Pāriet uz saturu

2019. gada Giro d'Italia komandas un dalībnieki

Vikipēdijas lapa

Šis ir 2019. gada Giro d'Italia komandu un dalībieku uzskaitījums.[1]

Komandas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Tā kā Giro d'Italia bija UCI Pasaules tūres sacensības, visas 18 UCI WorldTeam komandas tika ielūgtas un dalība tām bija obligāta. Papildus tika uzaicinātas četras UCI profesionālās kontinentālās komandas, veidojot 22 komandu pelotonu.

Starp organizatoriem RCS Sport un Itālijas kausu riteņbraukšanā (Coppa Italia di ciclismo) ir vienošanās, ka viena vieta pienākas kausa kopvērtējuma uzvarētājiem. Tāpēc viens ielūgums pienācās Androni Giocattoli–Sidermec. 2019. gada 25. janvārī organizatori paziņoja, ka pārējie ielūgumi piešķirti Bardiani–CSF–Faizanè, Israel–Premier Tech un Vini Zabù–KTM. Visas ielūgtās komandas bija piedalījušās Giro jau iepriekš, trīs no tām iepriekšējā gadā. Izņēmums bija Nippo-Vini Fantini, kas pēdējoreiz piedalījās 2016.[2] Katra komanda varēja pieteikt astoņus braucējus. Komandu prezentācija notika Boloņā 9. maijā, divas dienas pirms atklāšanas posma.[3]

WorldTeam komandas (18)Profesionālās kontinentālās komandas (4)

Dalībnieki[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «2019: 102nd Giro d'Italia: Start List». ProCyclingStats. Skatīts: 2019. gada 8. maijs.
  2. http://www.cyclingnews.com/news/2019-giro-ditalia-wildcard-teams-announced/
  3. «Teams take the stage for Giro d'Italia presentation - Gallery». www.cyclingnews.com. Future plc. 2019. gada 9. maijs. Skatīts: 2019. gada 11. maijs.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]