Igors Linga

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Igors Linga
Igors Linga 2016.jpg
Igors Linga 2016. gadā
Galvenā informācija
Dzimis Igors Linga
1966. gada 23. janvārī (54 gadi)
Valsts karogs: Padomju Savienība Rīga, Latvijas PSR, PSRS (tagad Karogs: Latvija Latvija)
Žanri Kino, televīzija, mūzika, koncerti, masu pasākumi
Nodarbošanās TV, kino, videoklipu un mūzikas ierakstu producents, režisors, dziesmu tekstu autors
Darbības gadi 1982—pašlaik
Mājaslapa [1] [2]

Nezināma vērtība "Televīzijas"

Igors Linga (dzimis 1966. gada 23. janvārī) ir latviešu TV, kino un mūzikas video klipu režisors un producents, mūzikas ierakstu producents, dziesmu tekstu autors, televīzijas kanālu Mūzikas Video Kanāls un Latvijas Šlāgerkanāls līdzdibinātājs un direktors. Uzfilmējis vairāk nekā 100 mūzikas videoklipus, uzrakstījis vairāk nekā 40 dziesmu tekstus grupām Zig Zag, Linga un daudziem citiem. Producējis un režisējis kino un televīzijas filmas, TV mūzikas raidījumus un koncertus, kā arī režisējis ievērojamus masu pasākumus.

Igora veidotie videoklipi Remix "Uz veselību" (1991), Linga "Spēle" (1992) un Jumprava "Lēna upe" (1998) ir saņēmuši balvas par gada labākajiem video klipiem Latvijā. 1993. gadā starptautiskajā mūzikas festivālā Rumānijā ”Cerbul de Aur” videoklips grupas Linga dziesmai "Wash it down" saņēmis “Grand Prix” kā labākais videoklips. Grupas Linga dziesma "Spārni", kuras teksta autors ir Igors Linga, 2007. gadā saņem AKKA/LAABezgalības balvu” par visvairāk atskaņoto, spēlētāko un pirktāko dziesmu. 2009. gadā AKKA/LAA “Bezgalības balvu” par visvairāk atskaņoto, spēlētāko un pirktāko dziesmu saņem grupas Linga dziesma "Gan", kuras teksta autors arī ir Igors Linga.[1] 2008. gadā dziesma "Gan" saņem Latvijas Mūzikas gada balvu par visvairāk atskaņoto dziesmu Latvijas radio stacijās.

Biogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

12 gadu vecumā Igors sāk interesēties par tā laika aktuālo mūziku un veidot savu ierakstu kolekciju. Tai pašā laikā sāk apgūt basģitāras spēles pamatprincipus. 1982. gadā kopā ar ģitāristu Gintu Solu dibina panku grupu Jūras mēsli, kurā sāk spēlēt sitamos instrumentus, dziedāt un rakstīt dziesmu tekstus. Pēc gada grupai kā dziedātājs pievienojas Igora draugs Vilnis Linužs un grupa maina nosaukumu uz Dzelzs Ceļš. Igors grupu pamet 1984. gadā un pēc sava skolas biedra Viestura Graždanoviča uzaicinājuma pievēršas kino amatieru kustībai. Igors, kā galvenais varonis, nofilmējas Viestura filmā, un pēc filmas labiem panākumiem abi nolemj turpināt sadarbību. Tā paša gada vasarā viņi sāk darbu pie filmas Sāga, kurai Igors ir scenārija autors un režisors. Filmā piedalās Igora draugi, grupa Ārprāc (vēlāk Zig Zag) un Dzelzs Ceļš. Šo filmu, finanšu trūkuma un radošās krīzes dēļ, Igors ar Viesturu nespēj pabeigt. Uz gadu filma iegulst Latvijas Zinātņu Akadēmijas kinoamatieru studijas plauktos. 1985.gadā studijas vadītāja Marika Vidiņa uzfilmēto materiālu parāda kino režisoram Jurim Podniekam, kurš tobrīd filmē dokumentālu filmu par jauniešiem Vai viegli būt jaunam? un meklē filmas varoņus, kā arī interesantus materiālus filmai. Juris uzrunā Igoru un piedāvā palīdzēt pabeigt filmu Sāga ar norunu, ka drīkstēs tās materiālus izmantot savā filmā un filmēt Sāgas filmēšanas norises. Tā Igors kļūst par tā laika ievērojamākās dokumentālās filmas vienu no varoņiem.[2] Šī filma ļoti ietekmēja turpmāko Igora karjeru un radošo darbu. No 1986. gada līdz 1988. gada rudenim Igors strādā Rīgas kinostudijā par galdnieku, mākslinieka asistentu, dokumentālo filmu administratoru un režisora assistentu. No 1988. gada līdz 1991. gadam strādā par režisoru un producentu Latvijas Reklāmas aģentūrā. Šeit arī rodas iespējas sākt filmēt pirmos mūzikas videoklipus, izmantojot profesionālo tehniku. Top videoklipi grupas Linga dziesmām "Krodziņš" un "Nāc dejot", kā arī Remix "Uz veselību!".

