2017. gada Latvijas kausa izcīņa orientēšanās sportā

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
2017. gada Latvijas kausa izcīņa orientēšanās sportā
http://lof.lv/lk-2017
Turnīra informācija
Rīkotājvalsts Karogs: Latvija Latvija
Norises laiks aprīlis—oktobris

2016
2018

2017. gada Latvijas kausa izcīņa orientēšanās sportā bija Latvijas Orientēšanās federācijas organizēts orientēšanās sacensību seriāls, kas 2017. gadā sastāvēja no 16 posmiem un notika no aprīļa līdz oktobrim. Sacensību kopvērtējumā tika noskaidroti Latvijas kausa ieguvēji 34 vecuma un meistarības grupās, tostarp arī vīriešu un sieviešu elites grupās, kurās uzvarēja Andris Jubelis un Sandra Grosberga. Atsevišķi tika organizēta arī Latvijas kausa izcīņa orientēšanās sprintā un stafetēs.

Latvijas kausa posmu uzvarētāji elites grupās[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Datums Sacensības Uzvarētājs H21E Uzvarētāja D21E
1. 8.—9. aprīlis "Kurzemes pavasaris", Talsu apkārtne 1. Valsts karogs: Norvēģija Hāvards Hāga (Nydalens)
2. Valsts karogs: Baltkrievija Dmitrijs Mihalkins (Eridan)
3. Valsts karogs: Latvija Artūrs Pauliņš (Azimuts)
1. Valsts karogs: Zviedrija Emma Jūhansone (Domnarvets)
2. Valsts karogs: Latvija Sandra Grosberga (Meridiāns)
3. Valsts karogs: Zviedrija Alva Olsone (Linköpings)
2. 15.—16. aprīlis "Ziemeļu divdienas", Kadaga, Garciems 1. Valsts karogs: Latvija Jānis Tamužs (Ozons)
2. Valsts karogs: Latvija Artjoms Rekuņenko (Azimuts)
3. Valsts karogs: Latvija Alvis Reinsons ()
1. Valsts karogs: Latvija Sandra Grosberga (Meridiāns)
2. Valsts karogs: Latvija Aija Skrastiņa (Briksnis)
3. 22.—23. aprīlis "Rīgas kausi", Vecāķi[1] 1. Valsts karogs: Latvija Artjoms Rekuņenko (Azimuts)
2. Valsts karogs: Latvija Mārtiņš Sirmais (Auseklis)
3. Valsts karogs: Latvija Artūrs Pauliņš (Azimuts)
1. Valsts karogs: Latvija Sandra Grosberga (Meridiāns)
2. Valsts karogs: Latvija Aija Skrastiņa (Briksnis)
3. Valsts karogs: Latvija Inga Dambe (Paimion Rasti)
4. 4. maijs "OK Arona kauss", Madonas nov.[2] 1. Valsts karogs: Latvija Alvis Reinsons ()
2. Valsts karogs: Latvija Andris Gailis (Auseklis)
3. Valsts karogs: Latvija Mārtiņš Sirmais (Auseklis)
1. Valsts karogs: Latvija Irita Puķīte (Kāpa)
2. Valsts karogs: Latvija Laura Leiboma (Kāpa)
5. 14. maijs Latvijas čempionāts (garā dist.), Korneti 1. Valsts karogs: Latvija Artūrs Pauliņš (Azimuts )
2. Valsts karogs: Latvija Andris Jubelis (Mežmalas/Madona)
3. Valsts karogs: Latvija Rūdolfs Zērnis (Saldus)
1. Valsts karogs: Latvija Sandra Grosberga (Meridiāns)
2. Valsts karogs: Latvija Līga Valdmane (ZVOC)
3. Valsts karogs: Lietuva Sandra Paužaite (Dainava )
6. 27. maijs Rīgas čempionāts, Baldones nov. 1. Valsts karogs: Latvija Jānis Krūmiņš (Briksnis)
2. Valsts karogs: Latvija Edgars Bertuks (Alūksne)
3. Valsts karogs: Latvija Alvis Reinsons ()
1. Valsts karogs: Latvija Madara Brice (Ozons)
2. Valsts karogs: Latvija Ana Brālīte (Sēlijas Mežs)
3. Valsts karogs: Latvija Arta Linde (Ozons)
7. 3.—4. jūnijs "Mazā Balva", Smiltenes nov. 1. Valsts karogs: Latvija Anatolijs Tarasovs (Būdaskalns)
2. Valsts karogs: Latvija Alvis Reinsons ()
3. Valsts karogs: Latvija Kaspars Čerjaks (Kāpa)
1. Valsts karogs: Latvija Anna Freimane (Auseklis)
2. Valsts karogs: Latvija Aiga Tarasova (Būdaskalns)
8. 30. jūnijs—2. jūlijs "Kāpas trīsdienas", Krāslavas nov.[3] 1. Valsts karogs: Baltkrievija Dmitrijs Mihalkins (Eridan)
2. Valsts karogs: Latvija Anatolijs Tarasovs (Būdaskalns)
3. Valsts karogs: Latvija Jānis Tamužs (Ozons)
