Vikipēdija:Administratoru kandidāti

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Administratoru kandidāti ir latviešu Vikipēdijas lapa, kurā ikviens Vikipēdijas dalībnieks var pieteikties vai tikt pieteikts kļūšanai par administratoru.

Procedūra[labot pirmkodu]

Balsošana[labot pirmkodu]

Lai atbalstītu vai noraidītu kādu kandidatūru:

  1. Katram dalībniekam ir viena balss (t.i. par ikvienu kandidātu tikai viena balss).
  2. Savu balsojumu var mainīt līdz balsošanas termiņa beigām.
  3. Jānorāda sava pozīcija ar veidnēm {{par}} vai {{pret}}; līdz ar to izskatīsies šādi: + Atbalstu vai - Neatbalstu.
  4. Vēlams tālākajā tekstā komentēt savu nostāju.
  5. Jāparakstās.
  • Balsošana ilgst divas nedēļas
  • Pēc balsošanas beigām birokrāts piešķir administratora tiesības tiem kandidātiem, kuri apstiprināti ar balsu vairākumu (vienāda balsu skaita gadījumā atturas=pret).
  • Izvirzītais kandidāts jebkurā brīdī var atsaukt savu kandidatūru no balsošanas.

Kandidāti[labot pirmkodu]

DJ EV[labot pirmkodu]

Komentāri[labot pirmkodu]

Uzskatu, ka tas, ka pēdējie divi administratori apstiprināti 2016. un 2017. gadā, ir kopienai neveselīgi. DJ EV izvirzu, jo dalībnieks piedalās vandalisma novēršanā, nav radījis konfliktus un kā ilggadējs dalībieks šķiet atbilstošs šiem pienākumiem. Izteicis piekrišanu nominācijai. --Papuass (diskusija) 2019. gada 19. septembris, plkst. 16.54 (EEST)

Skatīt arī komentārus pie iepriekšējā kandidēšanas pieteikuma.--Papuass (diskusija) 2019. gada 19. septembris, plkst. 17.03 (EEST)

Derētu man laikam arī kaut ko šeit iekomentēt. :) Domāju pēc iepriekšējās kandidēšanas esmu kļuvis krietni pieaugušāks, nosvērtāks, mans devums ir kļuvis kvalitatīvāks. Vikipēdijā darbojos jau labu laiku (biju gan uz laiku paņēmis pauzi, bet šogad atsāku), ir pietiekama pieredze un sapratne par Vikipēdijas darbību un principiem. Ik palaikam caurskatu pēdējās izmaiņas un cenšos atcelt vandalismu, administratora tiesības palīdzētu šim nolūkam (lai nebūtu, piemēram, tik traki kā ar tik ļoti neatlaidīgo vandali Māras Zālītes rakstā (šī, man liekas, ir arī situācija pēc kuras Papuass iedomājās par manu izvirzīšanu :D)).--DJ EV (diskusija) 2019. gada 19. septembris, plkst. 22.08 (EEST)

Risinājums[labot pirmkodu]

Kandidāts apstiprināts. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 3. oktobris, plkst. 19.14 (EEST)