Dalībnieka diskusija:Biafra/Arhīvs81-100

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Talsu ielas[labot pirmkodu]

Izliku dzēšanai šo veidni, jo tā jau gandrīz kā gadu ir nepabeigta, ka arī būs pārāk apjomīga (137 ielas kopumā). Tās vietā izveidoju rakstu Talsu ielu uzskaitījums --Dark Eagle (diskusija) 00:51, 6 februārī, 2015 (EET)

Tā veidne pašreizējā izskatā, protams, neizskatās diez ko labi. Bet dzēšanu gan neatbalstu. Piedāvāju ielas sagrupēt kādās X grupās (pēc alfabēta, protams), un tad jau veidne neizskatīsies vismaz baigi samudrīta. Mums ir vairākas citas apjomīgas veidnes, tā ka būs pārāk apjomīga nav iemesls. --FRK (diskusija) 08:52, 6 februārī, 2015 (EET)
paldies par uzskatījumu. par dzēšanu nezinu. man šķiet, ka mans mērķis, taisot šo veidni, bija parādīt, ka tādas būtu vērts taisīt visām pilsētām, kam ir ielu raksti, ar to pirmām kārtām domājot tieši Rēzekni. bet šobrīd man nav īpaša viedokļa. --Biafra (diskusija) 09:46, 6 februārī, 2015 (EET)
Nekādā gadījumā neesu pret tām, tomēr vajag izveidot kaut kādu koncepciju kā tās ielas sagrupēt... ar Rīgu viss it kā ir viegli, bet tādu formātu nevar izmantot ar pārējām Latvijas pilsētām --Dark Eagle (diskusija) 16:47, 6 februārī, 2015 (EET)
Nu es taču teicu - sagrupē kādās aptuveni vienādās 5-6 grupās (nu to skaitu var, protams, piekoriģēt), lai izskatās puslīdz viena lieluma. Un tad ieliec veidnē. --FRK (diskusija) 17:14, 6 februārī, 2015 (EET)

Sadalīju puslīdz vienādās grupās: Veidne:Talsu ielas. --FRK (diskusija) 10:50, 13 februārī, 2015 (EET)

tu esi čaklītis! uztaisi arī Rēzeknei, tur daudz ielu rakstu ;) --Biafra (diskusija) 11:33, 13 februārī, 2015 (EET)

Patrulētājs[labot pirmkodu]

Sveiks! Piesakies, lūdzu, patrulētāja tiesībām. Izskatās, ka tev sanāk atcelt pietiekami daudz vandalismu, ko citi varētu arī pēc tam vairs nepārbaudīt. --Papuass (diskusija) 11:11, 17 februārī, 2015 (EET)

ok, piesakos. --Biafra (diskusija) 15:14, 17 februārī, 2015 (EET)
Yes check.svg Tiesības piešķirtas. Vienīgi, kad tu atcel izmaiņu, izmaiņa, ko atcel, automātiski neatzīmējas kā pārbaudīta (automātiski parādās vienīgi adminiem), tāpēc vēlams pirms/pēc tam nospiest "Atzīmēt". --FRK (diskusija) 19:03, 17 februārī, 2015 (EET)

Balsojums par labu rakstu[labot pirmkodu]

Katrs var balsot, kā viņš vēlas, bet vēlētos komentāru, kāpēc nobalsoji par laba raksta statusu 2014. gada laikapstākļi Latvijā, ja skaidri redzams, ka raksts nav pabeigts - divas pustukšas tabulas un trūkst divu mēnešu apraksta. Protams, Laurijs apsolījās rakstu pabeigt un piekārtot, bet kad tas būs un cik mēnešus raksts šādi stāvēs, to nevar zināt. Uzskatu, ka sākumā raksts ir jāpabeidz. --GreenZeb (diskusija) — 2015. gada 8. martā, plkst. 15.37 (EET)

citēšu tevi: "katrs var balsot, kā viņš vēlas". tabulas man nešķiet tik svarīgas. raksta apjoms ir izcils, un, lai arī tur ir trūkumi, manuprāt atbilstošs laba raksta statusam. --Biafra (diskusija) 22:09, 8 martā, 2015 (EET)

Invitation[labot pirmkodu]

A gummi bear holding a sign that says "Thank you"
Thank you for using VisualEditor and sharing your ideas with the developers.

Hello, Biafra,

The Editing team is asking very experienced editors like you for your help with VisualEditor. The team has a list of top-priority problems, but they also want to hear about small problems. These problems may make editing less fun, take too much of your time, or be as annoying as a paper cut. The Editing team wants to hear about and try to fix these small things, too.

You can share your thoughts by clicking this link. You may respond to this quick, simple, anonymous survey in your own language. If you take the survey, then you agree your responses may be used in accordance with these terms. This survey is powered by Qualtrics and their use of your information is governed by their privacy policy.

