Pāriet uz saturu

Māja pie ezera

Vikipēdijas lapa
Māja pie ezera
Māja pie ezera
Tituluzraksts
Žanrs Drāma
Režisors Armands Zvirbulis
Lomās
Mūzikas autors Kristaps Krievkalns
Valsts Karogs: Latvija Latvija
Valoda(s) Latviešu
Sezonu skaits 1
Sēriju skaits 13
Izstrāde
Producents Arta Ģiga
Filmēšanas vieta
Sērijas garums 45 min
Translācija
TV kanāls Latvijas Televīzija
Translācijas periods 2015. gada 26. septembris — 2015. gada 19. decembris

"Māja pie ezera" ir 2015. gadā uzņemts latviešu televīzijas seriāls, kas tika pārraidīts kanālā LTV1 no 2015. gada 26. septembra līdz 2015. gada 19. decembrim. Seriāls ir veidots pēc poļu rakstnieces Malgožatas Kaličinskas romāna ar tādu pašu nosaukumu.[1][2]

Seriāla galvenā varone ir Madara Tērauda, kura strādā par radošās daļas vadītāju reklāmas aģentūrā «Hop Art». Aģentūru viņa kopā ar kolēģiem izveidojusi no nulles un strādā tur visu mūžu. Vīrs Kārlis ir inženieris, kurš strādā lielos būvniecības objektos. Meita Dārta nesen beigusi skolu un studē mārketingu, lai gan patiesībā Dārta vēlas kļūt par dziedātāju.

Mākoņi pār mierīgo Madaras dzīvi savelkas, kad reklāmas aģentūrā ienāk jaunie darbinieki Maija un Ivo, kuri pierunā aģentūras priekšnieku mainīt aģentūras stratēģiju un atbrīvoties no Madaras. Madara zaudē darbu un vairs nevar atrast citu. Liels palīgs viņai nav arī vīrs.

Vienīgā, kas saprot Madaras problēmas, ir vīra māte Sofija, kura Madarai ir mātes vietā. Īsto māti Madara atceras vāji. Sofija mudina Madaru satikt māti un izrunāt pagātnes notikumus. Madara padomam paklausa un mājā pie ezera ierauga pavisam citu dzīvi.[3]

  1. «Māja pie ezera». ltv.lsm.lv.
  2. «"Māja pie ezera" - LTV top jauns seriāls sievietēm». tvnet.lv. Arhivēts no oriģināla, laiks: 2017. gada 10. septembrī. Skatīts: 2017. gada 9. oktobrī.
  3. «Par raidījumu». ltv.lsm.lv.