Portāls:Sports

Vikipēdijas lapa

Sports and games.png Sports   Basketball.png Basketbols   WPF1logo.png Formula 1   Soccer ball.svg Futbols   Hockey puck 2.jpg Hokejs  

Sports and games.png
Laipni lūdzam sporta portālā,

kuru arī Tu vari papildināt!

Šajā portālā var atrast informāciju par sporta veidiem, sportistiem, sporta komandām un citām ar sportu saistītām lietām.
izmainīt  

Sporta portāls

Sports and games

Sports ir fiziskas aktivitātes, kas tiek veiktas saskaņā ar publiski pieņemtiem noteikumiem atpūtas nolūkā: sacensībai, pašpriekam, lai gūtu atzinību, spēju izkopšanai. Sports ir visu veidu individuālās vai organizētās aktivitātes fiziskās un garīgās veselības saglabāšanai un uzlabošanai, kā arī panākumu gūšanai sporta sacensībās. Ir ļoti daudz sporta veidu, un cilvēki tam tērē daudz laika un naudas, ja ne kā dalībnieki, tad kā skatītāji.

izmainīt  

Izmeklēts raksts

Sergio Perez British GP 2012.jpg

Sauber ir Šveices autosporta komanda, kura piedalījās sākotnēji salonautomobiļu čempionātos un no 1993. līdz 2005. gadam — Formula 1 čempionātā. Komanda vairākus gadus piederēja BMW un piedalījās ar nosaukumu BMW Sauber. 2010. gadā komanda pēc īpašnieka maiņas atgrieza nosaukumu Sauber.

2012. gadā Serhio Peress spēja izcīnīt trīs goda pjedestālus un Kamui Kobajaši spēja izcīnīt vienu otro vietu. Sauber savas pastāvēšanas laikā ir spējuši izcīnīt 2 ātrākos apļu, ja neskaita laiku, kad komanda piederēja BMW.

Komandas slavenākie piloti bija Heincs Haralds Frencens, Džonijs Herberts, Žans Alezī, Niks Heidfelds un Kimi Raikonens.

izmainīt  

Kategorijas un galvenie temati

izmainīt  

Izmeklēts attēls

Boksa cīņa starp Rikardo Domingesu un Rafaelu Ortisu
Autors: Veins Šorts

Boksa cīņa starp Rikardo Domingesu un Rafaelo Ortisu 2005. gada 8. septembrī.

izmainīt  

Saistītie portāli

Ar portālu Sports ir saistīti šādi portāli:

Basketball.png Basketbols
WPF1logo.png Formula 1
Soccer ball.svg Futbols
Hockey puck 2.jpg Hokejs
izmainīt  

Izmeklēta biogrāfija

Martins Dukurs 2010 Vancouver.jpg

Martins Dukurs (dzimis 1984. gada 31. martā Rīgā) ir latviešu skeletonists, 2010. gada Vankūveras Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs, kā arī divkārtējs Pasaules kausa izcīņas uzvarētājs (2009.—2010.; 2010.—2011.), 2011. gada Pasaules čempions un divkārtējs Eiropas čempions. Par sasniegumiem Olimpiskajās spēlēs piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis.

Bērnībā nodarbojies ar volejbolu, vieglatlētiku. Ar skeletonu nodarbojas kopš 1998. gada, taču LOV sastāvā ir no 2004. gada. 2006. gada Turīnas olimpiādē viņš ieguva 7. vietu, bet 2007. gada Pasaules čempionātā — 6. vietu. 2009.—2010. gada Pasaules kausa izcīņā kļuva par uzvarētāju kopvērtējumā, gūstot uzvaras arī četros Pasaules kausa posmos, tai skaitā pēdējā — Īglsā, Austrijā, kad vienlaicīgi kļuva arī par 2010. gada Eiropas čempionu. Martins Dukurs ir vienīgais neatkarīgās Latvijas sportists, kas uzvarējis Pasaules kausa kopvērtējumā kādā no ziemas sporta veidiem. Šos abus panākumus viņš atkārtoja 2010.—2011. gada sezonā.

izmainīt  

Vai tu zināji...

Blanka Vlašiča
izmainīt  

Lietas, ko tu varētu darīt

  • Rakstīt jaunus rakstus, kas saistīti ar sportu, un papildināt esošos.
  • Atjaunot sen neatjaunotas biogrāfijas, atjaunot informāciju par sportistu pašreizējo klubu vai pēdējiem sasniegumiem, kā arī, protams, atjaunot dažādu klubu sastāvus.
  • Trūkst arī daudz izsmeļošu rakstu par dažādiem sportistiem, sporta klubiem, Olimpiskajām spēlēm un sporta veidiem.
izmainīt  

Vikiprojekti