Tarasova divīzija

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Tarasova Divīzija — viena no Kontinentālās Hokeja Līgas Rietumu konferences divīzijām, izveidota 2008. gadā kā viena no četrām divīzījām ar mērķi sadalīt komandas pēc sportiskā (ģeogrāfiskā un citu) principa.

Nodēvēta par godu Anatolijam Tarasovam (krievu: Анатолий Владимирович Тарасов) - slavenajam Padomju Savienības un Maskavas "CSKA" hokejistam un trenerim, kurš 1974. gadā arī uzņemts IIHF Slavas zālē spēles attīstītāju kategorījā.

Divīzijas sastāvs[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2008-09. gada sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]


2009-10. gada sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sākot ar 2009. - 2010. gada sezonu, sadalījums KHL notika pēc ģeogrāfiskā principa ar sadalījumu ne tikai divīzījās, bet arī konferencēs (Rietumu un Austrumu), kur katrā ietilpa 2 divīzijas. Tarasova Divīzija atrodas Rietumu Konferencē.


2010-11. gada sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sākumā tika plānots, ka šajā divīzijā spēlēs Ukrainas klubs Kijevas "Budivelnik" (ukraiņu: ХК Будівельник), kas aizvietos Balašihas "MVD" pēc kluba apvienošanās ar Maskavas "Dinamo". Bet īsi pirms sezonas sākuma klubs atsauca savu dalību līgā, jo vecās Kijevas sporta pils (ukraiņu: Київський Палац Спорту) rekonstrukcijas darbi būs garāki nekā sākotnēji cerēts, tāpēc komandai nebūs kur aizvadīt savas mājas spēles.[1] Ukrainas kluba vietā uz Tarasova divīziju no Bobrova divīzijas pārnāca Minskas "Dinamo".

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]