Konstantīns Meladze

Vikipēdijas lapa
Konstantīns Meladze
Константин Меладзе.png
Galvenā informācija
Dzimis 1963. gada 11. maijā (59 gadi)
Izcelsmes vieta Valsts karogs: Padomju Savienība Batumi, Gruzijas PSR, PSRS
Žanri popmūzika, rokmūzika, mūzikls, disko
Nodarbošanās menedžeris, komponists, muzikālais producents, aranžētājs
Mājaslapa www.meladzeland.ru

Konstantīns Meladze (gruzīnu: კონსტანტინე მელაძე, krievu: Константин Шотаевич Меладзе; dzimis 1963. gada 11. maijā Batumi) ir gruzīnu izcelsmes PSRS un Ukrainas komponists un muzikālais producents.

Biogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Konstantīns Meladze piedzima 1963. gada 11. maijā, Batumi, Gruzijas PSR. Dziedātāja Valērija Meladzes vecākais brālis un viņa muzikālais producents. Kopā ar Valēriju viņi darbojās grupā "Диалог" (Dialog), bet vēlāk abi iesāka solo karjeras. 2000. gadā Konstantīns kopā ar Dmitriju Kostjuku izveidoja grupu "VIA Gra". Konstantīns raksta dziesmas priekš Sofijas Rotaru, Valērija Meladzes, grupām "БиС" (BiS), "VIA Gra", "Инь-Ян" (Iņ-Jaņ) un citiem mūziķiem.

Darbojies kā muzikālais producents filmai "Stilīgie" (krievu: "Стиляги"), kā komponists un muzikālais producents filmām "Вечера на хуторе близ Диканьки", "Сорочинская ярмарка", "Золушка".

Privātā dzīve[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Konstantīns Meladze 1994. gada 22. jūlijā apprecējās ar Janu Meladzi (meitas uzvārds — Suma). Viņiem ir trīs bērni: Alise (2000), Lija (2004) un Valērijs (2005)[1]

Diskogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  • 2003 — "Песни без слов. Странница осень"

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]