1988. gadā Igors uzņem muzikālu filmu "Thus Spoke The City" (Tā runāja pilsēta), kurā piedalās grupas Odis, Opus Pro, Jumprava, Linga, Jauns Mēness un Imants Vanzovičs. Strādājot pie šīs filmas, Igors iepazīstas ar Aigaru Graubu no grupas Jumprava, un abi nolemj nākamās filmas veidot kopā. Nakamajā muzikālajā filmā "Rock'n'Roll in Baltic" Aigars, lai tuvāk iepazītu kino industrijas specifiku, strādā kopā ar Igoru kā režisora asistents. “Rock'n’Roll in Baltic” ir filma, kurā piedalās aktuālākās 1991. gada grupas no Baltijas: Tango, Pete Anderson & The Archives, Linga, Jauns Mēness (Latvija), Bix, Foje, UTV (Lietuva) un Röövel Ööbik, Rock Hotel, Ultima Thule, Just Knud Qvikstad (Igaunija). Filma tiek izrādīta Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Dānijas televīzijās.

1991. gadā Igors Linga un Aigars Grauba kā režisori kopā ar zviedru teātra režisoru Hansu Bertilsonu sāk darbu pie spēlfilmas "Drosme nogalināt" scenārija. Tas tiek rakstīts pēc zviedru dramaturga Larsa Norēna darba "Courage To Kill" motīviem. Galvenās lomas filmā spēlē Armands Reinfelds, Uldis Norenbergs un Maija Jevhuta. Lai varētu šo filmu veidot, Igors ar Aigaru dibina uzņēmumu "Starp Eiropu un Honkongu". Filma tiek pabeigta 1993. gadā un tā ir pirmā Latvijas filma ar Stereo Dolby Surround skaņas celiņu.

1995. gadā Igors pievienojas Picca TV komandai, kur iepazīstas ar Andreju Ēķi, ar kuru kopā nofilmē TV humora seriālu "Pelikāns". 1996. gadā Igors jaunajā televīzijā LNT sāk veidot Mūzikas Ziņas. 1997. gadā kopā ar brāli Gvido Lingu, apvienojot raidījumu “Latvijas Top 10” ar “Mūzikas Ziņas”, izveido raidījumu “Latvijas Mūzikas Stunda”. Šo raidījumu LNT translē katru darba dienu 15:30 un to vada Dagmāra Legante, Māris Grigalis un Gvido Linga. Raidījums sastāv no mūzikas video klipiem, koncertiem, mūzikas ziņām un grupu intervijām. Mūzikas ziņas sāk taisīt Prāta Vētra fanu kluba aktīva dalībniece Guna Zučika. 1997. gadā Igors Linga sadarbībā ar Mustang Jeans pārstāvjiem Latvijā iekļauj LNT programmā populārā mūzikas kanāla VIVA veidotos raidījumus JAM ar starptautiskās popmūzikas lielākajām zvaigznēm.

2000. gadā Igors Linga un Gvido Linga kopā ar domubiedriem izveido muzikālu projektu LNT Mūzikas Video, kura ietvaros tiek organizēti lieli koncerti, apbalvošanas ceremonijas, finansēti mūzikas videoklipi un ar skatītāju piedalīšanos noteikti pašmāju gada labākie mūziķi, dziesmas un mūzikas videoklipi. Projekts beidz pastāvēt 2005. gada janvārī.