More information (including a translateable list of the questions) is posted on wiki at mw:VisualEditor/Survey 2015. If you have questions, or prefer to respond on-wiki, then please leave a message on the survey's talk page.

Unsubscribe from this listSign up for VisualEditor's multilingual newsletter Translate the user guide

Thank you, Whatamidoing (WMF) (talk) 01:31, 17 martā, 2015 (EET)

Atkal bezjēdzīgs ieteikums[labot pirmkodu]

Turpinot Tev izteikt bezjēdzīgus ieteikumus, kas nepalīdz pārskatīt rakstus :) , vari dabūt saiti uz melnrakstiem augšā, šeit iekopējot šādu tekstu:

mw.util.addPortletLink(
 'p-personal',
 mw.util.wikiGetlink('User:Biafra/melnraksts'),
 'Melnraksti',
 't-melnraksti',
 'Rādīt melnrakstus',
 null,
 '#pt-preferences'
);

--FRK (diskusija) 09:07, 25 aprīlī, 2015 (EEST)

tu tiešām esi aizrāvies ar vēlmi man palīdzēt :D --Biafra (diskusija) 23:35, 26 aprīlī, 2015 (EEST)

Apsveicu 2015. gadā :) --FRK (diskusija) 00:00, 25 maijā, 2015 (EEST)

Translating the interface in your language, we need your help[labot pirmkodu]

Hello Biafra, thanks for working on this wiki in your language. We updated the list of priority translations and I write you to let you know. The language used by this wiki (or by you in your preferences) needs about 100 translations or less in the priority list. You're almost done!
Pēc modificēšanas šīs izmaiņas būtu lietderīgi pievienot arī MediaWiki lokalizēšanas projektā translatewiki.net.

Please register on translatewiki.net if you didn't yet and then help complete priority translations (make sure to select your language in the language selector). With a couple hours' work or less, you can make sure that nearly all visitors see the wiki interface fully translated. Nemo 17:06, 26 aprīlī, 2015 (EEST)

Porziņģā augums[labot pirmkodu]

Arī šajā pirmsdrafta diskusijā ir norādīts, ka viņa augums ar apaviem ir 221cm. Pirms dažām ieejot lapas angļu versijā arī tur parādijās šāda informācija. Tagad tā ir nomainīta atsaucoties uz nba.com datiem, kas ir novecojuši, kaut vai tāpēc, ka arī viņa svars ir norādīts kā zemāks par 100kg. —Šo komentāru pievienoja 78.84.133.57 (diskusijadevums).

piedāvāju šobrīd ielikt abas versijas ar attiecīgām atsaucēm. un sezonas sākumā jau tad noprecizēs NBA. --Biafra (diskusija) 23:32, 20 jūlijā, 2015 (EEST)

KP[labot pirmkodu]

Mums te ir salasījušies divi raksti, ko varētu likt Vai tu zināji sadaļā brīvdienās un kur būtu pieminēts Kristaps. Simpsonus laikam var svētdienā, galveno iemeslu sestdien. Es jau pašlaik jūtu, ka man formulējums būs kā parasti, tāpēc ļauju Tev uzdarboties :) Vari ielikt ieteikumu sākumā, es pēc tam veikšu pārējās mahinācijas. --FRK (diskusija) 2016. gada 10. februāris, plkst. 09.44 (EET)

paldies par atgādinājumu! nedēļas nogalē būšu stipri aizņemts, bet mēģināšu jau šodien-rīt izdarīt. --Biafra (diskusija) 2016. gada 10. februāris, plkst. 10.31 (EET)
Yes check.svg Izdarīts. Paldies. P.S. atbilde. --FRK (diskusija) 2016. gada 12. februāris, plkst. 11.49 (EET)

Varbūt vari izdarīt magic ar Spotlight? Man neliekas kopā vārdi loģiskā teikumā. Tas interesantais fakts būtu par Puliceru, ko dabūja īstā komanda. Gribēju no rīta likt jau šodienā, bet kā jau teicu - nelīmējas kopā. --FRK (diskusija) 2016. gada 29. februāris, plkst. 17.02 (EET)

Ja Tu šo lasi svētdienā... Vajadzīga stila uzlabošana :) Fakts: "pastāvēja iespēja, ka 2016. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājdziesmu — Ukrainas dziedātājas Džamalas (attēlā) izpildīto 1944 — diskvalificēs tās iespējami politiska satura vārdu dēļ?". Man kaut kā nepatīk teksts pēc noslēdzošās domuzīmes. Ir otra versija par uzvaru Jaunajā vilnī, bet, atšķirībā no Lazareva, tas fakts būtu diezgan boring. --FRK (diskusija) 2016. gada 15. maijs, plkst. 18.52 (EEST)

