"
9. Dāvids Martinelli ITA ItālijaDeceuninck-Quick-Step+ 0"
10. Merhavi Kuduss ERI EritrejaAstana+ 0"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Paskāls Akermans kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšlight blue jersey, points classificationGER VācijaBora-Hansgrohe9h 57' 45"
2. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott+ 7"
3. Aleksandrs Rjabušenko BLR BaltkrievijaUAE Team Emirates+ 16"
4. Mikels Frelihs Onorē DEN DānijaDeceuninck-Quick-Step+ 18"
5. Seps Vanmarke BEL BeļģijaEF Education First Pro Cycling+ 19"
6. Jakopo Moska kalnu karaļa klasifikācijas līdera zili punktotais krekliņšITA ItālijaD'Amico-UM Tools+ 19"
7. Dāvids Villella ITA ItālijaAstana+ 21"
8. Dāvids Martinelli ITA ItālijaDeceuninck-Quick-Step+ 22"
9. Makss Kanters GER VācijaSunweb+ 22"
10. Itamars Einhorns ISR IzraēlaIsrael Cycling Academy+ 22"
Avots: ProCyclingStats


4. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Enriks Mass ESP SpānijaDeceuninck-Quick-Step3h 52' 53"
2. Daniels Martiness COL KolumbijaEF Education First Pro Cycling+ 1"
3. Djego Rosa ITA ItālijaIneos+ 8"
4. Antvans Tolhūks NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 12"
5. Fēlikss Grosšartners AUT AustrijaBora-Hansgrohe+ 19"
6. Ods Kristians Eikings NOR NorvēģijaWanty-Gobert+ 19"
7. Karls Fredriks Hāgens NOR NorvēģijaLotto-Soudal+ 19"
8. Dāvids de la Krūzs ESP SpānijaIneos+ 19"
9. Marteins Tisvelds NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 28"
10. Dāvids Villella ITA ItālijaAstana+ 28"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Enriks Mass kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšESP SpānijaDeceuninck-Quick-Step13h 50' 50"
2. Daniels Martiness COL KolumbijaEF Education First Pro Cycling+ 5"
3. Djego Rosa ITA ItālijaIneos+ 14"
4. Antvans Tolhūks NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 22"
5. Karls Fredriks Hāgens NOR NorvēģijaLotto-Soudal+ 29"
6. Fēlikss Grosšartners AUT AustrijaBora-Hansgrohe+ 29"
7. Ods Kristians Eikings NOR NorvēģijaWanty-Gobert+ 29"
8. Dāvids de la Krūzs ESP SpānijaIneos+ 29"
9. Dāvids Villella ITA ItālijaAstana+ 37"
10. Marteins Tisvelds NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 38"
Avots: ProCyclingStats


5. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Fernando Gavirija COL KolumbijaUAE Team Emirates5h 13' 42"
2. Paskāls Akermans light blue jersey, points classificationGER VācijaBora-Hansgrohe+ 0"
3. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott+ 0"
4. Fils Bauhauss GER VācijaBahrain-Merida+ 0"
5. Timotijs Dipons BEL BeļģijaWanty-Gobert+ 0"
6. Bens Svifts GBR Apvienotā KaralisteIneos+ 0"
7. Makss Kanters GER VācijaSunweb+ 0"
8. Dāvids Martinelli ITA ItālijaDeceuninck-Quick-Step+ 0"
9. Džons Degenkolbs GER VācijaTrek-Segafredo+ 0"
10. Viktors Kampenārtss BEL BeļģijaLotto-Soudal+ 0"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Enriks Mass kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšESP SpānijaDeceuninck-Quick-Step19h 04' 32"
2. Daniels Martiness COL KolumbijaEF Education First Pro Cycling+ 5"
3. Djego Rosa ITA ItālijaIneos+ 14"
4. Antvans Tolhūks NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 22"
5. Karls Fredriks Hāgens NOR NorvēģijaLotto-Soudal+ 29"
6. Fēlikss Grosšartners AUT AustrijaBora-Hansgrohe+ 29"
7. Ods Kristians Eikings NOR NorvēģijaWanty-Gobert+ 29"
8. Dāvids de la Krūzs ESP SpānijaIneos+ 29"
9. Dāvids Villella ITA ItālijaAstana+ 37"
10. Marteins Tisvelds NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 38"
Avots: ProCyclingStats


6. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Paskāls Akermans light blue jersey, points classificationGER VācijaBora-Hansgrohe3h 38' 10"
2. Huans Sevastjans Molano COL KolumbijaUAE Team Emirates+ 0"
3. Timo Rosens NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 0"
4. Rīdigers Seligs GER VācijaBora-Hansgrohe+ 0"
5. Jakubs Marečko ITA ItālijaCCC Team+ 0"
6. Asbjerns Krags Andersens DEN DānijaSunweb+ 0"
7. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott+ 0"
8. Denjels Maklejs GBR Apvienotā KaralisteEF Education First Pro Cycling+ 0"
9. Hamišs Šreurss NZL JaunzēlandeIsrael Cycling Academy+ 0"
10. Makss Kanters GER VācijaSunweb+ 0"
Avots: ProCyclingStats

