Vikipēdija:Kopienas portāls

Vikipēdijas lapa
(Pāradresēts no Palīdzība:Uzdot jautājumu)
Jump to navigation Jump to search

Šobrīd nav nevienas plānotas vikiekspedīcijas

Šobrīd nav nevienas plānotas vikitikšanās


Vikipēdijas kvalitātes celšanabūstošana![labot pirmkodu]

Labdien, kolēģi!

Prezentēju jums jaunu rīku: booster. Rīks, kā jau tā pamatlapā rakstīts, paredzēts tipveida problēmu masveida novēršanai. Pašlaik pieejami četri tāski: iztrūkstošs DEFAULTSORT (labojuma piemērs), divi vienādi vārdi pēc kārtas (piemērs), typo "sekojošais" (piemērs) un typo "nākošais" (piemērs). Doma šāda: Vikipēdijā rīks atrod attiecīgās problēmas un cilvēks (Tu vai kāds cits) apskatās, vai šis labojums ir pareizs. Ja ir, tad spiež pogu "Saglabāt" (kas arī veic labojumu Vikipēdijā), ja nē, tad kādu no citām pogām. Var arī veikt papildu labojumus rakstā (pēc pogas "Veikt labojumus rakstā" atvērsies rediģēšanas režīms) un uzreiz būs redzamas izmaiņas. Man gan jāatvainojas par izmaiņu pirmskata loga ne pārāk labo sapratni - tur ir tā, ka zilā krāsā iekrāsotais teksts tiks pievienots, taču oranžā(?) - noņemts (uzbraucot uz teksta var redzēt '+' un '-').

Varbūt pirmajā dienā visu nesalabojiet, ļaujiet arī citiem paspēlēties :) Datu apdeiti paredzēti apmēram divas reizes mēnesī (pēc Vikipēdijas datubāzes dump parādīšanās) vai arī citādos "termiņos" (skatoties pēc datu avota).

Rīks veidots tā, lai varētu ērti darboties arī no mobilā (varbūt man tomēr vēl būs jāuzlabo mobile experience), stāvot rindā uz kaut ko, braucot sabiedriskajā transportā utt. Daļa tāsku gan nebūs ļoti mobile-friendly.

Paldies procesā iesaistītajiem Biafram un Papuasam! Jautru, patīkamu klikšķināšanās un Vikipēdijas kvalitātes celšanasbūstošanas procesu! Ja ir ieteikumi jauniem tāskiem, labprāt uzklausīšu. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 12. jūnijs, plkst. 13.21 (EEST)

Vienīgi atceramies, ka jūs paši esat atbildīgi par pogas "Saglabāt" spiešanu. T.i., par saturisko pareizību. Par tehnisko pareizību, protams, atbild rīka autors. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 12. jūnijs, plkst. 13.23 (EEST)
Priekā! Typo: "Rastā nav nepieciešama darbība". --Papuass (diskusija) 2019. gada 12. jūnijs, plkst. 13.39 (EEST)
Salabots. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 12. jūnijs, plkst. 13.57 (EEST)

Wikidata Bridge: edit Wikidata’s data from Wikipedia infoboxes[labot pirmkodu]

vai ir iespējams saglabāt tukšu sadaļu un tad to labot?[labot pirmkodu]

labdien! es iepriekš izdarīju eksperimentu ne tajā vietā, jo domāju, ka tā ir smilšu kaste. es sāku rakstīt pirmo rakstu. tes saglabāju tukšu sadļu un tad sāku rakstīt tukšajā sadā. mans jautājums ir, vai ir jāsaglabā visa lapa vai ari arī var saglabāt tukšo sadaļu un tad tur sākt rakstīt?--90.128.30.174 2019. gada 25. jūnijs, plkst. 20.09 (EEST)

