Rietumu banka

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
AS Rietumu banka
Rietumu Logo 4.jpg
Veids Akciju sabiedrība
Dibināts 1992. gads
Galvenais birojs Valsts karogs: Latvija Rīga, Latvija
Vadība Aleksandrs Pankovs, Ruslans Stecjuks, Rolfs Fulss, Pjotrs Gladkovs, Iļja Suharenko, Jevgēnijs Djugajevs, Jeļena Buraja, Nataļja Perhova, Aleksandrs Vološins
Darbinieki 769
Aktīvi 3,8 miljardi EUR
Peļņa 72,2 miljoni EUR
Nozare Finanšu pakalpojumi
Mājaslapa www.rietumu.lv

AS "Rietumu Banka" ir komercbanka Latvijā, kas izveidota 1992. gadā. Viena no lielākajām privātbankām Baltijas valstīs, kas specializējās biznesa un privātpersonu finanšu pakalpojumu sniegšanā. Bankas galvenā mītne Rietumu Capital Centre atrodas Rīgā.

Darbība[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Banka strādā starptautiskajos tirgos un piedāvā pilnu finanšu pakalpojumu klāstu saviem klientiem gan Baltijas valstīs, gan Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Eiropas valstīs citos reģionos. Līdztekus tradicionālajiem banku pakalpojumiem, piemēram, aizdevumu izsniegšanai, tirdzniecības finansēšanai, noguldījumiem, starptautiskajiem maksājumiem, Rietumu Banka sniedz konsultatīvus pakalpojumus (tai skaitā nodokļu konsultācijas), brokeru pakalpojumus, aktīvu pārvaldību, konsultācijas un atbalstu Latvijas uzturēšanās atļauju iegūšanas procesā, piedāvā luksusa klases kartes.

Papildus galvenajam birojam Rīgā bankai ir pārstāvniecības un partneri arī Maskavā, Kijevā, Minskā, Almatā, Erevānā, Bukarestē. Apkalpošana notiek latviešu, krievu, angļu un franču valodā. Rietumu Banka pastāvīgi ievieš jaunākās tehnoloģijas maksimālam komfortam apvienojumā ar drošību. Bankas klienti var pārvaldīt savu kontu no jebkuras vietas pasaulē. Attālinātā klientu apkalpošana tiek veikta, izmantojot internetbanku iRietumu, lietotnes iPhone/iPad ierīcēm, kā arī mobilās lietotnes Windows un Android platformām. Rietumu Banka ir kļuvusi arī par Baltijā pirmo banku, kas saviem klientiem sniedz iespēju kontrolēt kontus ar jaunākās klases valkājamās tehnoloģijas ierīci — Apple Watch.

Kopš 2012. gada Rietumu Banka organizē starptautisko e-komercijas konferenci «eCom21». Ik gadus konferenci apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas reģiona, Centrālās, Austrumu un Rietumu Eiropas, NVS, Āzijas un citiem pasaules reģioniem.

Darbības rādītāji[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Rietumu Bankas aktīvu dinamika no 1996.g. līdz 2014.g.
Rietumu Bankas aktīvu dinamika no 1996.g. līdz 2014.g.

Saskaņā ar revidēto 2014. gada finanšu pārskatu tīrā Rietumu Bankas peļņa 2014. gadā bija 71,5 mlj. eiro. Kopējie Rietumu Bankas aktīvi 31.12.2013. bija 3,48 mld. eiro, kredītportfelis — 1,09 mld. eiro, klientu noguldījumu apjoms — 3,11 mld. eiro, kapitāls un rezerves — 323 mlj. eiro Kapitāla pietiekamības rādītājs — 18,91%.[1]

Saskaņā ar revidēto 2015. gada finanšu pārskatu tīrā peļņa bija 72,2 mlj. eiro. Kopējie Rietumu Bankas aktīvi bija 3,8 mld. eiro, kas ir par 8,9% vairāk nekā attiecīgie rādītāji 31.12.2014. Klientu noguldījumu apjoms sasniedzis 3,2 mld. eiro (+4%), kapitāls un rezerves palielinājušās par 34%, sasniedzot 433 mlj. eiro. Kapitāla pietiekamības rādītājs bija 19,43%, kapitāla peļņa pēc nodokļu nomaksas (ROE) — 19,09%, aktīvu peļņa (ROA) — 1,99%.[2]

Vēsture[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

1992. gads — bankas dibināšana. 1992. gada 14. maijā Rietumu Banka tiek reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā un tiek sākta klientu apkalpošana.

