The Guardians of the Galaxy Holiday Special

Vikipēdijas lapa
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
Scenāristi Džeimss Ganns
Režisors Džeimss Ganns
Lomās
Komponists (-i) Džons Mērfijs
Valsts Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV
Valoda(s) angļu
Izstrāde
Izpildproducents (-i)
Redaktors
  • Gregs D'Aurija
  • Gregs Fetermens
Filmēšanas vieta
Kinematogrāfs Henrijs Breiems
Sērijas garums 42 minūtes
Kompānija Marvel Studios
Izplatītājs Disney Platform Distribution
Translācija
TV kanāls Disney+
Pirmoreiz pārraidīts 2022. gada 25. novembrī
Hronoloģija
Līdzīgi Marvel Studios Special Presentations

The Guardians of the Galaxy Holiday Special ir ASV televīzijas speciālizlaidums, ko priekš straumēšanas servisa Disney+ sarakstījis un režisējis Džeimss Ganns. Filma ir par Marvel Comics Galaktikas sargu komandas tēliem. Šī ir otrā Marvel Studios Special Presentation Marvel Cinematic Universe (MCU) ietvaros, turpinot filmu un televīzijas seriālu franšīzi. Speciālizlaidumu producējusi Marvel Studios un tas stāsta par Galaktikas sargu Ziemassvētku svinēšanu, bet pirmām kārtām viņiem ir jāatrod dāvana savam līderim Pīteram Kvillam.

Kriss Prats, Deivs Batista, Kārena Gilana, Poma Klementjeva, Vins Dīzels, Bredlijs Kūpers, Šons Ganns un Maikls Rukers atveido savas iepriekšējās lomas, citās lomās ir mūzikas grupa Old 97's un Kevins Beikons, kas atveido pats sevi. Ganns darbojās pie speciālizlaiduma idejas jau filmas "Galaktikas sargi: 2. daļa" (2017) veidošanas laikā, bet paziņoja par to tikai 2020. gada decembrī. Filmēšana ilga no 2022. gada februāra līdz aprīļa beigām, Atlantā, Džordžijā un Losandželosā, filmas "Galaktikas sargi: 3. daļa" (2023) uzņemšanas laikā.

Filma The Guardians of the Galaxy Holiday Special ir pieejama straumēšanas servisā Disney+ no 2022. gada 25. novembra un ir daļa no MCU Ceturtās fāzes. Speciālizlaidums saņēma pozitīvas kritiķu atsauksmes par humoru, Ganna režiju un aktierspēli (lielākoties Batista, Klementjeva un Beikons).

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]