H.A. Brieger

Vikipēdijas lapa
SIA H.A.Brieger
Tips Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Priekštecis AS Dzintars
Dibināts 2006. gads
Dibinātājs Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca
Galvenais birojs Rīga, Karogs: Latvija Latvija
Produkti kosmētika
Īpašnieks(-i) SIA Skinest Asset Management (67 %), ASKO R (33 %)
Tīmekļa vietne dzintars.lv

SIA H.A.Brieger (agrākie nosaukumi Instruments, Dzintars Production) ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kosmētikas ražošanu. Tas ir dibināts 2006. gadā kā SIA Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca (DLRR) meitas uzņēmums, un 2020. gadā tas pārņēma maksātnespējīgās AS "Dzintars" ražošanu. Uzņēmuma īpašnieki ir Igaunijā reģistrētā AS SKINEST GRUPP meitas uzņēmums SIA Skinest Asset Management (67 %, patiesais labuma guvējs ir Oļegs Osinovskis) un SIA ASKO R (33 %, patiesā labuma guvēja ir Anastasija Udalova).

Vēsture[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2006. gada 20. decembrī Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca dibināja meitas uzņēmumu SIA "Instruments".[1] 2007. gadā tā apgrozījums bija 189,13 tūkstošo eiro, bet pēc tam saimnieciskā darbība nenotika.[2]

2020. gada augustā DLRR meitas uzņēmums SIA Ritrem eiro nopirka maksātnespējīgā kosmētikas ražotāja "Dzintars" aktīvus (ēkas Rīgā, Mālu ielā 30, ražošanas iekārtas, transportlīdzekļus, mēbeles, biroja tehniku un 87 preču zīmes).[3] Ražošanu "Dzintars" rūpnīcā plānoja atsākt SIA "Instruments". 7. oktobrī SIA "Instruments" nosaukums tika mainīts uz SIA Dzintars Production, un par tā valdes locekli kļuva Anastasija Udalova.[4] Udalova bija arī DLRR padomes locekle, agrāk viņa bijusi VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" un SIA "DVEAN" valdes locekle.[2] Novembra sākumā par 32,43 % Dzintars Production kapitāldaļu turētāju kļuva SIA Asko R, kas piederēja Anastasijai Udalovai.[5] 2021. gada 8. janvārī SIA Dzintars Production tika pārdēvēts par SIA H.A.Brieger,[1] vienlaikus dibinot SIA H.A.Brieger filiāli Dzintars Production.[6] Martā tika izlaista pirmā produkcija[7] un izveidots interneta veikals. 2021. gada 24. septembrī SIA H.A.Brieger 67,00 % kapitāldaļu no AS "Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca" pārņēma Igaunijā reģistrētā AS SKINEST GRUPP meitas uzņēmums SIA Skinest Asset Management.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]