1995. gads — banka kļūst par piekto lielāko banku Latvijā pēc aktīvu apjoma. Tajā pašā gadā tiek sākta reģionālo informācijas centru tīkla attīstība pilsētās NVS un Baltijas reģionā.

1996. gads — Rietumu Banka sāk piedāvāt saviem klientiem dažādas trasta programmas, kas vēlāk ieņem svarīgu lomu bankas attīstības stratēģijā.

1997. gads — oktobrī Rietumu Bankas prezidenta amatā stājas Maikls Borks, kurš iepriekš piecus gadus strādāja par Latvijas Bankas prezidenta konsultantu Eiropas programmas Phare ietvaros.

1998. gads — banka atver vairākas jaunas filiāles un turpina attīstīt Corporate Banking virzienu, kas 1999. gadā ļauj Rietumu Bankai ieņemt līderpozīcijas korporatīvo klientu apkalpošanā Latvijā.

1999. gads — Rietumu Banka sāk pieņemt noguldījumus eiro valūtā, kā arī paraksta vairākus svarīgus līgumus ar lielākajām rietumu finanšu institūcijām, kas ļauj klientiem piedāvāt jaunas iespējas investīciju meklējumos un izvietošanā.

2001. gads — gada sākumā Rietumu Banka iegūst 100% Latvijas bankas Saules Banka akciju, iekļūstot pirmajā piecniekā Latvijas komercbanku reitingā. Tādējādi banka kļūst par vienu no finanšu iestāžu līderēm korporatīvo klientu apkalpošanas jomā visā Baltijas reģionā.

2001. gada beigās un 2002. gadā Rietumu Banka emitē jaunas, ekskluzīvas platīna kredītkartes Eurocard/MasterCard Platinum un VISA Platinum.

2003. gads — par vienu no prioritārajiem bankas attīstības virzieniem 2003. gadā kļūst uzņēmējdarbības kreditēšana.

2004. gads — banka emitē VISA čipkartes, kurām izveidots jauns oriģināls dizains, un pilnībā pāriet uz vienotu kontu numerācijas sistēmu ES valstīs — IBAN (International Bank Account Number).

2004. gadā starptautiskais finanšu žurnāls Global Finance nosauc Rietumu Banku par labāko banku Latvijā valūtas operāciju jomā.

Rietumu Banka iegādājas Krievijas brokeru uzņēmumu Eco Save un nodibina jaunu investīciju uzņēmumu RB Investment.

2005. gads — par vienu no bankas akcionāriem (33% akciju) kļūst pazīstamais Eiropas investors, Īrijas pilsonis Dermots Desmonds (Dermot Desmond). Banka uzsāk jauna centrālā biroja Rietumu Capital Centre celtniecību, kā arī emitē MasterCard un Maestro čipkartes un piedāvā klientiem jaunu, mūsdienīgu platformu operācijām pasaules valūtas biržā FOREX.

2006. gads — banka saņem sindicēto kredītu 60 mlj. eiro apmērā, kuru organizē ERAB; kā arī sindicēto komerckredītu 110 mlj. eiro apmērā no vairāk nekā 20 bankām dažādās pasaules valstīs. Kredītresursi tiek izmantoti tālākai bankas attīstībai, tai skaitā korporatīvās kreditēšanas jomā. Maikls Borks pāriet uz Rietumu Bankas padomi; par bankas prezidentu kļūst Aleksandrs Kaļinovskis, kurš pirms tam bija viceprezidenta amatā. 2007. gads — tiek atvērta pārstāvniecība Bukarestē un pagarināta akreditācija pārstāvniecībai Minskā. Banka saņem vēl vienu sindicēto komerckredītu 120 mlj. eiro apmērā ar termiņu uz trijiem gadiem (sindikāta dalībnieku skaitā ir 19 bankas no dažādām pasaules valstīm). Līdzekļu piesaistīšana tiek izmantota, lai finansētu dažādus projektus Latvijā un ārvalstīs.

