2010. gada ziemas olimpiskās spēles (12. diena)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Vankūveras Olimpisko spēļu divpadsmitajā dienā (23. februārī) sacīkstes norisinājās 9 disciplīnās un tika izcīnīti 5 medaļu komplekti.

Programma[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Laika starpības dēļ daži notikumi pēc Latvijas laika sākas jau naktī (nākamajā dienā), šajos sarakstos saglabāta kārtība pēc Vankūveras laika. Sākuma,beigu laiki doti pēc Latvijas laika

Ātrslidošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

21:00 - 23:45 - Vīrieši, 10 000 metri

Vieta Sportists
1. Valsts karogs: Dienvidkoreja I Sinhuns
2. Valsts karogs: Krievija Ivans Skobrevs
3. Valsts karogs: Nīderlande Bobs de Jongs

Biatlons[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

21:30 - 23:05 - Sievietes, 4x6 km stafete

Vieta Sportists
1. Karogs: Krievija Krievija
2. Karogs: Francija Francija
3. Karogs: Vācija Vācija
19. Karogs: Latvija Latvija

Bobslejs[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

03:00 - 05:00 - Sievietes, divnieki, 1. un 2. brauciens

Daiļslidošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

02:30 - 07:00 - Sievietes, īsā programma

Frīstaila slēpošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

20:30 - 21:30 - Sievietes, kross
23:00 - 00:15 - Sievietes, kross, fināls

Vieta Sportists
1. Valsts karogs: Kanāda Ešlija Makaivora
2. Valsts karogs: Norvēģija Heda Berncena
3. Valsts karogs: Francija Mariona Žoserāna

Hokejs[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Viriešu turnīrs

23.02.2010.
22:00
Flag of Čehija Čehija 3:2
Flag of Latvija Latvija "Canada Hockey Place"

23.02.2010.
02:30
Flag of Kanāda Kanāda 8:2
Flag of Vācija Vācija "Canada Hockey Place"

23.02.2010.
05:00
Flag of Slovākija Slovākija 4:3
Flag of Norvēģija Norvēģija "UBC Winter Sports Centre"

23.02.2010.
07:00
Flag of Šveice Šveice 3:2
Flag of Baltkrievija Baltkrievija "Canada Hockey Place"


Kalnu slēpošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Vīrieši, milzu slaloms, fināls

Vieta Sportists
1. Valsts karogs: Šveice Karlo Janka
2. Valsts karogs: Norvēģija Hjētils Jansruds
3. Valsts karogs: Norvēģija Aksels Lunds Svindāls
62. Valsts karogs: Latvija Kristaps Zvejnieks

Kērlings[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

19:00 - 22:00 - Sievietes
00:00 - 03:00 - Vīrieši
05:00 - 08:00 - Sievietes

Ziemeļu divcīņa[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

20:00 - 20:45 - komandu sacīkstes, tramplīnlēkšana
23:00 - 00:00 - komandu sacīkstes, 4x5 km stafete

Vieta Sportists
1. Karogs: Austrija Austrija
2. Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV
3. Karogs: Vācija Vācija