TV6 Latvija

Vikipēdijas lapa
(Pāradresēts no TV6)
Jump to navigation Jump to search
TV6 Latvija
TV6 Latvija
Formāts Komerciāla televīzija
Valsts Karogs: Latvija Latvija
Valoda latviešu
Adrese Dzelzavas iela 120G
Rīga, LV-1021
Dibināta 2007. gadā
Raida kopš 2007. gada 22. aprīļa
Īpašnieks TV3 Group
Vadītājs Kristians Antings
Populāri raidījumi Simpsoni, Overtime TV, Iespējams tikai Krievijā, Kāršu nams
Apraide Virszemes TV, Internetā, Pieejams gandrīz visās Latvijas kabeļu sistēmās
Kanāli TV3, TV3 Life, TV3 Mini, 3+, TV3 Sport
Tirgus daļa 3,2% TNS Latvia, 2014. gads
Mājaslapa tv6.lv

TV6 ir ir televīzijas kanāls Latvijā, kas izveidots 2007. gada 22. aprīlī. Kanāls pieder uzņēmumam TV3 Group. Kanālā visas programmas tiek pārraidītas latviešu valodā un tā programmu veido seriāli, multiplikāciju filmas un sporta pārraides. Kanālā var redzēt komēdijseriālus "Simpsoni", "Divarpus vīri", "Gāzi grīdā!", "Pēdējais īstais vīrs", "Mana trakā ģimene" un oriģinālraidījumus Overtime TV, "Iespējams tikai Krievijā" un "Cilvēks pret mušu". Vēl kanāls rāda translācijas vai spēles, kas ir saistītas ar sportu, piemēram, visas FK Ventspils un UEFA Eiropas līgas futbola spēles, KHL un Rīgas "Dinamo" hokeja spēļu translācijas. Kanālu var redzēt kabeļtelevīzijā, satelīttelevīzijā, ciparu televīzijā un virszemes televīzijā.

Tādu pašu kanāla nosaukumu, logotipu un grafiku kanāls aizņēmās no Zviedrijas kanāla TV6 Zviedrija, bet to saturs nedaudz atšķiras.

TV3 Group Latvijā pieder arī citi televīzijas kanāli: TV3, 3+, TV3 Life, TV3 Mini, radio Star FM, digitālās platformas — TV3 Play, Home3, Go3, TV3 Film, TV3 Sport, TV3 Sport 2 un izklaides portāls skaties.lv.

[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

TV6 sākotnējais logo (2007) 

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]