Dalībnieka diskusija:European1

Lapas saturs netiek atbalstīts citās valodās.
Vikipēdijas lapa

Esi sveicināts Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks, European1. Esi sveicināts Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu . Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 18:10, 1 maijā, 2012 (UTC)

Rīgas ielu raksti[labot pirmkodu]

Paldies par rakstu Bruņinieku iela (Rīga). Lūdzu papildini rakstu līdzīgi kā tiek veidoti līdzīgi ielu raksti — ar veidnēm, kategorijām un citu info. Kartes pašas no sevis nerodas, tās iz rāizveido un jāielādē, tādēļ pagaidām tur paliks tukšums :)

Sīkāk par raksta uzbūvi skaties te. --Digital1 (diskusija) 06:15, 2 maijā, 2012 (UTC)

Raksti par Rēzeknes novadu[labot pirmkodu]

Vai drīkst Jums rekomendēt nedaudz uzmanīgāk atteikties pret rakstītā saturu? Vismaz censties nepieļaut elementāras kļūdas (kādu karti vai atlantu paņemiet). Ir ļoti garlaicīgi pēc Jums labot. Arī vairāk vērība derētu pievērst izklāsta stilam, kā arī neaprobežoties ar vēstures izklāstu tikai līdz 1940. gadam. --Kikos (diskusija) 19:49, 2 maijā, 2012 (UTC)

Noformējums[labot pirmkodu]

Sveiks! Lūgums ievērot sadaļu secību (tā ir redzama šeit — nu labi, tur ir par valsti, bet sākot ar sadaļu "Skatīt arī" der arī citiem rakstiem). Paldies un veiksmi vikidarbā! --FRK (runas/darbi) 17:27, 24 maijā, 2012 (UTC)

Lūgums pārrakstīt saviem vārdiem pārkopētās rindkopas (praktiski visu rakstu), citādi tas tiks dzēsts. --ScAvenger (diskusija) 18:31, 9 jūlijā, 2012 (UTC)

Google kartes[labot pirmkodu]

Šīs kartes netiek izplatītas ar brīvo licenci un neatbilst Vikipēdijas autortiesību politikai. Šeit viss aprakstīts. ...you must not: (a) copy, translate, modify, or make derivative works of the Content.... Tādēļ ielādētās kartes diemžēl būs jādzēš. --ScAvenger (diskusija) 04:27, 24 augustā, 2012 (UTC)

Publiski pieejamas ēkas...[labot pirmkodu]

...vajadzētu censties fotografēt pašiem. Tā LU veidne sākotnēji bija domāta grūti iegūstamiem "objektiem", ne velti tā satur © zīmi, kas pēc būtības nav savietojama ar Vikipēdiju. Sk. šeit. --ScAvenger (diskusija) 17:15, 28 augustā, 2012 (UTC)

Zudusī Latvija[labot pirmkodu]

Ņemot vecos attēlus no "Zudušās Latvijas" mājaslapas, vajag norādīt saiti uz attiecīgo lapu, jo tur ir vērtīga papildu informācija. Tas attiecas arī uz citiem attēliem — izcelsmes vieta ir jānorāda. --ScAvenger (diskusija) 17:17, 6 septembrī, 2012 (UTC)

Reliģija Rēzeknē[labot pirmkodu]

Paldies, ka papildini rakstu par Rēzekni, tomēr man tev ir lūgums precizēt dažas lietas:

  • nav nekur pieminēts par pašreiz pārcelto uz Viļāniem Sv. Nikolaja pareizticigo baznīcu;
  • kas par religisko ēku atrodas iepretī mūzikas skolai un Trasūna piemineklim? (uz tā rakstīts "Dievam gods") --Dark Eagle (diskusija) 23:28, 9 septembrī, 2012 (UTC)

Ja liek tādu licenci, tad ir jānorāda, kurš tad īsti ir "autortiesību turētājs", jo pēc noklusējuma tas nav attēla ielādētājs. --ScAvenger (diskusija) 04:18, 11 septembrī, 2012 (UTC)

ScAvenger, dzēš šito nost... šo safočet es un pats varēšu, kad atbraukšu uz Rēzekni --Dark Eagle (diskusija) 11:35, 11 septembrī, 2012 (UTC)

No kurienes ir ņemts attēls un kas ir tā autortiesību turētājs? Es to redzu šeit un tur nav nekas teikts par brīvu izmantošanu. --ScAvenger (diskusija) 18:20, 3 oktobrī, 2012 (UTC)

Turklāt ir papilnam brīvu šīs zivs attēlu. --ScAvenger (diskusija) 18:23, 3 oktobrī, 2012 (UTC)

No kāda pētījuma? Kur ir atsauce uz to? Kādēļ nevar lietot brīvās bildes? Vienkārši šeit meklēšanas logā ierakstiet latīnisko zivs nosaukumu. --ScAvenger (diskusija) 18:41, 3 oktobrī, 2012 (UTC)

Lūdzu izbeigt ielādēt attēlus, kas aizsargāti ar autortiesībām. Tie tā vai tā tiks dzēsti, netērējiet savu un citu cilvēku laiku. --ScAvenger (diskusija) 18:58, 3 oktobrī, 2012 (UTC)

Skatīt diskusiju. --ScAvenger (diskusija) 05:56, 19 oktobrī, 2012 (UTC)

Atsauces[labot pirmkodu]

Sveiks. Vēlos pievērst uzmanību korektam atsauču veidošanas principam. Plašāk arī šeit un šeit. --Laurijs (diskusija) 17:04, 27 decembrī, 2012 (UTC)