2006. gadā Igors Linga un Gvido Linga izveido Latvijas mūzikas TV kanālu ar nosaukumu Mūzikas Video Kanāls, kurā 24 stundas diennaktī tiek pārraidīti Latvijā radīti mūzikas video klipi un koncerti.[3] No 2007.gada šo kanālu sāk retranslēt Lattelecom ITV un šobrīd to retranslē gandrīz visi Latvijas kabeļoperatori. 2010. gadā Mūzikas Video Kanāls izveido vēl vienu latviešu mūzikas TV kanālu Latvijas Šlāgerkanāls.[4]

Personīgā dzīve[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Igora Lingas jaunākais brālis Gvido Linga ir mūziķis, grupas Linga izveidotājs.

Filmogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Filmas un seriāli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Gads Filma Žanrs Piedalījies kā
Režisors Scenārists Operators Producents Aktieris
1985 "Sāga" Amatieru filma Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 "Tā runāja pilsēta" Muzikāla spēlfilma Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1990 "Rokenrols Baltijā" Muzikāla spēlfilma Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 "Iecērtiet sev kājā" Sirreālisma filma Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1993 "Drosme nogalināt" Spēlfilma Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1995 "Pelikāns" TV humora seriāls Yes check.svg Yes check.svg
2001 "Bardaks-800" TV parodijfilma Yes check.svg Yes check.svg
2001 "Vīrieši manā mūžā" TV seriāls Yes check.svg Yes check.svg
2001 "Sieviete spogulī" TV seriāls Yes check.svg Yes check.svg
2003 "Silvestrs" TV spēlfilma Yes check.svg Yes check.svg
2005 "Paralēlā vēsture" TV filma Yes check.svg Yes check.svg
2009 "Stukačs. Jeb kā vara pārveido cilvēku" TV filma Yes check.svg Yes check.svg
2011 "Čikāgas Piecīši. Par mani,draudziņ, nebēdā!" Dokumentāla filma Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2015 "Savējie sapratīs" Dokumentāla filma Yes check.svg

Televīzijas projekti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Gads Televīzija Nosaukums Žanrs Piedalījies kā
Režisors Producents Scenārists
1996-1997 LNT "Mūzikas Ziņas" Muzikāls raidījums Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997-2004 LNT "Latvijas Mūzikas Stunda" Muzikāls raidījums Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997-2001 LNT "Jam" Muzikāls raidījums Yes check.svg
2002 TV5 "Atom TV" Rīta programma Yes check.svg Yes check.svg
2004 LNT "Frikšovs ar Janu Duļevsku" Humora raidījums Yes check.svg Yes check.svg
2008 TV3 "TV3 Līgo Saulkrastos" Tiešraides koncerts Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009-2013 TV3 "Zvaigznes ceļo" Ceļojumu raidījums Yes check.svg