2008. gads — banka paplašina darbību NVS valstīs: Rietumu Banka kļūst par uzņēmumu grupas WestLeasing līdzīpašnieci Krievijā un Baltkrievijā, kā arī par Ukrainas brokeru uzņēmuma Ощадна компанiя līdzīpašnieci. Bankas meitasuzņēmums RB Asset Management sāk piedāvāt aktīvu pārvaldības pakalpojumus: pašu ieguldījumu fonds, starptautiskā investīciju fonda portfeļi un strukturētas piezīmes. Tiek atvērts bankas jaunais centrālais birojs Rietumu Capital Centre.

2009. gads — Rietumu Banka ievieš jaunu klientu identifikācijas sistēmu Rietumu ID.

Banka paplašina personīgā menedžera servisu visiem klientiem; piedāvā dažādus tirdzniecības finansēšanas variantus, elastīgus noguldījumu veidus, zelta stieņu un monētu iegādi, ieguldījumu produktus.

Rietumu Banka piedzīvo svarīgu notikumu, ne tieši saistītu ar finanšu jautājumiem: mainās bankas logotips un korporatīvā stilistika. Tiek palaista arī jauna, maksimāli mūsdienīga un ērti pārskatāma bankas mājaslapa.

Rietumu Banka kļūst par vienīgo Latvijas banku, kura 2009. gadā noslēgusi savu darbību ar peļņu.

2010. gads — Rietumu Banka piedāvā klientiem atbalsta programmu uzturēšanās atļauju saņemšanai Latvijā, kas sniedz iespēju brīvi pārvietoties visā Šengenas teritorijā. 2010. gada 13. septembrī pirmais Rietumu Bankas klients oficiāli saņem Eiropas uzturēšanās atļauju.

Izmaiņas Rietumu Bankas vadībā. Iepriekš prezidenta un valdes priekšsēdētāja amatā esošais Aleksandrs Kaļinovskis pāriet uz bankas padomi. Par Rietumu Bankas prezidentu kļūst Aleksandrs Pankovs, kurš līdz šim bija bankas pirmais viceprezidents.

Par 5% Rietumu Bankas akciju īpašnieku kļūst viens no bagātākajiem Honkongas uzņēmējiem — Barlams Čainrajs (Balram Chainrai).

Autoritatīvais žurnāls Business New Europe nosauc Rietumu Banku par labāko banku Latvijā saskaņā ar 2009.—2010. gada pētījumu rezultātiem par banku darbību jaunajā Eiropā.

2011. gads — Rietumu Banka sāk piedāvāt saviem korporatīvajiem klientiem pilnu elektroniskās komercijas pakalpojumu spektru. Kļūst par vienu no pirmajām Latvijas bankām, kas piedāvā interneta ekvairinga pakalpojumu sniegšanu saviem korporatīvajiem klientiem uz Eiropas licences bāzes.

Tehnoloģiskā attīstība. 2011. gadā Rietumu Banka ievieš iespēju sazināties ar banku, izmantojot programmu Skype, piedāvā videokonferenču organizēšanu, depozītu papildināšanu pa telefonu u. c.

Rietumu Banka paplašina savu kreditēšanas ģeogrāfiju Krievijā un citās NVS valstīs. Līdzekļi tiek piešķirti biznesa attīstībai Latvijā, dažādos Krievijas reģionos, NVS un Eiropā. Tāpat banka sniedz klientiem palīdzību eirofondu līdzekļu piesaistīšanā.

Rietumu Banka saviem klientiem, kuri interesējas par mākslu, sāk piedāvāt jaunu pakalpojumu — Art-banking.

Atklāj pārstāvniecību Armēnijas galvaspilsētā Erevānā.

2012. gads — Rietumu Banka atver bankas partnera pārstāvniecību Ķīnas darījumu galvaspilsētā — Šanhajā.

Bankas aizbildnībā Rīgā notiek pirmā starptautiskā e-komercijas konference "eCom21", kas piesaista vairāk nekā 250 vadošo tirgus profesionāļu no Krievijas un citām NVS valstīm, kā arī no Eiropas un ASV.

2013. gads — Rietumu Banka prezentē jauno Platinum klases kredītkarti "Jūrmala". Ekskluzīvā karte ir paredzēta galvenokārt ārvalstu viesiem, kuri ierodas atpūsties šajā populārajā Eiropas kūrortā — Jūrmalā.

2013. gadā Maskavā norisinās prestižā žurnāla SPEAR’S Russia Wealth Management Awards [3] balvas jubilejas ceremonija, kur Rietumu Banka saņem prēmiju nominācijā „Labākā banka, kas NVS valstīs un Baltijā piedāvā bankas privāto apkalpošanu un lielu kapitālieguldījumu pārvaldi Krievijas klientiem”.