Domāts bija veidot šī angļu raksta analogu? Es izdzēsu to, kas bija saglabāts, jo tas izskatījās drīzāk pēc neveiksmīga eksperimenta. Pagaidām atjaunoju, varat turpināt, bet ieteicams ielikt {{inuse}}, lai kāds nenodzēstu no jauna. Tomēr, pirmkārt, virsrakstam vajadzētu būt "garākie", nevis "ilgākie", maršruti, otrkārt, ļoti jāpiestrādā pie valodas (teikumi jāsāk ar lielo burtu utt.). Vislabāk ir piereģistrēties un tikt pie savas smilšu kastes, to neviens nedzēsīs. Tāpat nevajag saglabāt tukšas sadaļas vai lapas, iesākumu var uzrakstīt kādā teksta redaktorā. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 25. jūnijs, plkst. 21.06 (EEST)

dzēst ilgākie vilcienu maršruti[labot pirmkodu]

sveiki! es pieņēmu lēmumu izveidod jaunu rakstu ar nosaukumu garākie vilcienu maršruti,. es šo lēmumu pieņēmu, jo ilgākais ir laiks, jo es sapratu, ka ilgākais var būt brauciena laiks, bet garākais ir brauciena attālums. tāpēc, lūdzu tagad dzēst šo rakstu.--83.177.134.81 2019. gada 28. jūnijs, plkst. 02.13 (EEST)

dzēst ilgākie vilcienu maršruti[labot pirmkodu]

sveiki. es pieņēmu lēmumu izveidot jaunu rakstu ar nosaukumu garākie vilcienu pakalpojumi. tāpēc es lūdzu dzēst ilgākie vilcienu maršruti, jo es uzskatu, ka šim rakstam es izvēlējos neloģisku nosaukumu.--83.177.134.81 2019. gada 28. jūnijs, plkst. 02.20 (EEST)

Darīts. Palikušas divas dienas :) --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 28. jūnijs, plkst. 07.15 (EEST)

Ārzemnieku izdarības[labot pirmkodu]

Šīs izmaiņas sakarā drusku papētīju situāciju. Ir diezgan daudz gadījumu, kad latviešu valodas nepratēji ieliek attēlus ar parakstiem svešvalodā vai vispār bez tiem, un bieži tā attēla nozīmi konkrētajā rakstā nevar īsti saprast, pat izpētot attēla aprakstu. Piemēram, tajā pašā rakstā Tirdzniecība ir ielikts kaut kāds franču dokuments, ar parakstu franciski. Protams, var iemest šo tekstu Googles tulkotājā un apmēram nojaust, par ko ir runa, bet vai mums to vajag? Piemēram, lietotāju Risto hot sir un Frederico Leva devumi. Ierosinu ņemt ārā šādus attēlus, ja to nozīmība latviešu valodas rakstā nav acīmredzama. Labi, tajā Gdaņskas bildē ir laikam kaut kāds Hanzas savienības laikmeta tirgus attēlots, bet kādēļ tur nevarētu būt mūsu pašu Centrāltirgus? --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 28. jūnijs, plkst. 10.01 (EEST)

viennozīmīgi atbalstu! no šādiem lietotājiem vienīgais, ko varu atcerēties kā lietderīgu, ir tāds, kurš ieliek putnu rakstos to olu attēlus ar nekādiem/netulkotiem parakstiem. tie ir saturiski pietiekoši noderīgi, lai tolerētu un pārtaisītu parakstu. bet šādi, kas neko nedod raksta saturam - atceļami. --Biafra (diskusija) 2019. gada 28. jūnijs, plkst. 10.17 (EEST)
Pats atbalstu. Nedaudz par tēmu: bišku diskusijas Feisbukā par to, kā mūsu brāļi lietuvieši nobloķējuši Pigsonthewing. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 28. jūnijs, plkst. 11.01 (EEST)
No lietderīgiem vēl atceros maķedonieša Kiril Simeonovski populārzinātniskos video; izrādās, esmu aizmirsis visiem salikt normālus parakstus. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 28. jūnijs, plkst. 11.50 (EEST)

kas ir labot šo sadaļu un labot pirmkodu?[labot pirmkodu]

sveiki es uzrakstīju rakstu garākie vilcienu maršruti. kad es saglabāju, tas parādījās lapas sākumā, nevis tajā sadaļā, kur man vajadzēja. es arī rakstīju garākie vilcienu maršruti eiropā sada'ļu, bet tas arī parādījās lapas sākumā. man ir 2 jautājumi, 1 kas ir labot šo sadāaļu un labot pirmkodu, 2 kas ir kļūda atsaucē? man tas arī parādījās liekot atsauces.--83.177.134.81 2019. gada 29. jūnijs, plkst. 22.23 (EEST)

