2019. gada Tirreno—Adriatico

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
2019. gada Tirreno—Adriatico Cycling (road) pictogram.svg
Sacensību informācija
Sacensības54. Tirreno—Adriatico
Kategorija2019. gada UCI Pasaules tūre 2.UWT
Posmi7
Datumi2019. gada 13. – 2019. gada 19. marts
Distance1 041 km
ValstsITA Itālija
StartsLido di Camaiore
FinišsSanbenedeto del Tronto
Komandas23
Braucēji startā161
Braucēji finišā140
Vidējais ātrums40,876 km/h
Rezultāti
UzvarētājsSLO Primožs Rogličs (Jumbo-Visma)
OtraisGBR Ādams Jeitss (Mitchelton-Scott)
TrešaisDEN Jakobs Fūglsangs (Astana)
PunktiITA Mirko Maestri (Bardiani CSF)
Kalnu karalisKAZ Aleksejs Lucenko (Astana)
Jaunais braucējsNED Sams Omens (Sunweb)
KomandaUSA EF Education First
◀ 2018
Dokumentācija Wikidata-logo S.svg

2019. gada Tirreno—Adriatico bija šosejas riteņbraukšanas daudzdienu sacensības, kas notika no 13. līdz 19. martam. Tā bija 54. reize, kad notika Tirreno—Adriatico sacensības un tās bija septītās sacensības 2019. gada UCI Pasaules tūres kalendārā.[1]

Sacensību kopvērtējumā uzvarēja Slovēnijas sportists Primožs Rogličs (Jumbo–Visma).[2]

Komandas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Tā kā Tirreno—Adriatico bija UCI Pasaules tūres sacensības, visas 18 UCI WorldTeam komandas tika ielūgtas un dalība tām bija obligāta. Papildus tika uzaicinātas piecas UCI profesionālās kontinentālās komandas), veidojot 23 komandu pelotonu.

Sacensībās piedalījās šādas komandas:

WorldTeam komandas (18)
  1. FRA AG2R La Mondiale
  2. KAZ Astana Pro Team
  3. BRN Bahrain-Merida
  4. GER Bora-hansgrohe
  5. POL CCC
  6. BEL Deceuninck-Quick Step
  7. RSA Dimension Data
  8. USA EF Education First
  9. FRA Groupama-FDJ
  10. NED Jumbo-Visma
  11. SUI Katusha-Alpecin
  12. BEL Lotto Soudal
  13. AUS Mitchelton-Scott
  14. ESP Movistar Team
  15. GBR Team Sky
  16. GER Team Sunweb
  17. USA Trek-Segafredo
  18. UAE UAE Team Emirates
Profesionālās kontinentālās komandas (5)
  1. ITA Bardiani CSF
  2. FRA Cofidis, Solutions Crédits
  3. RUS Gazprom-RusVelo
  4. ISR Israel Cycling Academy
  5. ITA Neri Sottoli-Selle Italia-KTM
Wikidata-logo S.svg

Maršruts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosmsDatumsMaršrutstypePosma garums (km)UzvarētājsKopvērtējuma līderis
1 13. martsLido di Camaiore – Lido di Camaiore
komandu brauciens
21,5AUS Mitchelton-ScottAUS Maikls Hepbērns
2 14. martsLido di Camaiore – Pomaranče
vidēju kalnu posms
189FRA Žiljēns AlafilipsGBR Ādams Jeitss
3 15. martsPomaranče – Folinjo
līdzenuma posms
189ITA Elia VivjāniGBR Ādams Jeitss
4 16. martsFolinjo – Fosombrone
paugurains posms
223KAZ Aleksejs LucenkoGBR Ādams Jeitss
5 17. martsKolli al Metauro – Rekanati
vidēju kalnu posms
178DEN Jakobs FūglsangsGBR Ādams Jeitss
6 18. martsMatelika – Jezi
līdzenuma posms
195FRA Žiljēns AlafilipsGBR Ādams Jeitss
7 19. martsSanbenedeto del Tronto – Sanbenedeto del Tronto
individuālais brauciens
10,5BEL Viktors KampenārtssSLO Primožs Rogličs