Paldies. Tagad vismaz neizklausās samocīti. --FRK (diskusija) 2016. gada 15. maijs, plkst. 23.50 (EEST)

Starp citu, kamēr NBA fināls vēl puslīdz nesens temats, varētu kaut ko uzmeistarot par finālsēriju. Padomā ir atspēlēšanās no 1-3, bet to kaut kā cmuki jāuzraksta, lai arī mājsaimnieces ((c) Overtime TV) saprastu. --FRK (diskusija) 2016. gada 23. jūnijs, plkst. 08.44 (EEST)

nu kko uzrakstīju... --Biafra (diskusija) 2016. gada 24. jūnijs, plkst. 23.39 (EEST)

Par anšlusu nedaudz paturpinot...[labot pirmkodu]

Viena piezīme. Strīdēties manuprāt nebūtu īsti lielas jēgas, jo nav autoritatīvu avotu, kurā būtu ar lielo. Ja man nebūtu divi pietiekoši spēcīgi avoti, tad es visticamāk to labojumu neatceltu, bet tā... Nu tāpat kā ar atveidošanu — var paburkšķēt (vai man tuvāk esošā Neinere :D ), bet neko vairāk. --FRK (diskusija) 2016. gada 27. aprīlis, plkst. 22.43 (EEST)

piekrītu. nav avotu, nav pamata. ja kāds valodnieks man palīdzēs saprast argumentāciju - atgriezīšos pie jautājuma. atveidošana nav mana tēma, bet tas ir acīmredzams, ka skandināvu valodām ir 80 gadu jaunāki/modernāki likumi (vismaz), kā vācu valodai... --Biafra (diskusija) 2016. gada 27. aprīlis, plkst. 22.46 (EEST)

Sveicieni svētkos![labot pirmkodu]

Sveicieni Biafra gadadienā :) --Papuass (diskusija) 2016. gada 30. maijs, plkst. 17.55 (EEST)

+ Atbalstu (ne uzreiz pieleca) --ScAvenger (diskusija) 2016. gada 30. maijs, plkst. 18.44 (EEST)
paldies, kungi! bet kur jūs par to lasat? šķiet raksts par mani vēl nav izveidots? ;) --Biafra (diskusija) 2016. gada 30. maijs, plkst. 19.30 (EEST)

Vai Tu zināji, ka...[labot pirmkodu]

Sveiks! Es pamanīju, ka Tu regulāri papildini šo sadaļu. Es labprāt palīdzētu, vai Tu varētu precizēt, kādi fakti un no kādiem rakstiem jāliek šajā veidnē? --KXoP (diskusija) 2016. gada 11. jūlijs, plkst. 16.14 (EEST)

Bota saukšana palīgā[labot pirmkodu]

... būtu vēlama WP:BOTREQ lapā. Labojuma kopsavilkumu es (un, iespējams, citi botopi) varu (atļauties) nepamanīt. Un šādi man nav jāuztur atmiņā šī informācija. --FRK (diskusija) 2016. gada 4. augusts, plkst. 18.40 (EEST)

jā, labi. :) atgādini, kur un ko esmu iepostojis? :) --Biafra (diskusija) 2016. gada 4. augusts, plkst. 21.37 (EEST)
Pirms pāris dienām kaut kādu populāru lapu par disambigu pārtaisīji. --FRK (diskusija) 2016. gada 4. augusts, plkst. 23.58 (EEST)
ā, pareizi, paldies, ka atgādināji. bet tad varēs? :) --Biafra (diskusija) 2016. gada 4. augusts, plkst. 23.58 (EEST)
Bet drīzāk pēc Rio. Vismaz sākumā pietiekoši daudz darāmā enwiki un Vikidatos, šeit arī kaut kas jāuzskribina :) --FRK (diskusija) 2016. gada 5. augusts, plkst. 09.24 (EEST)

{{subst:#switch:lv|es=CEE Primavera 2016 Encuesta|#default= CEE Spring 2016 Survey|hu=CEE Tavasz 2016 kérdőív|sq=Anketa e CEE Spring 2016|et=Kesk- ja Ida-Euroopa kevad (CEE Spring) 2016 küsitlus|tr=Orta ve Doğu Avrupa (CEE) Baha...