2014. gads — Rietumu Banka ievieš modernāko virtuālās identifikācijas sistēmu. Sistēma piedāvā ērtu un drošu identifikāciju klientiem, kuri strādā ar banku no mobilajām ierīcēm ar iebūvētā virtuālā digipasa Digipass for Mobile© palīdzību.

Rietumu Banka noslēdz privileģēto akciju, kas paredzētas vietējiem un ārzemju bankas klientiem un partneriem, ierobežoto emisiju. Emisijas gaitā bija parakstīti un apmaksāti 13,3 mlj. privileģēto akciju. Privileģēto akciju turētājiem, kas iegādājās akcijas pirmās emisijas laikā, 2014. gadā ienesīgums bija 18% gadā.

Ceturto reizi banka iegūst prestižo žurnāla SPEAR’S Russia Wealth Management Awards [4] prēmiju nominācijā "Labākā banka, kas NVS valstīs un Baltijā piedāvā bankas privāto apkalpošanu un lielu kapitālieguldījumu pārvaldi Krievijas klientiem".

2015. gads — Rietumu Banka izveido īpašu lietotni viedtālruņiem ar operētājsistēmu Windows Phone. Jauna lietotne — virtuālais digipass Digipass for Mobile — ļauj bankas klientiem iegūt pilnīgu attālināto piekļuvi saviem kontiem. Digipass for Mobile — virtuāls analogs „fiziskajam” digipasa kalkulatoram, kas sevi lieliski pierādījis bankas klientu vidū; tas rada vienreizēju paroli, lai pieteiktos internetbankā, un unikālu ciparparakstu ārējiem maksājumiem.

 • Banka izveido jaunu internetbankas lietotni iRietumu ierīcēm ar Android platformu — gan mobilajiem telefoniem, gan planšetēm. Tādējādi iespējams pilnvērtīgs darbs ar banku ierīcēs ar populārākajām operētājsistēmām iOS un Android, bet Windows Mobile īpašnieki var izmantot mobilo digipasu.
 • Rietumu Banka ir kļuvusi arī par Baltijā pirmo banku, kas saviem klientiem sniedz iespēju kontrolēt kontus ar jaunākās klases valkājamo tehnoloģiju (wearable tech) ierīcēm. Internetbankas lietotne iRietumu pieejama arī Apple Watch lietotājiem.
 • Banka atbalsta start-up uzņēmumu Swipe.lv. Swipe.lv — maksājumu serviss, kas sniedz iespēju saviem klientiem piestādīt rēķinu pa e-pastu vai ar SMS, bet saņēmējs to var apmaksāt ar savu kredītkarti tieši telefonā. Automātiskie abonementi, ātro maksājumu forma vietnei — to visu piedāvā Swipe serviss, lai klienti apmaksu saņemtu vēl ātrāk.
 • Rietumu Banka kļūst par oficiālo partneri starptautiskajai konferencei „Silicon Valley Comes to the Baltics” („Silikonieleja ienāk Baltijas reģionā”), kas norisinājās Rīgā 2015. gada 7. novembrī. Konferences ietvaros sadarbībā ar TechHub Riga [1] Academy norisinājās labāko start-up uzņēmumu konkurss. Rietumu Banka izveidojusi īpašu balvu, kas tika piešķirta izglītības programmai — start-up uzņēmumam Levidera.
 • Banka jau piekto reizi ir kļuvusi par SPEAR’S Russia Wealth Management Awards [5] prēmijas laureāti.
 • Rietumu Banka kā pirmā Baltijas valstīs ieguvusi PCI-DSS sertifikāta 1. līmeni, kas apliecina kartes turētāja datu maksimālu drošību.

2016. gads — Rietumu Banka ir pirmā tirgū, kas piedāvāja iespēju automātiski un droši saņemt pieeju strukturētiem datiem par investīciju portfeļiem ar JSON API — Rietumu Broker Link palīdzību. Šī iespēja ietver informācijas saņemšanu par pozīcijām, finanšu instrumentu kustību pa kontiem, kā arī izrakstus[2].