Dievnami Rēzeknē[labot pirmkodu]

Ja tev nebūs grūti, tad lūdzu izveidot rakstus par "Rēzeknes Svētā Nikolaja vecticībnieku lūgšanu nams" (pl:Cerkiew św. Mikołaja w Rzeżycy) un "Rēzeknes Zaļā sinagoga" (pl:Synagoga w Rzeżycy) --Dark Eagle (diskusija) 20:05, 27 decembrī, 2012 (UTC)

Attēlu autortiesības[labot pirmkodu]

Attēls:Zeimuls iecere.jpg tika dzēsts, jo bija saņemtas pretenzijas no autortiesību turētāja: Šis attēls un visas autortiesības uz šo attēlu pieder Mārim Krūmiņam un SIA SAALS. Publicēts nesaskaņojot ar autoru un nenorādot avotu. Lūgums to izņemt nekavējoties. Tā nav vizualizācija (iecere), tā ir jau uzbūvēta ēka. M.. Līdz ar to rodas aizdomas arī par Attēls:ARPC eka.PNG, jo tur nav norādīts, kurš ir autortiesību turētājs. Tiešām ir tik grūti nofotografēt pašam šo brīvi pieejamo ēku? --ScAvenger (diskusija) 08:15, 26 janvārī, 2013 (EET)

atvainojos[labot pirmkodu]

atvainojos, laikam iejaucos pa starpu tavam darbam, nepamanīju, ka joprojām raksts tiek labots. ja nu kas - to var novērst ieliekot veidni {{inuse}}. --Biafra (diskusija) 16:03, 4 martā, 2013 (EET)

Wikidata[labot pirmkodu]

Wikidata Sveicināts, Vikipēdijas redaktor! Viss attīstās un nestāv uz vietas, arī Vikipēdija. Vikipēdijā tagad darbojas Vikidatu sistēma. Tas nozīmē, ka mēs starpviki saites uz citām Vikipēdijām rakstos vairs neliekam, bet starpviki saišu likšana notiek tīmekļa vietnē wikidata.org. Tur var atrast arī palīdzību latviešu valodā par jauno starpviki saišu likšanas kārtību. Veiksmi Vikipēdijas papildināšanā!

--GreenZeb (diskusija) — 2013. gada 8. martā, plkst. 20.04 (EET)

izlasi šo (augstāk) vēlreiz, lūdzu! --Biafra (diskusija) 16:03, 28 martā, 2013 (EET)

Balsošana[labot pirmkodu]

Tevi noteikti varētu interesēt šī balsošana. --Biafra (diskusija) 11:10, 27 martā, 2013 (EET)

Tiešām esat attēla autors? --ScAvenger (diskusija) 00:38, 3 jūnijā, 2013 (EEST)

Esmu rediģējis attēlu pēc biļešu paradīzes mājaslapā pieejamajiem datiem. -- European1
Tas, šķiet, vienalga skaitās autortiesību pārkāpums. --ScAvenger (diskusija) 03:12, 23 jūnijā, 2013 (EEST)
Tur taču lielajā zālē sēdvietu skaits var tikt mainīts, jo tā ir multihalle --Dark Eagle (diskusija) 18:43, 23 jūnijā, 2013 (EEST)

Aizmirsies ielikt licenci... --FRK (diskusija/devums) 15:05, 16 septembrī, 2013 (EEST)

Rēzeknes ielas un rajoni[labot pirmkodu]

Saliku visas kartes vienā vietā, lai vieglāk būtu tās atrast. Vēl ir neskaidrības ar tiem rajoniem, jo pat es nevarēju nekur atrast informāciju par to robežām... varbūt vajag sazināties ar Rēzeknes domi, lai viņi ievieš kaut kādu skaidrību šajā jautājumā? --Dark Eagle (diskusija) 14:19, 7 janvārī, 2014 (EET)

Pilsētas attīstības materiālos ik pa reizei parādās - Makarovkas mikrorajons, Ziemeļu rajons, Dienvidu rajons, Vipinga, Jupatovka, bet robežas nekur neesmu atradis.

Ielu veidnes[labot pirmkodu]

Sakarā ar tām ielu veidnēm (šo un visām citām), te ir Vikikrātuvē attēli lielā skaitā. Varbūt noder, lai nav pašam jātaisa. --FRK (diskusija/devums) 19:50, 28 janvārī, 2014 (EET)

Sveiks! Vai Tu varētu attēlus augšuplādēt ar veidni {{CC-BY-SA-3.0}} (nevis {{self}}), lai vajadzības gadījumā tos varētu pārcelt uz Commons? Paldies! --Kikos (diskusija) 16:52, 23 augustā, 2015 (EEST)

Labi>>

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.52 (EEST)[atbildēt]

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.37 (EEST)[atbildēt]

Hi! You have uploaded a lot of photos and drawings. All files need both a source and an author. But I think it can be added with a bot for most of the files. Can you confirm that you are the photographer of the photos if they have the template {{PD-self}} or the text like "{{CC-BY-SA-3.0|European1}}" on the file page? --MGA73 (diskusija) 2023. gada 18. janvāris, plkst. 18.01 (EET)[atbildēt]

Hi! I added the files to Kategorija:Files uploaded by User:European1. It would be great if you could find some time and check if the information is correct. Files licensed {{PD-autors}} should mention source and author and also explain how to verify that the author licensed the file as PD. If you are the photographer it is better to use {{PD-self}}. --MGA73 (diskusija) 2023. gada 29. aprīlis, plkst. 16.34 (EEST)[atbildēt]