Warcraft III: Reign of Chaos

Vikipēdijas lapa
Warcraft III: Reign of Chaos
Izstrādātājs Blizzard North
Izdevēji Blizzard Entertainment
Dizainers Robs Pardo,
Platformas Mac OS, Windows
Žanrs reāllaika stratēģija
Jaunākā versija 1.24
Datu nesējs DVD
Sistēmas prasības Klaviatūra, pele

Warcraft III: Reign of Chaos ir Blizzard Entertainment 2002. gada jūlijā izdota reāllaika stratēģijas datorspēle. Tā ir Warcraft sērijas trešā spēle un turpinājums otrajai daļai Warcraft: Orcs & Humans. Warcraft III: Reign of Chaos ir pirmā Blizzard spēle ar trīsdimensiju grafiku.[1]

Šajā daļā, tāpat kā iepriekšējās, iespējams spēlēt ar orkiem (orcs) un cilvēkiem (humans), bet klāt nākušas divas jaunas rases: nemirušie (undead) un nakts elfi (night elfs). Warcraft III: Reign of Chaos ir izdots arī papildinājums — Warcraft III: The Frozen Throne.

Warcraft III: Reforged[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2018. gada 2. novembrī BlizzCon 2018[2] tika paziņots par Warcraft III: Reforged atkārtotu iznākšanu ar atjauninātu grafiku, atkārtoti ierakstītiem klipiem un skaņu, kā arī 4K izšķirtspējas atbalstu. Spēle tika izdota 2020. gada 29. janvārī, un tā saņēma jauktas atsauksmes no kritiķiem un ļoti negatīvas atsauksmes no spēlētājiem.


Warcraft III: Reforged ir reāllaika stratēģijas datorspēle[3], ko izstrādāja Blizzard Entertainment un Lemon Sky Studios, un 2020. gadā izlaida Blizzard Entertainment. Warcraft III: Reforged ir Warcraft III: Reign of Chaos un tās papildinājuma The Frozen Throne atjaunināta versija. Tajā saglabāta tā pati spēle, stāsts un kopumā tā pati līmeņu struktūra, kas oriģinālajās spēlēs; galvenās atšķirības ir atjaunināta Ultra HD grafika, no jauna ierakstīta skaņa un uzlabots tīkla atbalsts.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «‘Warcraft III’ – aizraujoši pat gadiem ilgi». Delfi. 2002. gada 27. jūlijs. Skatīts: 2008. gada 18. janvārī.
  2. «LOK’TAR OGAR! WARCRAFT III: REFORGED ANNOUNCED AT BLIZZCON». Skatīts: 2022. gada 23. jūnijs.
  3. «www.book-of-ra-online.lv». Skatīts: 2022. gada 23. jūnijs.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]