Pāriet uz saturu

4. studija

Vikipēdijas lapa
4. studija
4. studija
Veidotājs (-i)
Attīstījis
Vadītājs
Valsts Latvija
Valoda(s) latviešu
Sezonu skaits 10
Izstrāde
Filmēšanas vieta Zaķusalas krastmala 33, Rīga (Latvijas Televīzijas augstceltne; 4. studija)
Sērijas garums 20-25 min
Translācija
TV kanāls LTV1
Translācijas periods 2014. gada 1. septembris — pašlaik
Statuss tiek pārraidīts
Hronoloģija
Iepriekšējais
Ārējās saites
Oficiālā mājaslapa

"4. studija" (Ceturtā studija) ir raidījums Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā (LTV1). To attīsta producentu studija "Finger Film Productions" kopā ar Latvijas Televīziju. Raidījums "4. studija" ir pēctecis raidījumam "Četras istabas" (2013—2014).

Raidījuma mērķis un formāts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Raidījums tiek pārraidīts tiešraidē LTV1 kanālā, plkst. 18.56. "4. studija" ēterā ir no pirmdienas līdz ceturtdienai, taču pēc Ārkārtējās situācijas ieviešanas raidījums ir redzams no otrdienas līdz ceturtdienai,[1] un tagad arī rāda turpmāk, jo pirmdienās raidījums ir Aizliegtais paņēmiens.

Raidījuma "4. studija" mērķis un uzdevums ir aktualizēt sabiedrībai nozīmīgas un sasāpējušas tēmas un problēmas, kas ietekmē ikviena Latvijas iedzīvotāja un sabiedrības kopumā ikdienu. Raidījuma misija formulēta sauklī – «Neērti jautājumu ērtākai ikdienai». Raidījuma "4. studija" veidošanā aktīvi tiek iesaistīti tā skatītāji, ir iespējas sazināties ar raidījuma komandu gan pa tālruni, gan e-pastu, gan arī sociālajos tīklos.[2]

Raidījuma vēsture un interesanti fakti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pirmais "4. studijas" raidījums ēterā nonāca 2014. gada 1. septembrī, to vadīja Arnis Blodons un Inese Vaikule. Gadu gaitā raidījumam ir bijuši vairāki vadītāji - Ramona Salmiņa, Ingus Ulmanis, Jānis Krops, Sandra Kropa, Mārtiņš Labāns, taču šobrīd raidījumu vada Inese Vaikule un Aleksandrs Tuguševs.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]