Hmm, nu jāsāk ir ar palīdzību un ar treniņu smilšu kastē, rakstos tādi eksperimenti nav pieļaujami. Var labot atsevišķu sadaļu, var labot visu rakstu uzreiz. Var labot pašu pirmkodu un var izmantot īpašu redaktoru. Ja atsaucei ir atverošais tags, tad jābūt arī atbilstošam aizverošajam, nevis visu vienā putrā. Var atvērt jebkura raksta kodu un skatīties, kā tas uzbūvēts. Ja neko nemākam un negribam mācēt — atveram angļu kodu, pārkopējam uz latviešu rakstu (vai labāk smilškasti) un iztulkojam, neaiztiekot formatējumu. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 30. jūnijs, plkst. 01.55 (EEST)
Raksta saturs pārvietots uz dalībnieka smilšu kasti, lūgums visādus eksperimentus turpināt tur. Lūgums arī ievērot ScAvenger ieteikumus par iepazīšanos ar Vikipēdijas palīdzību. Kamēr tiks veidoti šādi Vikipēdijas prasībām neatbilstoši raksti (ieteiktu atcerēties skolā mācīto par lielajiem sākuma burtiem īpašvārdu rakstībā), tie tiks dzēsti kā jauna dalībnieka eksperiments, bet saturs, ja pie tā būs jēga vēl darboties, pārkopēts uz dalībnieka smilšu kasti. -- Zuiks (diskusija) 2019. gada 30. jūnijs, plkst. 07.16 (EEST)

Infokastu veidošana un atrašana[labot pirmkodu]

Var jau būt, ka esmu tikai vecs idiots, kam tās tehnoloģijas par sarežģītu, bet. Man ievajadzējās infokasti (es galu galā savu problēmu atrisināju ar metodi "paņem lielāku āmuru", bet arī to ne katrs atradīs!). Eju uz palīdzību, tur rakstīts - "Kā veidot veidnes un infokastes", un nosūta uz Palīdzība:Veidnes un infokastes, kur atrodas nez kam domāts apraksts, kas tās ir, nevis kā tās izveidot. Aizgāju uz krievu un angļu versijām, kur par to ir rakstīts, sapratu apmēram pusi, bet tas viss domāts viņu valodu versijām. Problēmas rada arī tas, ka esošās infokastes latviski parasti iespējams lietot tikai, aizpildot ar savu tekstu jau aizpildītās sadaļas, jo uzminēt pieļaujamo sintaksi pie tukšiem rādītājiem (vai kā nu viņus latviski sauc), ja tas nav vienkārši brīvs vai acīmredzams teksts, varbūtības teorija atzīst par nereālu un nekādas dokumentācijas pie infokastēm klāt parasti nav.

Starp citu, pie bioloģiskajām infokastēm ir līdzīga problēma - neiespējamība iekļaut zinātnē lietojamas sistemātiskas kategorijas, kuru eksistence veidnē no mirstīgajiem pieejamā teksta nav uzminama un attiecīgi neviens tās šeit nelieto. Tikai nesen atradu oriģinālu Veidne:BioTakso infokaste, kurš ir ievērojami iespējās pilnīgāks kā parasti Vikipēdijas sugu aprakstos lietotā veidne ar to pašu nosaukumu. Tagad visu meklēt un pierakstīt sazin kāpēc saīsinātajās Vikipēdijā lietotajās veidnēs pilnu klasifikāciju jeb vai nu viņu uz trīspirkstu kombināciju?.. Jūtu, ka visefektīvākais vienkāršiem jūzeriem ir iztikt bez infokastēm vispār. Nu vai kādam zinošākam uzrakstīt viņiem saprotamu rakstu par to izveidi un panākt, lai tās būtu atrodamas normālos veidos, teiksim, caur Vikipēdijas meklētāju. Par pēdējo tēmu - pārāk bieži jau nākas meklēt Vikipēdijas saturu, kas nav "parastajā vārdtelpā", caur Google. Man vnk nepietiek nekaunības pašam uztaisīt normālajā "vārdtelpā", piemēram, lapu "Infokastes" ar pāradresāciju uz "Kategorija:Infokastes", bet es nešaubos, ka kaut kas tāds nepieciešams visam, kas sabāzts sadaļās "Vikipēdija:", "Palīdzība:" un vēl šur tur.--Egilus (diskusija) 2019. gada 1. jūlijs, plkst. 21.45 (EEST)

lapu "Infokastes" ar pāradresāciju uz "Kategorija:Infokastes" - šis tiks izdzēsts :) es vēlāk uzrakstīšu arī par tēmu, protams --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 1. jūlijs, plkst. 22.05 (EEST)

Vispirms - paldies par novērojumiem, problēmu izklāstu; cerams, ka nepazudīs dažādu procesu laikā. Par visu pēc kārtas. Daļa atbildes sadaļā #Vikipēdijas palīdzības sadaļa.