Posmi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

1. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
KomandaValstsLaikslaika atstarpeĀtrums
1. Mitchelton-Scott AUS Austrālija22' 25"0"57.546 km/h
2. Jumbo-Visma NED Nīderlandes Karaliste22' 32"+ 7"57.249 km/h
3. Sunweb GER Vācija22' 47"+ 22"56.620 km/h
4. Deceuninck-Quick-Step BEL Beļģija23' 02"+ 37"56.006 km/h
5. Sky GBR Apvienotā Karaliste23' 12"+ 47"55.603 km/h
6. Lotto-Soudal BEL Beļģija23' 19"+ 54"55.325 km/h
7. EF Education First USA Amerikas Savienotās Valstis23' 21"+ 56"55.246 km/h
8. Groupama-FDJ FRA Francija23' 23"+ 58"55.167 km/h
9. Israel Cycling Academy ISR Izraēla23' 30"+ 1' 05"54.894 km/h
10. Bahrain-Merida BRN Bahreina23' 35"+ 1' 10"54.700 km/h
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Maikls Hepbērns kopvērtējuma līdera zilais krekliņšAUS AustrālijaMitchelton-Scott22h 25' 00"
2. Brents Bukvolters USA Amerikas Savienotās ValstisMitchelton-Scott+ 0"
3. Lūks Dērbridžs AUS AustrālijaMitchelton-Scott+ 0"
4. Ādams Jeitss GBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott+ 0"
5. Aleksandrs Edmondsons AUS AustrālijaMitchelton-Scott+ 3"
6. Joss van Emdens NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 7"
7. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 7"
8. Kūns Bauvmans NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 7"
9. Tonijs Martins GER VācijaJumbo-Visma+ 7"
10. Laurenss De Pliss jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšBEL BeļģijaJumbo-Visma+ 7"
Avots: ProCyclingStats


2. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step4h 48' 09"
2. Gregs Van Avermāts BEL BeļģijaCCC+ 0"
3. Alberto Betiols ITA ItālijaEF Education First+ 0"
4. Tīšs Benots BEL BeļģijaLotto-Soudal+ 0"
5. Ādams Jeitss GBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott+ 0"
6. Valerio Konti ITA ItālijaUAE Team Emirates+ 0"
7. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 0"
8. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 0"
9. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana+ 0"
10. Tims Vellenss BEL BeļģijaLotto-Soudal+ 0"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Ādams Jeitss kopvērtējuma līdera zilais krekliņšGBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott5h 10' 34"
2. Brents Bukvolters USA Amerikas Savienotās ValstisMitchelton-Scott+ 0"
3. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 7"
4. Laurenss De Pliss jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšBEL BeļģijaJumbo-Visma+ 7"
5. Sērens Krāgs Andersens DEN DānijaSunweb+ 22"
6. Toms Dimulēns NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 22"
7. Sams Omens NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 22"
8. Žiljēns Alafilips orange jersey, points classificationkalnu karaļa klasifikācijas līdera zaļais krekliņšFRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step+ 27"
9. Kaspers Asgrīns DEN DānijaDeceuninck-Quick-Step+ 37"
10. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 47"
Avots: ProCyclingStats


3. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Elia Vivjāni ITA ItālijaDeceuninck-Quick-Step5h 26' 45"
2. Peters Sagans SVK SlovākijaBora-Hansgrohe+ 0"
3. Fernando Gavirija COL KolumbijaUAE Team Emirates+ 0"
4. Džakomo Nicolo ITA ItālijaDimension Data+ 0"
5. Jenss Kēkeleire BEL BeļģijaLotto-Soudal+ 0"
6. Dāvids Čimolai ITA ItālijaIsrael Cycling Academy+ 0"
7. Klemāns Venturini FRA FrancijaAG2R La Mondiale+ 0"
8. Jaspers Steivens BEL BeļģijaTrek-Segafredo+ 0"
9. Dāvids Ballerīni ITA ItālijaAstana+ 0"
10. Luka Pačoni ITA ItālijaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM+ 0"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Ādams Jeitss kopvērtējuma līdera zilais krekliņšGBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott10h 37' 19"
2. Brents Bukvolters USA Amerikas Savienotās ValstisMitchelton-Scott+ 0"
3. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 7"
4. Laurenss De Pliss jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšBEL BeļģijaJumbo-Visma+ 7"
5. Toms Dimulēns NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 22"
6. Sams Omens NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 22"
7. Sērens Krāgs Andersens DEN DānijaSunweb+ 22"
8. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step+ 27"
9. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 47"
10. Honatans Kastrovjeho ESP SpānijaSky+ 47"
Avots: ProCyclingStats


4. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Aleksejs Lucenko KAZ KazahstānaAstana5h 16' 29"
2. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 0"
3. Ādams Jeitss kopvērtējuma līdera zilais krekliņšGBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott+ 0"
4. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana+ 0"
5. Dāvids Formolo ITA ItālijaBora-Hansgrohe+ 9"
6. Alberto Betiols ITA ItālijaEF Education First+ 23"
7. Saimons Klārks AUS AustrālijaEF Education First+ 23"
8. Tīšs Benots BEL BeļģijaLotto-Soudal+ 23"
9. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step+ 23"
10. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 23"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Ādams Jeitss kopvērtējuma līdera zilais krekliņšGBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott15h 53' 42"
2. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 7"
3. Toms Dimulēns NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 50"
4. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step+ 56"
5. Sams Omens jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšNED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 56"
6. Aleksejs Lucenko kalnu karaļa klasifikācijas līdera zaļais krekliņšKAZ KazahstānaAstana+ 1' 06"
7. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 1' 16"
8. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana+ 1' 19"
9. Alberto Betiols ITA ItālijaEF Education First+ 1' 21"
10. Saimons Klārks AUS AustrālijaEF Education First+ 1' 25"
Avots: ProCyclingStats


5. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana4h 39' 32"
2. Ādams Jeitss kopvērtējuma līdera zilais krekliņšGBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott+ 40"
3. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 56"
4. Toms Dimulēns NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 1' 39"
5. Tibo Pino FRA FrancijaGroupama-FDJ+ 1' 53"
6. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 1' 57"
7. Madss Pēdersens DEN DānijaTrek-Segafredo+ 2' 09"
8. Aleksis Vijermo FRA FrancijaAG2R La Mondiale+ 2' 12"
9. Tīšs Benots BEL BeļģijaLotto-Soudal+ 2' 12"
10. Saimons Klārks AUS AustrālijaEF Education First+ 2' 12"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Ādams Jeitss kopvērtējuma līdera zilais krekliņšorange jersey, points classificationGBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott20h 33' 48"
2. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 25"
3. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana+ 35"
4. Toms Dimulēns NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 1' 55"
5. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step+ 2' 34"
6. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 2' 39"
7. Tibo Pino FRA FrancijaGroupama-FDJ+ 2' 46"
8. Sams Omens jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšNED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 2' 58"
9. Saimons Klārks AUS AustrālijaEF Education First+ 3' 03"
10. Rui Košta POR PortugāleUAE Team Emirates+ 3' 26"
Avots: ProCyclingStats


6. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step4h 42' 11"
2. Dāvids Čimolai ITA ItālijaIsrael Cycling Academy+ 0"
3. Elia Vivjāni ITA ItālijaDeceuninck-Quick-Step+ 0"
4. Klemāns Venturini FRA FrancijaAG2R La Mondiale+ 0"
5. Peters Sagans SVK SlovākijaBora-Hansgrohe+ 0"
6. Maksimiliano Ričese ARG ArgentīnaDeceuninck-Quick-Step+ 0"
7. Jenss Kēkeleire BEL BeļģijaLotto-Soudal+ 0"
8. Gregs Van Avermāts BEL BeļģijaCCC+ 0"
9. Reinarts Janse van Rensburgs RSA DienvidāfrikaDimension Data+ 0"
10. Simone Konsonni ITA ItālijaUAE Team Emirates+ 0"
Avots: ProCyclingStats
Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Ādams Jeitss kopvērtējuma līdera zilais krekliņšGBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott25h 15' 59"
2. Primožs Rogličs SLO SlovēnijaJumbo-Visma+ 25"
3. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana+ 35"
4. Toms Dimulēns NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 1' 55"
5. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step+ 2' 24"
6. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 2' 39"
7. Tibo Pino FRA FrancijaGroupama-FDJ+ 2' 46"
8. Sams Omens jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšNED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 2' 58"
9. Saimons Klārks AUS AustrālijaEF Education First+ 3' 03"
10. Rui Košta POR PortugāleUAE Team Emirates+ 3' 26"
Avots: ProCyclingStats


7. posms[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPosma rezultāti
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Viktors Kampenārtss BEL BeļģijaLotto-Soudal11' 23"
2. Alberto Betiols ITA ItālijaEF Education First+ 3"
3. Joss van Emdens NED Nīderlandes KaralisteJumbo-Visma+ 4"
4. Sebastians Langevelds NED Nīderlandes KaralisteEF Education First+ 6"
5. Īvs Lampārts BEL BeļģijaDeceuninck-Quick-Step+ 7"
6. Madss Pēdersens DEN DānijaTrek-Segafredo+ 8"
7. Toms Dimulēns NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 8"
8. Roans Deniss AUS AustrālijaBahrain-Merida+ 9"
9. Maikls Hepbērns AUS AustrālijaMitchelton-Scott+ 11"
10. Filipo Ganna ITA ItālijaSky+ 12"
Avots: ProCyclingStats

