Wings 4 Sky Group

Vikipēdijas lapa
Wings 4 Sky Group
IATA
ICAO
KSA
Izsaukums
SKY CAMEL
Dibināta 1994. gadā
Galvenā bāze Rīga, Latvija
Citas bāzes Lidosta "Jūrmala", Tukums,Latvija
Flote 16
Galvenā mītne Valsts karogs: Latvija Rīga, Latvija
Mājaslapa w4sgroup.com

Wings 4 Sky Group (iepriekš K.S. AVIA) ir lidostā "Rīga" un lidostā "Jūrmala" bāzēts avio detaļu tirdzniecības, kā arī privāto un biznesa aviopārvadājumu uzņēmums. Aviosabiedrība nodrošina aviotehnikas labošanu un detaļu tirdzniecību, privātos pārvadājumu, kā arī ir viens no partneriem lidostas "Jūrmala" izveidē un attīstībā. Tā saistīta arī ar unikālu dzīvnieku pasaules formās krāsotas aviotehnikas muzeja "Avio Zooparks" izveidi kā arī civilās aviācijas pilotāžas grupu "Baltic Bees".

Skandāli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Uzņēmums «K.S.Avia» Ārlietu ministrijai prasīja atļauju helikopteru MI 8 detaļu sūtīšanai uz Jemenu, taču sniedza nepatiesu informāciju, kam tās patiesībā domātas. Ministrija atteica licenci šīs kravas sūtīšanai, un ir ierosināta krimināllieta par dokumentu viltošanu un to izmantošanu. Uzņēmuma «K.S.Avia» vārds saistībā ar aizdomīgiem darījumiem izskanējis vairākkārt un uzņēmuma vadītāju Konstantīnu Soloduhu min skandalozajā Moldovas ieroču kontrabandas lietā.[1]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. Madara Fridrihsone. ««Jurmala Airport» anulēts lidlauka sertifikāts». lsm.lv, 2015. gada 18. augustā. Skatīts: 2015. gada 31. septembrī.