  • Man ievajadzējās infokasti - parasti var uzvaicāt šeit pat, kopienas portālā. Piekrītu, ka apraksts šeit nav pārāk newbie-friendly. Bet nu arī - ar veidņu (vēl vairāk - infokastu) veidošanu nodarbojas ļoti, ļoti maza daļa cilvēku. Mums vairāk vajadzīgi rakstu satura veidotāji :)
  • Par dokumentāciju - jā, ar šo tiek grēkots. Bet, šķiet, lielai daļai vismaz būtu jābūt ar basic "Tukšs paraugs" sadaļu. Vēl lielu daļu var nokopēt no enwiki rakstiem. Daži kolēģi gan šīs infokastes "sabojā", nolatviskojot parametru nosaukumus, neatstājot oriģinālos :D
    • Situācija pēdējos gados ir mainījusies, tagad dokumentācijas var veidot ar TemplateData paplašinājumu, kas procesu noteikti atvieglo. Ja kādam ir interese, es vai Papuass noteikti palīdzēs ieiet.
  • biotakso - Ja veidnes diskusijā pievienosi vajadzības (vēlams arī starp kuriem parametriem tam jāparādās), tad notiks maģija ;) Starp citu, pats vari papildināt sarakstu smilšu kastē. Manuprāt, ir pietiekoši paš-izskaidrojoša sintakse.
    • Tagad visu meklēt un pierakstīt sazin kāpēc saīsinātajās Vikipēdijā lietotajās veidnēs pilnu klasifikāciju - šīs veidnes ir veidotas diezgan universālas, lai strādātu kaudzē dažādos gadījumu. Parasti nav jēgas rakstā iekļaut visus iespējamos parametrus, no kuriem 75% attiecīgajā rakstā netiks izmantoti. Padomā par rakstu izskatu, ja, piemēram, katrā izsaukumā liktu visus atsauces parametrus (nedo' Dies', vēl vertikālā formā :D )
  • Vikipēdijas meklētājs - ir ķekši visām vārdtelpām meklēšanas rezultātu lapā :) Jā, jāpiekrīt, ka to izdomāt parastam lietotājam ir gandrīz neiespējami. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 11. jūlijs, plkst. 18.17 (EEST)

Vasaras dienas Igaunijā[labot pirmkodu]

Igauņu kolēģis Kruusamägi mūs aicina uz vasaras dienām Austrumviru apriņķī no 26. līdz 28. jūlijam. Būs Kārels ar stratēģiju, sarunas, sauna utt. Nav baigi formāls pasākums. Būšot arī vikipēdisti no citām valstīm, varētu būt bariņš ar kolēģiem no Krievijas, tātad var mēģināt izvilkt, nesarunājoties angliski. Mums var arī tikt apmaksāta daļa izdevumu (piemēram, naktsmītne). Ir interesenti? --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 1. jūlijs, plkst. 22.14 (EEST)

