300. mikroautobusu maršruts (Rīga)
300. ekspresbusa maršruts | |
---|---|
Stacijas laukums — Vecdaugava | |
Pamatinformācija | |
Valsts | Latvija |
Pilsēta | Rīga |
Slēgts | 2022. gada 9. septembrī |
Tehniskā informācija | |
Pieturu skaits | 72 |
Transporta vienības | darba dienas 10 |
Papildinformācija | |
Mājas lapa | http://marsruti.lv/rigasmikroautobusi/#minibus |
300. ekspresbusa maršruts bija Rīgas sabiedriskā transporta maršruts, kas kursēja no Stacijas laukuma līdz Vecdaugavai. Vasaras sezonā daži reisi kursēja līdz Vecāķiem.
Maršruts tika slēgts 2022. gada 9. septembrī, kad paziņoja par "Rīgas Mikroautobusu Satiksmes" maksātnespējas procesa uzsākšanu.[1]
Maršruts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Stacijas laukums — Vecdaugava kursēja pa šādām ielām: Marijas iela, Merķeļa iela, Kalpaka bulvāris, K. Valdemāra iela, Duntes iela, Tilta iela, Viestura prospekts, Mīlgrāvja iela, Jaunciema gatve, Emmas iela, A. Dombrovska iela, Baltāsbaznīcas iela, Atlantijas iela un Vecāķu prospekts.
Vecdaugava — Stacijas laukums kursēja pa šādām ielām: Vecāķu prospekts, Atlantijas iela, Meldru iela, Kreimeņu iela, A. Dombrovska iela, Emmas iela, Jaunciema gatve, Mīlgrāvja iela, Viestura prospekts, Tilta iela, Duntes iela, K. Valdemāra iela, Stabu iela, Brīvības iela, Brīvības bulvāris, Raiņa bulvāris un Marijas iela.
Pieturvietas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
300. minibusu maršrutā pavisam kopā bija 72 pieturas. Maršrutā Stacijas laukums — Vecdaugava bija 37 pieturas, maršrutā Vecdaugava — Stacijas laukums bija 35 pieturas.
Maršruts ar mainītu virzienu[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Stacijas laukums — Vecāķi kursēja pa šādām ielām: Marijas iela, Merķeļa iela, Kalpaka bulvāris, K. Valdemāra iela, Duntes iela, Tilta iela, Viestura prospekts, Mīlgrāvja iela, Jaunciema gatve, Emmas iela, A. Dombrovska iela, Baltāsbaznīcas iela, Atlantijas iela, Vecāķu prospekts, Pludmales iela un Kāpu prospekts.
Vecāķi — Stacijas laukums kursēja pa šādām ielām: Kāpu prospekts, Selgas iela, Vecāķu prospekts, Atlantijas iela, Meldru iela, Kreimeņu iela, A. Dombrovska iela, Emmas iela, Jaunciema gatve, Mīlgrāvja iela, Viestura prospekts, Tilta iela, Duntes iela, K. Valdemāra iela, Stabu iela, Brīvības iela, Brīvības bulvāris, Raiņa bulvāris un Marijas iela.
Maršruts ar mainītu virzienu pieturvietas (vasaras sezonā)[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Maršrutā Stacijas laukums — Vecāķi bija 40 pieturas. Maršrutā Vecāķi — Stacijas laukums bija 39 pieturas.
|
|
Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Skatīt arī[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Šis ar Rīgu saistītais raksts ir nepilnīgs. Jūs varat dot savu ieguldījumu Vikipēdijā, papildinot to. |
|
- ↑ «"Rīgas mikroautobusu satiksmi" atzīst par maksātnespējīgu». LETA. Skatīts: 2022. gada 9. septembrī.[novecojusi saite]