Rezultāti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Kopvērtējums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Enriks Mass kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšESP SpānijaDeceuninck-Quick-Step22h 42' 42"
2. Daniels Martiness COL KolumbijaEF Education First Pro Cycling+ 5"
3. Djego Rosa ITA ItālijaIneos+ 14"
4. Antvans Tolhūks NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 22"
5. Fēlikss Grosšartners AUT AustrijaBora-Hansgrohe+ 29"
6. Ods Kristians Eikings NOR NorvēģijaWanty-Gobert+ 29"
7. Karls Fredriks Hāgens NOR NorvēģijaLotto-Soudal+ 29"
8. Dāvids de la Krūzs ESP SpānijaIneos+ 29"
9. Dāvids Villella ITA ItālijaAstana+ 37"
10. Marteins Tisvelds NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 38"
Avots: ProCyclingStats


Papildu klasifikācijas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Kalnu klasifikācija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgKalnu klasifikācija
BraucējsValstsKomandaPunkti
1. Tomašs Marčiņskis kalnu karaļa klasifikācijas līdera zili punktotais krekliņšPOL PolijaLotto-Soudal40 pts
2. Gijoms Martēns FRA FrancijaWanty-Gobert36 pts
3. Raiens Malens IRL ĪrijaTrek-Segafredo20 pts
4. Enriks Mass kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšjauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšESP SpānijaDeceuninck-Quick-Step14 pts
5. Daniels Martiness COL KolumbijaEF Education First Pro Cycling10 pts
6. Kevins Van Melsens BEL BeļģijaWanty-Gobert8 pts
7. Džejs Roberts Tomsons RSA DienvidāfrikaDimension Data7 pts
8. Jakopo Moska ITA ItālijaD'Amico-UM Tools6 pts
9. Meijins Vans CHN ĶīnaBahrain-Merida6 pts
10. Dāvids Villella ITA ItālijaAstana6 pts

Punktu klasifikācija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPunktu klasifikācija
BraucējsValstsKomandaPunkti
1. Paskāls Akermans light blue jersey, points classificationGER VācijaBora-Hansgrohe62 pts
2. Mateo Trentins ITA ItālijaMitchelton-Scott42 pts
3. Fernando Gavirija COL KolumbijaUAE Team Emirates33 pts
4. Raiens Malens IRL ĪrijaTrek-Segafredo24 pts
5. Denjels Maklejs GBR Apvienotā KaralisteEF Education First Pro Cycling22 pts
6. Džejs Roberts Tomsons RSA DienvidāfrikaDimension Data18 pts
7. Enriks Mass kopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšESP SpānijaDeceuninck-Quick-Step15 pts
8. Meijins Vans CHN ĶīnaBahrain-Merida14 pts
9. Jakubs Marečko ITA ItālijaCCC Team14 pts
10. Žeroms Kuzēns FRA FrancijaTotal Direct Énergie12 pts

Jauno braucēju klasifikācija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgJauno braucēju klasifikācija
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Enriks Mass jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņškopvērtējuma līdera sarkanais krekliņšESP SpānijaDeceuninck-Quick-Step22h 42' 42"
2. Daniels Martiness COL KolumbijaEF Education First Pro Cycling+ 5"
3. Antvans Tolhūks NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 22"
4. Ods Kristians Eikings NOR NorvēģijaWanty-Gobert+ 29"
5. Remī Kavaņa FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step+ 41"
6. Maksimilians Šahmans GER VācijaBora-Hansgrohe+ 41"
7. Stefs Krass BEL BeļģijaKatusha-Alpecin+ 41"
8. Merhavi Kuduss ERI EritrejaAstana+ 53"
9. Aleksandrs Rjabušenko BLR BaltkrievijaUAE Team Emirates+ 1' 15"
10. Niks Šulcs AUS AustrālijaMitchelton-Scott+ 1' 21"

Komandu klasifikācija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgKomandu klasifikācija
KomandaValstsLaiks
1. Lotto-Soudal BEL Beļģija68h 11' 00"
2. Ineos GBR Apvienotā Karaliste16"
3. Astana KAZ Kazahstāna17"
4. Wanty-Gobert BEL Beļģija33"
5. Dimension Data RSA Dienvidāfrika1' 30"
6. Deceuninck-Quick-Step BEL Beļģija1' 35"
7. Total Direct Énergie FRA Francija2' 44"
8. Israel Cycling Academy ISR Izraēla4' 57"
9. Sunweb GER Vācija4' 59"
10. CCC Team POL Polija5' 09"

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «UCI reveal WorldTour calendar for 2019». Cycling News. Skatīts: 2018. gada 23. oktobris.
  2. Stephen Farr. «Tour of Guangxi: Enric Mas seals overall victory». cyclingnews.com (angļu). Skatīts: 2019-11-26.
  3. «2019格力-环广西公路自行车世界巡回赛新闻发布会在京举行» [2019 Gree-Tour of Guangxi Road Cycling World Tour Press Conference Held in Beijing]. Tour of Guangxi. 2019. gada 12. septembris. Skatīts: 2019. gada 15. septembris. Ignorēts nezināms parametrs |lang= (tiek ieteikts |language=)
  4. «2019 Tour of Guangxi Startlist». ProCyclingStats. Skatīts: 2019. gada 17. oktobris.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]