United Buddy Bears

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

United Buddy Bears ir starptautisks mākslas projekts.

Ar moto: "Mums jāiepazīstas tuvāk, tad mēs varēsim labāk saprast viens otru, vairāk uzticēt un labāk dzīvot kopā", aģitē United Buddy Bears viņu pasaules turnejā par saticīgu kopdzīvi. Vairāk par 140 Buddy lāčiem (katrs 2 m liels) reprezentē arī daudzas no Apvienoto Nāciju atzīstajām valstīm. Izstādes jau apmeklējuši vairāk par 35 miljoniem cilvēku.

United Buddy Bears vēstījums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

United Buddy Bears saticīgi stāv "roku rokā" un uzstājas par toleranci un tautu, kultūru un reliģiju draudzību.

Māksla un kultūra[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Katru Buddy lāci individuāli darināja kāds mākslinieks savai dzimtajai valstij. Jautrā sadarbībā radies tāds kopīgs mākslas darbs, kas izstaro dzīves prieku. Pateicoties lāču daudzveidīgajai noformēšanai atbilstoši katras valsts īpatnībām izstādes apmeklētāji piedzīvo ceļojumu apkārt zemeslodei.

Līdzšinējie pasaules turnejas pieturas punkti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Palīdzība bērniem[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pateicoties ziedojumiem un rīkotajām izsolēm UNICEF un vietējas bērnu palīdzības organizācijas līdz šim jau saņēmušas no Buddy lāčiem vairāk par 2,2 Mio. €.

Atbalsts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Izstādes vienmēr ir atbalstījuši un atbalsta UNICEF vēstnieki (tai skaitā Pēters Ustinovs[11], Džekijs Čans[12], Mia Farova[13], Kens Dons), augsta ranga politiķi (tai skaitā Japānas ministru prezidents Džuničiro Koidzumi, Vācijas prezidents Horsts Kēlers, Urugvajas prezidents Tabare Vaskess) un starptautiska mēroga uzņēmumi (tai skaitā Hamburg Süd, DB Schenker).

Atsauces un piezīmes[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]