Mūzikas video klipi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Gads Izpildītājs Nosaukums Piedalījies kā
Režisors Producents Scenārists Operators
1987 Zig-Zag "Sapņi" Yes check.svg Yes check.svg
1987 Zig-Zag "Esmu apnicis" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 Odis "Pienāk klāt bērnība" Yes check.svg Yes check.svg
1988 Asociāciju sektors "Atbrīvo mani" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 Linga "Street Dogs" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 Opus Pro "Get Out in The Light" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 Odis "You Think I Am A Toy" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 Imants Vanzovičs "Love Time" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 Jauns Mēness "My Life" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 Linga "Krodziņš" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1988 Olga Rajecka "Ziemeļvējā" Yes check.svg Yes check.svg
1989 Linga "Nāc dejot" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1989 Jumprava "Pilsētā" Yes check.svg Yes check.svg
1989 Remix "Uz veselību" Yes check.svg Yes check.svg
1990 Diskomforts "Instrumentāls" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1990 Opus Pro "I Wanna Go Back" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Tango un Olga Rajecka "Apvij rokas" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Pete Anderson & The Archives "Jump, Jive and Walk" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Linga "Kā sāp" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Jauns Mēness "I'm Still Alive" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Röövel Ööbik (Igaunija) "Outta Myself" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Ultima Thule (Igaunija) "Fly Myself Free" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Rock Hotel (Igaunija) "Rong" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Just Knud Qvigstad (Igaunija) "Üksi tantsin" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Foje (Lietuva) "Winter" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 BIX (Lietuva) "Tarp Europos ir Honkongu" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 UTV (Lietuva) "Melės sloga" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1991 Kristaps Grasis "Dance of The Lost" Yes check.svg Yes check.svg
1993 Odis "Courage To Kill" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1993 Linga "Spēle" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1993 Linga "Wash It Down" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1994 Linga "Šeit" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1995 Linga "Tu" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Rebel "Rebel Riders" Yes check.svg Yes check.svg
1997 The Satellites "Nekad nekad" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Bērni "Jā jā jā" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Bingo "Nāc uz Bingo" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Miss Amerika "Miss Amerika" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 The Satellites "Disko" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Eldorado "Līgo" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Fact "Creepin Shadows" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Gelousy "Ūdens un vīns" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Pamatinstinkts "Tu esi vēl dzīvs" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Inese "Čabulītis" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Ex Patriots "Queker" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Tranzīts "Kailie sapņi" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Lādezers "Tuvu tuvu" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1997 Aigars Grāvers un Olga Rajecka "Paslēpes" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1998 The Satellites "Happy To Follow" Yes check.svg Yes check.svg
1998 Jumprava "Lēna upe" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1998 Bet Bet "Night" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1998 Bingo "Skumjas" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1998 Tranzīts "Nepabeigti darbi" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1998 Ramadance "Ramadance" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1999 Helmī Stalte un Gvido Linga "Jumalo" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1999 Ledus "Samtainais ledus" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1999 Rebel "Šarovaja molņija" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1999 Opus Pro "Čempions" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
1999 Opus Pro "Es nāku tevi zagt" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2000 Linga "Es mīlu tikai tevi" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2000 Vējiem Līdzi "Vējiem līdzi" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2000 Gailītis G kopkoris "Uz ko gan prāts mums nesas" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2000 Delta & Draugi "Draugi esam mēs" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2000 Hameleoni "Nakts" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 Ozols "Rajons" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 Ozols "Bokss" Yes check.svg
2001 The Hobos "Angel" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 Jonny Salamander "Dzimšanas dienal" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 Hameleoni "Pērles un dimanti" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 Paraguay Zoo "Ģimenes dzīve" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 Ainārs Mielavs & Imants Kalniņš "Es redzēju sapnī" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 Raimonda Vazdika "Vēji Tev, zvaigznes Tev" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 Linga "P-03" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 A-Eiropa "Ņikogda" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 Apvedceļš "Zemenes" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 Tranzīts "Septiņas dienas" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 LNT kopkoris "Mēs jūs redzam" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2004 LNT kopkoris "LNT - Tavs Ziemassvētku brīnums" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2004 UFO "Pastum, pastum, pietupies" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2006 Lādezers "Atbalss" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2006 Double Faced Eels "Zilais valis" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2006 Linga "Spārni" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2006 Z-Scars "Cauri pilsētai" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2007 Jana Hermann "Glamour Cool Antishock" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2007 Igor Novikoff- Rebel "Singapore Rain" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2007 Otra Puse Vs. Roberts Lejasmeijers "Pēc lietus" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2007 Z-Scars "Way Back Home" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2007 Z-Scars "Vse moji mečti" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2008 Linga "Gan" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2008 Liene Šomase "Jauna diena" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2008 Z-Scars "Šodien būs skaista diena" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 Dzeltenie Pastnieki "Mana kafejnīca ir salauzta" Yes check.svg Yes check.svg
2009 Laime Pilnīga "Sirdsapziņa" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 Jenny May "Nāk nakts" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 Blitze "Bibliotekārs" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 Kaža "Tiešs jautājums sev" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 Jenny May "Es neesmu Džeina Fonda" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 Musiqq "Ziemassvētku saraksts" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 PeR "Nevar būt" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 Pete Anderson & The Swamp Shakers "Baby Let's Play House" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2010 Jenny May "Es neesmu Džeina Fonda (Otra versija)" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2010 A-Europa Feat Ļena Terentjeva "Ņebo Zemļa" Yes check.svg
2013 Lee Brikowskey "Sapņu pilsēta" Yes check.svg
2013 Kaspars Markševics "Var jau būt" Yes check.svg
2013 Kaspars Markševics "Tavs smaids" Yes check.svg
2014 Liene Candy "Zieds" Yes check.svg Yes check.svg
2015 Fēlikss Ķiģelis "Uzzīmētā sirds" Yes check.svg Yes check.svg
2015 Kaspars Markševics "Lietus randiņš" Yes check.svg Yes check.svg
2016 Apvedceļš "Kantrī radies Smiltenē" Yes check.svg Yes check.svg
2017 YOHYDY "VYDYHY" Yes check.svg Yes check.svg
2018 Klaidonis "Paliksim Latvijā" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2018 Ivars Rutmanis "Es gribu būt tavs taurenis" Yes check.svg Yes check.svg
2018 Ēriks Balodis "Ziema pie durvīm" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2019 Ēriks Balodis "Augšā lejā" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2019 Līvi "Kad aizeju ar draugiem" Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg

Dziesmu teksti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pasākumi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Gads Pasākums Norises vieta Piedalījies kā
Režisors Producents Scenārists
1992 Nepieradinātās modes asamblejas atklāšanas ceremonija Doma laukums Yes check.svg Yes check.svg
1993 Bruno Birmaņa modes skate Paris Esmod Fashion School Yes check.svg Yes check.svg
1993 Radio SWH atklāšanas ceremonija SWH teritorija Yes check.svg Yes check.svg
1993 Grupas Linga koncerts Dzintaru koncertzāle Yes check.svg
1993 Mikrofona jaungada balle Rīgas kinostudija Yes check.svg Yes check.svg
1994 Nepieradinātās modes asamblejas atklāšanas ceremonija Motormuzejs Yes check.svg Yes check.svg
1994 Starptautiskā kinofestivāla Arsenāls noslēguma ceremonija Rīgas Kongresu nams Yes check.svg Yes check.svg
1995 Starptautiskā izstāde "Stils un Mode" Viesnīca “Latvija” Yes check.svg
1995 LRA apbalvošanas ceremonija par Latvijas 1994. gada labākajām reklāmām" Nakts klubs “Bimini” Yes check.svg
2000 LNT Mūzikas Balva 2000 Nakts klubs “La Rocca” Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 LNT Mūzikas Video atklāšanas ceremonija Nakts klubs “Nautilius” Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 LNT Mūzikas Video Cēsu šovs Cēsu stadions Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2001 LNT Mūzikas Video Pludmales viesības Dzintaru koncertzāle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Mīlas parāde Ķīpsalas halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Lielās dienas šovs Sporta manēža Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Sapņu nakts Nakts klubs “La Rocca” Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Saules šovs Ogres estrāde Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Ugunīgais šovs Dzintaru pludmale Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Pludmales viesības Liepājas pludmale Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Zelta Šovs / LNT sezonas atklāšana Mežaparka Lielā estrāde Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Rudens šovs Ogres estrāde Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2002 LNT Mūzikas Video Apbalvošanas ceremonija Ķīpsalas halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 LNT Mūzikas Video Mīlas parāde Ķīpsalas halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 LNT Mūzikas Video Xtreme Ķīpsalas halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 LNT Mūzikas Video Ātrums. Superbaiku sezonas oficiālā atkāšana Ķīpsalas halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 LNT Mūzikas Video Pavasara raunds Ķīpsalas halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 LNT Mūzikas Video Grandiozā Zaļumballe Ogres estrāde Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 LNT Mūzikas Video Pludmales viesības Canes Beach Party Liepājas pludmale Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 LNT Mūzikas Video Zelta Šovs Daugavas stadions Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2003 XXIII Vispārējie latviešu Dziesmu un XIII Deju svētki Daugavas stadions Yes check.svg
2003 LNT Mūzikas Video Apbalvošanas ceremonija Skonto halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2004 LNT Mūzikas Video Mīlas parāde Klubs Grands Tukumā Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2004 LNT Mūzikas Video Jautrais Šovs Sapņu fabrika Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2004 LNT Mūzikas Video Grandiozā Zaļumballe Talsi Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2004 Caines Beach Party Pludmales viesības Liepājas pludmale Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2004 LNT Mūzikas Video Akustiskais koncerts / LNT sezonas atklāšana Latvijas Nacionālā opera Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2004 LNT Mūzikas Video Apbalvošanas ceremonija Skonto halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2008 TV3 Līgo Saulkrastos Saulkrastu pludmale Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg
2009 Grupas Linga 20.g.jubilejas koncerts Ķīpsalas halle Yes check.svg Yes check.svg Yes check.svg

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. "AKKA/LAA" Archived 2011. gada 13. jūlijā, Wayback Machine vietnē. Autortiesību bezgalības balva
  2. "Vai viegli būt jaunam? (1986)" Archived 2016. gada 11. martā, Wayback Machine vietnē. Latvijas Kultūras Kanons recenzija
  3. "Linc - Interneta TV" Mūzikas Video Kanāls
  4. "Linc - Interneta TV" Latvijas Šlāgerkanāls