 • Rīgā ar Rietumu Bankas atbalstu notika starptautisks uzņēmējdarbības forums “ Latvija-Kazahstāna”. Forumā piedalījās valsts struktūru pārstāvji, diplomāti, abu valstu lielāko uzņēmumu īpašnieki un augstākā līmeņa menedžeri. Forumu “ Latvija-Kazahstāna” rīkoja Kazahstānas nacionālā eksporta un investīciju aģentūra KAZNEX INVEST un Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja. Forums risinājās Kazahstānas tirdzniecības misijas darba ietvaros[3].
 • Rietumu Banka Kijevā piedalījās vienā no plašākajiem pasaules graud u audzēšanas forumiem – 13. Starptautiskajā konferencē „Black Sea Grain-2016” ( „ Melnās jūras grauds -2016”)[4].
 • Rīgā notika Rietumu Bankas atbalstītā otrā konference ReputationTime. Sadarbības projekta laikā norisinājās vairāki pasākumi, tajā skaitā līderismam un reputācijai veltītās meistarklases Rietumu Capital Centre telpās[5]. Pirmā starptautiskā Eiropas konference notika Parīzē 2013. gada janvārī un kopš tās reizes ir kļuvusi par veiksmīgāko pasākumu menedžmenta reputācijas segmenta problēmu un perspektīvu apspriešanai.
 • Rīgā norisinājās starptautiskā konkursa Rietumu FinTech Challenge fināls. Labāko finanšu servisa un tehnoloģiju startapu sacensības Latvijas galvaspilsētā notika jau otro reizi. Par šā gada uzvarētāju un Rietumu Bankas balvas ieguvēju kļuva startaps Nordigen no Latvijas[6].Pateicoties savstarpējai sadarbībai, Rietumu Bankas un TechHub Riga speciālisti ir rīkojuši divas, brīva formāta tikšanās, kuru galvenā tēma bija Eko-sistēmas attīstība Latvijā[7].
 • Uzņēmums Rietumu Asset Management (RAM) ir nācis klajā ar diviem jauniem investīciju produktiem: investīciju portfeļiem “Industry 4.0” un “Target Maturity Bonds”. Tie ir unikāli tematiskie portfeļi, kas sniedz iespēju investēt nākotnes tehnoloģijās un drošās obligācijās. Jaunais investīciju portfelis “Industry 4.0” sniedz iespēju pelnīt kopsolī ar pasaules inovatīvākajiem uzņēmumiem. Tajā iekļautas pasaules perspektīvāko uzņēmumu akcijas no augstas pievienotās vērtības nozarēm: biotehnoloģiju nozare,“mākslīgā intelekta” tehnoloģiju nozare,bezpilota lidaparātu ražošanas, robotikas un automatizācijas nozare, nanotehnoloģiju nozare,“mākoņdatu” (cloud) tehnoloģiju nozare,kiberdrošības tehnoloģiju nozare,e-komercijas nozare un citu augstas pievienotās vērtības nozaru uzņēmumi.

Lieliem investoriem, kas vēlas droši izvietot savu kapitālu, izveidots individuāls obligāciju portfelis “Target Maturity Bonds”. Tā ir lieliska iespēja nodrošināt stabilu investīciju pieaugumu, vienlaikus nodrošinot periodisku ienākumu plūsmu[8].

 • Rietumu Banka ir paplašinājusi valūtu klāstu tiešajiem pārskaitījumiem uz jebkuras pasaules bankas izsniegtajām VISA un MasterCard kartēm. Šim sarakstam ir pievienoti arī Krievijas rubļi.
 • Rietumu Banka ir pirmā banka, kas piedāvā iespēju automātiski un droši piekļūt strukturētiem investīciju portfeļa datiem, izmantojot JSON API – Rietumu Broker Link.
 • Izmantojot internetbanku iRietumu, iespējams veikt darījumus ar akcijām lielākajās Amerikas biržās NYSE un NASDAQ.
 • Rietumu Banka ir veiksmīgi pabeigusi tiešsaistes autorizācijas un maksājumu moduļa integrēšanu Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) sistēmā.
 • Rietumu Bankas obligācijas ir iekļautas Rīgas Biržas Parāda vērtspapīru sarakstā.
 • Rietumu Banka veiksmīgi izturējusi Amerikas auditoru firmas Navigant Consulting INC veikto pārbaudi.
 • Banka sniedza atbalstu atzinīgi vērtētajai 5. Starptautiskajai interneta uzņēmējdarbības jautājumiem veltītajai konferencei “eCom21”.
 • Banka sesto reizi ieguvusi prestižo SPEAR’S Russia Wealth Management Awards balvu nominācijā “Labākā NVS un Baltijas valstu banka”.