1. Valsts karogs: Latvija Aija Skrastiņa (Briksnis)
2. Valsts karogs: Latvija Elīna Kārkliņa (Mežmalas/Madona)
3. Valsts karogs: Latvija Laura Leiboma (Kāpa)
9. 28.—30. jūlijs "Azimuta trīsdienas", Smiltenes nov. 1. Valsts karogs: Latvija Edgars Bertuks (Alūksne)
2. Valsts karogs: Lietuva Leons Mockūns (Hellas Orienteering)
3. Valsts karogs: Lietuva Edvards Ščerbavičus (Fortūna)
1. Valsts karogs: Igaunija Laura Jonasa (Võru)
2. Valsts karogs: Lietuva Gaļina Ribedjuka (Hellas Orienteering)
3. Valsts karogs: Latvija Laura Leiboma (Kāpa)
10. 5.—6. augusts Siguldas kauss, More 1. Valsts karogs: Latvija Dāvis Dišlers (Ozons)
2. Valsts karogs: Latvija Andris Jubelis (Mežmalas/Madona)
3. Valsts karogs: Igaunija Kristo Heinmans (Ilves)
1. Valsts karogs: Latvija Irita Puķīte (Kāpa)
2. Valsts karogs: Latvija Līga Ārniece (Ozons)
3. Valsts karogs: Igaunija Kaisa Sandera (Ilves)
11. 12.—13. augusts Valmieras čempionāts, Valmieras apk. 1. Valsts karogs: Latvija Edgars Bertuks (Alūksne)
2. Valsts karogs: Latvija Jānis Krūmiņš (Briksnis)
3. Valsts karogs: Latvija Artūrs Pauliņš (Azimuts)
1. Valsts karogs: Latvija Sandra Grosberga (Meridiāns)
2. Valsts karogs: Polija Hanna Višņevska (Slask Wroclaw)
3. Valsts karogs: Latvija Laura Vīķe (Kāpa)
12. 3. septembris Cēsu OPEN, Cēsis 1. Valsts karogs: Latvija Ainārs Lupiķis (Kāpa)
2. Valsts karogs: Latvija Anatolijs Tarasovs (Būdaskalns)
3. Valsts karogs: Apvienotā Karaliste Metjū Felbaums (Edinburgh University)
1. Valsts karogs: Latvija Kristīne Bertuka (Meridiāns)
2. Valsts karogs: Latvija Madara Brice (Ozons)
3. Valsts karogs: Latvija Līga Celiņa (Meridiāns)
13. 9. septembris Latvijas čempionāts (vid. dist.), Skaļupes 1. Valsts karogs: Latvija Edgars Bertuks (Alūksne)
2. Valsts karogs: Latvija Andris Jubelis (Mežmalas/Madona)
3. Valsts karogs: Latvija Artjoms Rekuņenko (Azimuts)
1. Valsts karogs: Latvija Līga Valdmane (ZVOC)
2. Valsts karogs: Latvija Sandra Grosberga (Meridiāns)
3. Valsts karogs: Latvija Kristīne Bertuka (Meridiāns)
14. 23. septembris "Cēsu Rudens", Cēsu nov. 1. Valsts karogs: Latvija Andris Jubelis (Mežmalas/Madona)
2. Valsts karogs: Latvija Jānis Krūmiņš (Briksnis)
3. Valsts karogs: Latvija Artūrs Pauliņš (Azimuts)
1. Valsts karogs: Latvija Līga Valdmane (ZVOC)
2. Valsts karogs: Latvija Sandra Grosberga (Meridiāns)
3. Valsts karogs: Latvija Laura Vīķe (Kāpa)
15. 1. oktobris "Siguldas rudens", Sigulda 1. Valsts karogs: Latvija Artjoms Rekuņenko (Azimuts)
2. Valsts karogs: Latvija Jānis Krūmiņš (Briksnis)
3. Valsts karogs: Latvija Artūrs Pauliņš (Azimuts)
1. Valsts karogs: Latvija Kristīne Bertuka (Meridiāns)
2. Valsts karogs: Latvija Laura Leiboma (Kāpa)
3. Valsts karogs: Latvija Aiga Tarasova (Būdaskalns)
16. 8. oktobris Latvijas čempionāts (marat.), Krustpils nov. 1. Valsts karogs: Latvija Artūrs Pauliņš (Azimuts)
2. Valsts karogs: Latvija Jānis Tamužs (Ozons)
3. Valsts karogs: Latvija Jānis Krūmiņš (Briksnis)
1. Valsts karogs: Latvija Laura Vīķe (Kāpa)
Kopvērtējums 1. Valsts karogs: Latvija Andris Jubelis (Mežmalas/Madona)
2. Valsts karogs: Latvija Artūrs Pauliņš (Azimuts)
3. Valsts karogs: Latvija Jānis Krūmiņš (Briksnis)
1. Valsts karogs: Latvija Sandra Grosberga (Meridiāns)
2. Valsts karogs: Latvija Laura Vīķe (Kāpa)
3. Valsts karogs: Latvija Kristīne Bertuka (Meridiāns)

Piezīme: Par uzvaru Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā sacenšās tikai LOF datu bāzē reģistrētie sportisti.

Skatīt arī[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]