Rezultāti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Kopvērtējums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgKopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Primožs Rogličs kopvērtējuma līdera zilais krekliņšSLO SlovēnijaJumbo-Visma25h 28' 00"
2. Ādams Jeitss GBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott+ 1"
3. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana+ 30"
4. Toms Dimulēns NED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 1' 25"
5. Tibo Pino FRA FrancijaGroupama-FDJ+ 2' 32"
6. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step+ 2' 34"
7. Vauts Pūlss NED Nīderlandes KaralisteSky+ 2' 42"
8. Saimons Klārks AUS AustrālijaEF Education First+ 3' 01"
9. Sams Omens jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšNED Nīderlandes KaralisteSunweb+ 3' 12"
10. Rui Košta POR PortugāleUAE Team Emirates+ 3' 18"
Avots: ProCyclingStats


Papildu klasifikācijas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Kalnu klasifikācija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgKalnu klasifikācija
BraucējsValstsKomandaPunkti
1. Aleksejs Lucenko kalnu karaļa klasifikācijas līdera zaļais krekliņšKAZ KazahstānaAstana35 pts
2. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana34 pts
3. Ādams Jeitss GBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott25 pts
4. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step23 pts
5. Dāvids Gaburo ITA ItālijaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM20 pts
6. Natnaels Berāns ERI EritrejaCofidis20 pts
7. Primožs Rogličs kalnu karaļa klasifikācijas līdera zilais krekliņšSLO SlovēnijaJumbo-Visma18 pts
8. Madss Pēdersens DEN DānijaTrek-Segafredo14 pts
9. Sebastiāns Šenbergers AUT AustrijaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM12 pts
10. Džovanni Viskonti ITA ItālijaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM10 pts

Sprinta klasifikācija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgPunktu klasifikācija
BraucējsValstsKomandaPunkti
1. Mirko Maestri punktu klasifikācijas līdera sarkanais krekliņšITA ItālijaBardiani CSF31 pts
2. Ādams Jeitss GBR Apvienotā KaralisteMitchelton-Scott27 pts
3. Žiljēns Alafilips FRA FrancijaDeceuninck-Quick-Step26 pts
4. Alberto Betiols ITA ItālijaEF Education First23 pts
5. Jakobs Fūglsangs DEN DānijaAstana22 pts
6. Primožs Rogličs kopvērtējuma līdera zilais krekliņšSLO SlovēnijaJumbo-Visma22 pts
7. Elia Vivjāni ITA ItālijaDeceuninck-Quick-Step20 pts
8. Aleksejs Lucenko kalnu karaļa klasifikācijas līdera zaļais krekliņšKAZ KazahstānaAstana17 pts
9. Peters Sagans SVK SlovākijaBora-Hansgrohe16 pts
10. Dāvids Čimolai ITA ItālijaIsrael Cycling Academy15 pts

Jauno braucēju klasifikācija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgJauno braucēju klasifikācija
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Sams Omens jauno braucēju klasifikācijas līdera baltais krekliņšNED Nīderlandes KaralisteSunweb25h 31' 12"
2. Tīšs Benots BEL BeļģijaLotto-Soudal+ 25"
3. Matejs Mohoričs SLO SlovēnijaBahrain-Merida+ 1' 50"
4. Rubens Gerreiro POR PortugāleKatusha-Alpecin+ 5' 03"
5. Sērens Krāgs Andersens DEN DānijaSunweb+ 15' 44"
6. Simone Velasko ITA ItālijaNeri Sottoli-Selle Italia-KTM+ 15' 51"
7. Madss Pēdersens DEN DānijaTrek-Segafredo+ 24' 01"
8. Dāvids Ballerīni ITA ItālijaAstana+ 25' 52"
9. Nikola Konči ITA ItālijaTrek-Segafredo+ 27' 31"
10. Kaspers Asgrīns DEN DānijaDeceuninck-Quick-Step+ 29' 08"

Komandu klasifikācija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Wikidata-logo S.svgKomandu klasifikācija
KomandaValstsLaiks
1. EF Education First USA Amerikas Savienotās Valstis75h 51' 29"
2. Trek-Segafredo USA Amerikas Savienotās Valstis+ 2' 30"
3. Sunweb GER Vācija+ 6' 09"
4. Lotto-Soudal BEL Beļģija+ 9' 14"
5. Astana KAZ Kazahstāna+ 13' 27"
6. Movistar ESP Spānija+ 18' 57"
7. Neri Sottoli-Selle Italia-KTM ITA Itālija+ 19' 22"
8. Bahrain-Merida BRN Bahreina+ 23' 10"
9. CCC POL Polija+ 23' 48"
10. Jumbo-Visma NED Nīderlandes Karaliste+ 25' 18"

Starta saraksts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «UCI reveal WorldTour calendar for 2019». Cycling News. Skatīts: 2018. gada 23. oktobris.
  2. «Roglic wins Tirreno-Adriatico». www.cyclingnews.com. Skatīts: 2019-03-19.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]