2017. gada 6. jūlijā Parīzes krimināltiesa naudas atmazgāšanas France Offshore lietā piesprieda 80 miljonu eiro naudassodu Rietumu Banka. Bankas prezidentam Aleksandram Pankovam piespriests četru gadu nosacīts cietumsods, bankas pārstāvniecības Francijā vadītājam Sergejam Ščukam piespriests viena gada nosacīts cietumsods. Rietumu banka noteikts piecu gadu aizliegums darboties Francijā.[6]

Sasniegumi un apbalvojumi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2004. gadā starptautiskais finanšu žurnāls Global Finance nosauc Rietumu Banku par labāko banku Latvijā valūtas operāciju jomā. [7]

2009. gadā Rietumu Banka kļūst par prestižās prēmijas Russia Wealth Management Awards 2009 laureāti. Prēmija pasniegta nominācijā "Labākā banka, kas NVS valstīs un Baltijā piedāvā bankas privāto apkalpošanu un lielu kapitālieguldījumu pārvaldi Krievijas klientiem".[8]

Žurnāls The Banker vēsta, ka Rietumu Banka ieņem otro vietu visstraujāk augošo Centrālās Eiropas banku reitingā.

Žurnāls Business New Europe nosauc Rietumu Banku par labāko banku Latvijā saskaņā ar 2009.—2010. gada pētījumu rezultātiem par banku darbību jaunās Eiropas reģionā.[9]

2013. gadā Maskavā norisinās prestižās žurnāla SPEAR’S Russia Wealth Management Awards balvas jubilejas ceremonija, kur Rietumu Banka saņem prēmiju nominācijā „Labākā banka, kas NVS valstīs un Baltijā piedāvā bankas privāto apkalpošanu un lielu kapitālieguldījumu pārvaldi Krievijas klientiem”.

2014. gadā Maskavā norisinās ikgadējā prestižās žurnāla SPEAR’S Russia Wealth Management Awards prēmijas pasniegšana. Rietumu Banka ceturto reizi iegūst prēmiju nominācijā „Labākā banka, kas NVS valstīs un Baltijā piedāvā bankas privāto apkalpošanu un lielu kapitālieguldījumu pārvaldi Krievijas klientiem”.

2015. gadā banka piekto reizi kļūst par SPEAR’S Russia Wealth Management Awards prēmijas laureāti.

Akcionāri, padome un valde[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Rietumu Banka lielākie akcionāri 2015. gadā bija Boswell (International) Consulting Limited (33,22 % vienīgais īpašnieks ir Dermots Desmonds), SIA Esterkin Family Investments (33,12 %; vienīgais īpašnieks ir Leonids Esterkins), SIA Suharenko Family Investments (17,34 %; vienīgais īpašnieks ir Arkādijs Suharenko).

Banku vada akcionāri, padome un valde.

Bankas padome:

 • Leonīds Esterkins
 • Arkādijs Suharenko
 • Brendans Mērfijs
 • Dermots Desmonds
 • Aleksandrs Gafins
 • Valentīns Bļugers

Valde:

 • Valdes priekšsēdētājs, bankas prezidents — Aleksandrs Pankovs
 • Valdes loceklis, pirmais viceprezidents klientu servisa elektroniskās komercijas jautājumos — Ruslans Stecjuks
 • Valdes loceklis, pirmais viceprezidents bankas kases, finanšu plānošanas un kontroles jautājumos — Rolfs Fulss
 • Valdes loceklis, vecākais viceprezidents pārdošanas un attīstības jautājumos — Iļja Suharenko
 • Valdes loceklis, vecākais viceprezidents IT un uzņēmējdarbības tehnoloģiju jautājumos — Jevgēnijs Djugajevs
 • Valdes locekle, vecākā viceprezidente korporatīvo finanšu un investīciju jautājumos — Jeļena Buraja
 • Valdes locekle, vecākā viceprezidente kreditēšanas un investīciju jautājumos — Nataļja Perhova
 • Valdes loceklis, vecākais viceprezidents aktīvu un resursu pārvaldes jautājumos — Aleksandrs Vološins
 • Viceprezidents, Rietumu Bankas pārstāvniecība Krievijā

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]