Pāriet uz saturu

Digimoni

Vikipēdijas lapa
Digimoni
Digimoni
Logotips angļu valodā
Oriģinālvalodā デジモン
Žanrs Fantastika
Valsts Karogs: Japāna Japāna
Sezonu skaits 6
Sēriju skaits 332
Izstrāde
Sērijas garums aptuveni 21 minūtes
Kompānija Toei Animation
Translācija
TV kanāls
Translācijas periods 1999 — pašlaik
TV kanāls Latvijā TV3

Digimoni (japāņu: デジモン Dejimon) ir japāņu videospēļu sērija, kā arī anime seriāls un manga. Latvijā anime tika translēta telekanālā TV3.

Seriāls[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmā sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Seriāla pirmā sezona, pazīstama arī kā Digimon Adventure (japāņu: デジモンアドベンチャー), stāsta par septiņiem bērniem, kuri ir nonākuši paralēlā, digitālā, pasaulē, kurā viņi satiek radības, kuras sauc par digimoniem. Kopā ar šīm radībām, viņi cīnās pret ļauniem digimoniem.

Otrā sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Seriāla otrās sezonas, pazīstama arī kā Digimon Adventure 02 (japāņu: デジモンアドベンチャー 02), darbība risinās vairākus gadus pēc pirmās sezonas notikumiem.

Trešā sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pamatraksts: Digimon Tamers

Seriāla trešā sezona, pazīstama arī kā Digimon Tamers (japāņu: デジモンテイマーズ), risinās realitātē, kurā cilvēki uzskata digimonus par datorspēļu, televīzijas seriālu un kāršu spēļu tēliem. Galvenais varonis Takato atklaj, ka digimoni ir īsti un ka ir spējīgi nonākt realitātē. Tās scenārists Čiaki Konaka ir pazīstams ar savu darbu tādos anime seriālos kā Serial Experiments Lain un Hellsing.

Ceturtā sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Seriāla ceturtā sezona, pazīstama arī kā Digimon Frontier (japāņu: デジモンフロンティア), stāsta par pieciem bērniem, kuri ir nonākuši paralēlā, digitālā, pasaulē, kurā viņi atklāj, ka ir spējīgi pārvērsties par radībām, kuras sauc par digimoniem. Izmantojot šis spējas viņi cīnās ar ļaundariem.

Piektā sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Seriāla cpiektā sezona, pazīstama arī kā Digimon Data Squad un Digimon Savers (japāņu: デジモンセイバーズ), risinās realitātē, kurā cilvēki zina par digimonu eksistenci. Galvenais varonis Markuss kļūst par aģentu organizācijā "DATS", kas cīnās pret bīstamiem digimoniem.

Sestā sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Seriāla sestā sezona, pazīstama arī kā Digimon Fusion un Digimon Xros Wars (japāņu: デジモンクロスウォーズ), stāsta par bērniem, kuri ir nonākuši paralēlā, digitālā, pasaulē, kurā viņi satiek radības, kuras sauc par digimoniem. Kopā ar šīm radibām, viņi cīnās pret ļauniem digimoniem.

Septītā sezona[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Seriāla 2015. gadā gaidāmajā septītā sezonā, pazīstama arī kā Digimon Adventure tri (japāņu: デジモンアドベンチャーtri.) darbība risinās vairākus gadus pēc otrās sezonas notikumiem.

Skatīt arī[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]