Džudo 2008. gada vasaras olimpiskajās spēlēs — Vīrieši, līdz 90 kg

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Džudo
2008. gada Vasaras
Olimpiskajās spēlēs

Judo pictogram.svg
Vīrieši Sievietes
  60 kg     48 kg  
66 kg 52 kg
73 kg 57 kg
81 kg 63 kg
90 kg 70 kg
100 kg 78 kg
+100 kg +78 kg

Džudo 2008. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs vīriešiem svara kategorijā līdz 90 kg notika 13. augustā. Olimpisko zeltu izcīnija Gruzijas džudists Iraklijs Cirekidze. Šajā disciplīnā piedalījās arī Latvijas džudists Jevgēnijs Borodavko, kurš piedzīvoja zaudējumu pirmajā kārtā.

Valsts Sportists
Karogs: Gruzija Gruzija Iraklijs Cirekidze
Karogs: Alžīrija Alžīrija Amars Benihlefs
Karogs: Ēģipte Ēģipte Hešams Mesbahs
Karogs: Šveice Šveice Sergejs Ešvandens

Rezultāti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Fināls
   
Valsts karogs: Gruzija Iraklijs Cirekidze 0001
Valsts karogs: Alžīrija Amars Benihlefs 0000

1. laukums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. kārta 2. kārta Astotdaļfināls Ceturtdaļfināls
 Valsts karogs: Dienvidkoreja Čo Sunhī 0000  
 Valsts karogs: Ēģipte Hešams Mesbahs 0000      Valsts karogs: Ēģipte Hešams Mesbahs 0001  
          Valsts karogs: Gruzija Iraklijs Cirekidze 0010  
            Valsts karogs: Gruzija Iraklijs Cirekidze 1000  
 Valsts karogs: Azerbaidžāna Elhans Mamadovs 0011        Valsts karogs: Azerbaidžāna Elhans Mamadovs 0000  
 Valsts karogs: Tadžikistāna Nematulo Asrankulovs 0000      Valsts karogs: Azerbaidžāna Elhans Mamadovs 0110  
 Valsts karogs: Apvienotā Karaliste Vinstons Gordons 0020      Valsts karogs: Uzbekistāna Huršids Nabijevs 0010  
 Valsts karogs: Uzbekistāna Huršids Nabijevs 0100        Valsts karogs: Gruzija Iraklijs Cirekidze 1002
 Valsts karogs: Austrālija Daniels Kellijs 0000        Valsts karogs: Krievija Ivans Peršins 0000
 Valsts karogs: Japāna Hiroši Izumi 0010      Valsts karogs: Japāna Hiroši Izumi 0000  
 Valsts karogs: Baltkrievija Andrejs Kazušenoks 1110      Valsts karogs: Baltkrievija Andrejs Kazušenoks 1000  
 Valsts karogs: Irāna Hoseins Gomi 0000        Valsts karogs: Baltkrievija Andrejs Kazušenoks 0000  
 Valsts karogs: Krievija Ivans Peršins 1000        Valsts karogs: Krievija Ivans Peršins 1010  
 Valsts karogs: Dienvidāfrika Patriks Treziss 0000      Valsts karogs: Krievija Ivans Peršins 1000       
 Valsts karogs: Argentīna Djego Rozati 0001      Valsts karogs: Argentīna Djego Rozati 0000       
 Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Braeins Olsons 0000  

2. laukums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. kārta 2. kārta Astotdaļfināls Ceturtdaļfināls
 Valsts karogs: Brazīlija Eduardo Santoss 1000  
 Valsts karogs: Ķīna Janžū He 0000      Valsts karogs: Brazīlija Eduardo Santoss 1000  
 Valsts karogs: Venecuēla Hosē Kamačo Laskaro 1000      Valsts karogs: Venecuēla Hosē Kamačo Laskaro 0000  
 Valsts karogs: Ukraina Valentīns Grekovs 0000        Valsts karogs: Brazīlija Eduardo Santoss 0001  
 Valsts karogs: Itālija Roberto Meloni 0100        Valsts karogs: Francija Īvs Matjē Dafrevils 1011  
 Valsts karogs: Latvija Jevgēnijs Borodavko 0010      Valsts karogs: Itālija Roberto Meloni 0000  
 Valsts karogs: Francija Īvs Matjē Dafrevils 1000      Valsts karogs: Francija Īvs Matjē Dafrevils 0010  
 Valsts karogs: Kuba Aslejs Gonsaless 0000        Valsts karogs: Francija Īvs Matjē Dafrevils 0000
 Valsts karogs: Maroka Mohameds Elasri 0001        Valsts karogs: Alžīrija Amars Benihlefs 1000
 Valsts karogs: Alžīrija Amars Benihlefs 0011      Valsts karogs: Alžīrija Amars Benihlefs 1020  
 Valsts karogs: Puertoriko Aleksis Čiklana 0100      Valsts karogs: Spānija Dāvids Alarza 0001  
 Valsts karogs: Spānija Dāvids Alarza 1101        Valsts karogs: Alžīrija Amars Benihlefs 0001  
 Valsts karogs: Grieķija Iliass Iliadis 0001        Valsts karogs: Šveice Sergejs Ešvandens 0000  
 Valsts karogs: Nīderlande Marks Huizinga 1010      Valsts karogs: Nīderlande Marks Huizinga 0010       
 Valsts karogs: Vācija Mihaels Pinske 0000      Valsts karogs: Šveice Sergejs Ešvandens 1101       
 Valsts karogs: Šveice Sergejs Ešvandens 0010  

"Pēdējās cerības" cīņas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

1. kārta   Ceturtdaļfināls   Pusfināls   Bronzas medaļas izcīņas
                           
     Valsts karogs: Ēģipte Hešams Mesbahs 0011        Valsts karogs: Francija Īvs Matjē Dafrevils 0000
 Valsts karogs: Ēģipte Hešams Mesbahs        Valsts karogs: Azerbaidžāna Elhans Mamadovs 0010          Valsts karogs: Ēģipte Hešams Mesbahs 1000
            Valsts karogs: Ēģipte Hešams Mesbahs 1001
     Valsts karogs: Baltkrievija Andrejs Kazušenoks 0001  
     Valsts karogs: Baltkrievija Andrejs Kazušenoks 1000
 Valsts karogs: Dienvidāfrika Patriks Treziss 0000      Valsts karogs: Argentīna Djego Rozati 0000  
 Valsts karogs: Argentīna Djego Rozati 1000  
 
     Valsts karogs: Brazīlija Eduardo Santoss 1000        Valsts karogs: Krievija Ivans Peršins 0020
 Valsts karogs: Kuba Aslejs Gonsaless 0001      Valsts karogs: Itālija Roberto Meloni 0000          Valsts karogs: Šveice Sergejs Ešvandens 1000
 Valsts karogs: Itālija Roberto Meloni 1001        Valsts karogs: Brazīlija Eduardo Santoss 0000
     Valsts karogs: Šveice Sergejs Ešvandens 0000  
     Valsts karogs: Šveice Sergejs Ešvandens 0001
 Valsts karogs: Maroka Mohameds Elasri 0000      Valsts karogs: Maroka Mohameds Elasri 0000  
 Valsts karogs: Spānija Dāvids Alarza 0000