Dalībnieka diskusija:Kaamis007

Lapas saturs netiek atbalstīts citās valodās.
Vikipēdijas lapa

Esi sveicināts Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks, Kaamis007. Esi sveicināts Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu . Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 2017. gada 15. augusts, plkst. 10.19 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.41 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Iekavas (10.07.2018)[labot pirmkodu]

Sveiks, es esmu bots. Es pamanīju, ka šis labojums lapā Rita Valnere, iespējams, ir sabojājis sintaksi. Ja tā tiešām notika, neuztraucies, to var izmainīt, veicot labojumus lapā. Ja es nesapratu, kas notika, vai arī Tev ir citi jautājumi, droši atstāj ziņu mana operatora diskusiju lapā.

Paldies! EdgarsBot (diskusija) 2018. gada 10. jūlijs, plkst. 10.02 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Iekavas (22.04.2019)[labot pirmkodu]

Sveiks, es esmu bots. Es pamanīju, ka šis labojums lapā Latvijas čempionāts badmintonā, iespējams, ir sabojājis sintaksi. Ja tā tiešām notika, neuztraucies, to var izmainīt, veicot labojumus lapā. Ja es nesapratu, kas notika, vai arī Tev ir citi jautājumi, droši atstāj ziņu mana operatora diskusiju lapā.

Paldies! EdgarsBot (diskusija) 2019. gada 22. aprīlis, plkst. 14.02 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

"Dabas skati Vikipēdijā 2019" attēlu vērtēšana[labot pirmkodu]

Labdien! Paldies par interesi piedalīties fotokonkursa "Dabas skati Vikipēdijā 2019" pirmajā vērtēšanas kārtā. Tev ir piešķirts žūrijas dalībnieka statuss.

Vērtēšana būtu jāsāk pēc iespējas ātrāk, jo attēlu ir daudz. Vērtēt var pa daļām, ne visas ar vienu piegājienu, vērtējums saglabāsies. Ļoti labi, ja to varētu izdarīt šovakar. Pieņemami vēl, ja līdz piektdienai. Līdz svētdienai... ja ir kādi ārkārtas apsvērumi.

Vērtēšana ir pieejama šeit: https://tools.wmflabs.org/montage/

Atlasām tos attēlus, kurus būtu vērts vērtēt otrās kārtas žūrijai, lai tai atvieglotu darbu. Tāpēc cenšamies izņemt ne tikai nekvalitatīvus attēlus jeb brāķus, bet arī viduvējus/neizteiksmīgus attēlus, kas uz augstām vietām nepretendētu un kur redzamo gandrīz ikviens nofotografētu labāk.

--GreenZeb (diskusija) — 2019. gada 12. jūnijs, plkst. 19.29 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Iekavas (20.06.2019)[labot pirmkodu]

Sveiks, es esmu bots. Es pamanīju, ka šis labojums lapā Miera iela (Rīga), iespējams, ir sabojājis sintaksi. Ja tā tiešām notika, neuztraucies, to var izmainīt, veicot labojumus lapā. Ja es nesapratu, kas notika, vai arī Tev ir citi jautājumi, droši atstāj ziņu mana operatora diskusiju lapā.

Paldies! EdgarsBot (diskusija) 2019. gada 20. jūnijs, plkst. 11.02 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Iekavas (15.07.2019)[labot pirmkodu]

Sveiks, es esmu bots. Es pamanīju, ka šis labojums lapā Anastasija Sevastova, iespējams, ir sabojājis sintaksi. Ja tā tiešām notika, neuztraucies, to var izmainīt, veicot labojumus lapā. Ja es nesapratu, kas notika, vai arī Tev ir citi jautājumi, droši atstāj ziņu mana operatora diskusiju lapā.

Paldies! EdgarsBot (diskusija) 2019. gada 15. jūlijs, plkst. 11.02 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Iekavas (12.08.2019)[labot pirmkodu]

{{subst:Iekavu paziņojums|diff=3099021|page=Aleksejs Avečkins|debug=(-1, 0, 0, 0)|list=yes|remaining=

(Baltkrievija)|Brestā]], Baltkrievijā, miris 2013. gada 19. augustā Rīgā) bija baltkrievu izcelsmes Latvijas baletdejotājs, [[Latvijas Nacionālā opera||lines=0}}

Iekavas (28.12.2019)[labot pirmkodu]

Sveiks, es esmu bots. Es pamanīju, ka šis labojums lapā Anita Garanča, iespējams, ir sabojājis sintaksi. Ja tā tiešām notika, neuztraucies, to var izmainīt, veicot labojumus lapā. Ja es nesapratu, kas notika, vai arī Tev ir citi jautājumi, droši atstāj ziņu mana operatora diskusiju lapā.

Paldies! EdgarsBot (diskusija) 2019. gada 28. decembris, plkst. 17.02 (EET)Atbildēt[atbildēt]

Iekavas (28.07.2021)[labot pirmkodu]

Sveiks, es esmu bots. Es pamanīju, ka šis labojums lapā Eļina Svitoļina, iespējams, ir sabojājis sintaksi. Ja tā tiešām notika, neuztraucies, to var izmainīt, veicot labojumus lapā. Ja es nesapratu, kas notika, vai arī Tev ir citi jautājumi, droši atstāj ziņu mana operatora diskusiju lapā.

Paldies! EdgarsBot (diskusija) 2021. gada 28. jūlijs, plkst. 20.02 (EEST)Atbildēt[atbildēt]