Logo CEE-t.png

Sveiks, CEE Spring 2016 dalībniek! Starptautiskie konkursa organizatori lūdz tev aizpildīt aptauju par konkursu. Tā ir ļoti īsa. Tā dos mums statistikas datus un ļaus uzlabot nākamo konkursu. Lūdzu aizpildi šo aptauju: https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_eLP1PKZWjSpIi45 Ar laba vēlējumiem,
-- Ата, izmantojot masu paziņojumus 2016. gada 10. septembris, plkst. 16.28 (EEST)

Džoko un co[labot pirmkodu]

Nedaudz paturpinot par tenisu. Šeit gan man ir spēcīgāks arguments, kaut gan būtība tā pati. Mums tekstā arī info par augstāko vietu rangā, un tur tam reāli arī jābūt. Šim ciparam gan nevajadzētu atšķirties infokastē un tekstā. Par sportu Vikidatos kopumā — pašlaik mēs vienīgi futbolistu infokastes varētu ņemt, tur viens čalis visiem klubu vēsturi ir salicis (no lielajām wiki). Sportā Vikidatos ir vēl ļōōōti daudz darāmā. Un šis "ļoti" nav pārspīlēti. --FRK (diskusija) 2016. gada 15. septembris, plkst. 23.15 (EEST)

Un jā, ja vajag kādu faktu Sākumlapā noteiktā dienā - vienkārši jāieliek ieteikumu sākumā ar vēlamo datumu. --FRK (diskusija) 2016. gada 16. septembris, plkst. 00.16 (EEST)
otrais - ok ! --Biafra (diskusija) 2016. gada 16. septembris, plkst. 06.49 (EEST)
pirmais: "Šim ciparam gan nevajadzētu atšķirties infokastē un tekstā" - aizvien nepiekrītu. labāk, lai ir divi varianti, no kuriem vismaz viens ir pareizs, - cilvēks to redzot visdrīzāk pārslēgsies uz angļu vikipēdiju un pārliecināsies, kā tad īsti ir. nevis ir tikai viens, nepareizs variants, kas neradīs šaubas lasītājam. --Biafra (diskusija) 2016. gada 16. septembris, plkst. 06.50 (EEST)

Skārda katedrāle[labot pirmkodu]

Hello Biafra, When you can find the time, would you be able to fix the spelling or punctuation on this article like you did with Kirils Geniks? I am not fluent in Latvian. This translation was done for me by someone in Canada, and once someone has lived in North America for a time and English becomes their primary language, their mother tongue does suffer. I have asked a number of Latvian editors to help, but have had no response. I would be grateful for any assistance. Nicola Mitchell (diskusija) 2016. gada 9. oktobris, plkst. 15.49 (EEST)

i think that topic isn't so easy to understand. that's reason. very specific religios community. from my point is much more easier to correct biographical article. but ok - i'll try to correct. --Biafra (diskusija) 2016. gada 9. oktobris, plkst. 22.21 (EEST)
Thank you. Please feel free to add to it, or improve it in whatever way you wish, if anything comes to you. Nicola Mitchell (diskusija) 2016. gada 11. oktobris, plkst. 03.25 (EEST)
from my point of view the name of the article is to less informative. is there other options? --Biafra (diskusija) 2016. gada 8. novembris, plkst. 22.04 (EET)
Sorry I couldn't get back to you sooner. The other option is to title it Seraphimite Church, the way the German version of the article is titled. Then the focus is more on the spirit of the event than the actual manifestation of it. Or, if you can think of still something better, then feel free to change the title to that. Thank you for your help and patience with me. Nicola Mitchell (diskusija) 2017. gada 12. aprīlis, plkst. 16.29 (EEST)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[labot pirmkodu]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[labot pirmkodu]

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[labot pirmkodu]

(Sorry to write in English)

Translation request[labot pirmkodu]

Biafra, arī tavs viedoklis ir svarīgs nākotnes kopienas diskusijā[labot pirmkodu]

Es aicinu tevi pievienoties diskusijai par Wikimedia kustības nākotni. Jau vairākas nedēļas daudzās valodās notiek diskusija par nākamo 15 gadu prioritātēm: Kas būs tas, kas paātrinās mūsu progresu? Kas ir pats svarīgākais, ko mēs varam kopīgi paveikt nākamo 15 gadu laikā? Kas mūs vienos un iedvesmos? Šie ir tie svarīgākie jautājumi.

Arī tavs viedoklis ir svarīgs, neatkarīgi no tā, vai esi administrators vai tikai labo drukas kļūdas. Pievienojies diskusijai latviešu valodā, iesniedzot savas idejas, vei komentējot citas.

Papildu informācijai vari apskatīt šīs saites:

Ja ir neskaidrības, droši jautā.

--Papuass (diskusija) 2017. gada 11. aprīlis, plkst. 10.58 (EEST)

 1. This survey is primarily meant to get feedback on the Wikimedia Foundation's current work, not long-term strategy.
 2. Legal stuff: No purchase necessary. Must be the age of majority to participate. Sponsored by the Wikimedia Foundation located at 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Ends January 31, 2017. Void where prohibited. Click here for contest rules.
 3. This survey is primarily meant to get feedback on the Wikimedia Foundation's current work, not long-term strategy.
 4. Legal stuff: No purchase necessary. Must be the age of majority to participate. Sponsored by the Wikimedia Foundation located at 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Ends January 31, 2017. Void where prohibited. Click here for contest rules.