Diskusija:Latviskā dzīvesziņa

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Latviskās dzīvesziņas definīcija ir publiski izstrādāta ekspertu versija par attiecīgo subjektu, kas paredzēta publiskai izplatīšanai. Tās primārā parādīšanās vietnē http://www.drustutautskola.lv nepadara attiecīgo vietni par tās autoru.--Dzivotprieks.lv (diskusija) 19:00, 27 novembrī, 2014 (EET)

Labi, pieņemsim, ka ar autortiesībām viss ir kārtībā, tomēr pašreizējais raksts diemžēl izskatās vairāk pēc esejas, nekā enciklopēdiska teksta. --ScAvenger (diskusija) 19:28, 27 novembrī, 2014 (EET)

Kas pēc amata ir Baltu zīmju enerģētikas zinātājs? --Feens (diskusija) 2016. gada 24. janvāris, plkst. 12.57 (EET)

Latviskā dzīvesziņa ir fenomenāls estētikas un ētikas - dailes - kults un apgarots ikdienas darbs ir šā neparastā dailes kulta galvenā rituālā norise. - pilnīgi neenciklopēdiski. --Feens (diskusija) 2016. gada 24. janvāris, plkst. 12.59 (EET)

Kas ir "lapu sprāgstamais laiks"? Un atkal šur tur ir dzejiski, neenciklopēdiski izteicieni. --ScAvenger (diskusija) 2016. gada 24. janvāris, plkst. 20.51 (EET)

Ne tikai šur tur. Lielākā daļa raksta ir neenciklopēdiska, kas atsaucas uz dažām murgainām mājaslapām un grāmatām. Dukurs (diskusija) 2016. gada 8. februāris, plkst. 12.06 (EET)

Paldies ScAvenger par norādēm uz neenciklopēdiska valodas stila vietām. Mācos to apgūt, veicu un veikšu atbilstošus labojumus. Atsaucoties uz Dukurs norādi uz "dažām murgainām mājaslapām un grāmatām", kā arī Edgars2007 raksta faktu patiesuma apšaubīšanu, aicinu iedziļināties atsaucēs, kas ietver atsauces uz Latvijas Republikas tiesību aktiem, pazīstamiem Latvijas politikas, zinātnes un kultūras darbiniekiem: Egils Levits, Zenta Mauriņa, Leonīds Breikšs, Kārlis Straubergs, Valdis Celms, Austris Grasis, Dāvis Stalts, Antas Rudzītes (Pedagoģijas doktore,sabiedriska un politiska darbiniece, Triju Zvaigžņu Ordeņa kavaliere, http://www.latvijaslaudis.lv/old-data/users/rudzite_anta/) grāmatu, mūsdienu plašsaziņas ziņu portāliem Delfi, Leta, Diena, pirmskara Latvijas periodikas izdevumiem, viens no kuriem ir Valsts oficiāls izdevums. Ir atsauces arī uz Latviskās dzīvesziņas paSaules mājaslapu, kas atspoguļo šīs tēmas apkopojumu mūsdienās. (Spekozols) 2016. gada 13. februāris, plkst. 13.50 (EET)

Tas, ka kāds ir bijis Saeimas deputāts vai saņēmis ordeni, nenozīmē ka viņa uzskati ir jāpieņem kā fakti! Kā var piemēram rakstīt, ka "daba ir latviešu mitoloģijas dievību izpausme"?! Lielākā daļa norādīto atsauču (piem. paSaules mājaslapa) nav uzticamas! Domāju ka lielāko daļu raksta (piem. Avoti) būtu jādzēš. Labākajā gadījumā kaut ko var pie dievturiem pārnest. Dukurs (diskusija) 2016. gada 14. februāris, plkst. 19.38 (EET)

Izņēmu lielāko daļu atsauču uz "paSaules" mājas lapu un ar to saistīto tekstu. (Spekozols (diskusija) 2016. gada 15. februāris, plkst. 21.16 (EET))