Just to make it clear. We would be staying in a SPA and as long as you participate in the strategy talks, then most of the expenses would be covered. I'm expecting 4 participants from Latvia. Don't fail me now. Kruusamägi (diskusija) 2019. gada 3. jūlijs, plkst. 18.25 (EEST)
Man ir interese... Izskatās, ka tā nedēļas nogale pagaidām nav nekur citur ieplānota. Edgar, tu pats dosies? --Treisijs (diskusija) 2019. gada 4. jūlijs, plkst. 11.01 (EEST)
Ja būtu jādodas vienam pašam, tad laikam nē, bet ja kāds arī grib doties - nu tad laikam jau jā! --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 4. jūlijs, plkst. 16.13 (EEST)
P.S. Ivo ziņo, ka tuvākajās dienās viņš zinās puslīdz galīgo programmu u.t.t. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 4. jūlijs, plkst. 17.53 (EEST)
Last year we were near Otepää (link). This time we'll have ca 10 visitors from Russia and so are therefor moving more to the eastern part of Estonia.
We start in Narva and for the weekend move to either Narva-Jõesuu or Toila, that are both on the coast of Gulf of Finland. There would be a trip to Kuremäe and the possibility to do some sightseeing. We would cover the transportation cost, accommodation, and food for you. So the participation for Latvians would actually be even cheaper than for Estonians (who are going to pay for themselves).
Most convenient for you would likely be if you can come by car and get a few others to join. Kruusamägi (diskusija) 2019. gada 4. jūlijs, plkst. 23.49 (EEST)
And we have the confirmation for Toila. More detailed info is published here: et:Vikipeedia:Suvepäevad 2019. Kruusamägi (diskusija) 2019. gada 5. jūlijs, plkst. 15.26 (EEST)
Thanks for info. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 5. jūlijs, plkst. 17.21 (EEST)
Any Lithuanians? :D —Turaids (diskusija) 2019. gada 6. jūlijs, plkst. 09.48 (EEST)
Nope. So it is a perfect summer meet-up. At least for my standards. :P Kruusamägi (diskusija) 2019. gada 6. jūlijs, plkst. 22.43 (EEST)
At a moment we have already 30 people registered. That now also involves few from other countries (Ukraine, Kazakhstan, Moldova, Germany). Kruusamägi (diskusija) 2019. gada 9. jūlijs, plkst. 23.47 (EEST)
@Feens:, @Voll:, @GreenZeb:, @Silraks:, @Turaids:, @Vylks:, @ScAvenger:, @Pirags:, @Meistars Joda:, @Ludis21345:, @Lieeeneee:, @Biafra:, @Gragox:, @Kleivas: - what about you? Kruusamägi (diskusija) 2019. gada 10. jūlijs, plkst. 19.12 (EEST)
hi, Kruusamägi! i will have a surgery just before, very possible that will be unmovable. --Biafra (diskusija) 2019. gada 10. jūlijs, plkst. 19.46 (EEST)
Sorry, I have some health problems. -- Zuiks (diskusija) 2019. gada 10. jūlijs, plkst. 20.18 (EEST)
Already other plans for that weekend. —Turaids (diskusija) 2019. gada 11. jūlijs, plkst. 07.28 (EEST)

Konkurss par Gruziju[labot pirmkodu]

Gruzijas vikipēdisti rīko rakstu konkursu par saviem kultūras pieminekļiem (1. jūlijs — 31. augusts). Ir balvas arī starptautiskajai auditorijai. --Papuass (diskusija) 2019. gada 2. jūlijs, plkst. 23.24 (EEST)

Kļūda nošu attēlā[labot pirmkodu]

Man zvanīja no Latvijas Institūta (tā kā viņi mani pazīst) un teica, ka angļu valodas rakstā par Latvijas himnu Dievs svētī Latviju ir kļūda notīs vārdiem "..meitas zied" (infokastes attēlā). [1] Parādīju attēlu arī profesionālam nošu rakstītājam, lai paskatās kļūdu, un dzirdēju ļoti smagu kritiku arī par teksta noformējumu :) Ierosinājums - izmest šo attēlu no vikimedia laukā, bet es to nemācēšu izdarīt :)--Ingii (diskusija) 2019. gada 5. jūlijs, plkst. 16.26 (EEST)

Salīdzinot ar šo, secināju, ka tām trim notīm jābūt par toni zemāk. Un tekstā jābūt defisēm. Parediģēju uz ātru roku, ja tā der, tad varu ielādēt pa virsu Vikikrātuves bildei. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 5. jūlijs, plkst. 18.40 (EEST)
Uz zilbes mei- kātiņam jābūt uz augšu. Nots izskatās tieši tāpat kā uz zilbes Lat- pašā sākumā.--Ingii (diskusija) 2019. gada 5. jūlijs, plkst. 19.36 (EEST)
Darīts. Ja rādās, kā iepriekš, jāiztīra kešu (Ctrl+Shift+R). --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 5. jūlijs, plkst. 21.02 (EEST)
Paldies! Darīts, var uzlādēt virsū vecajai bildei.--Ingii (diskusija) 2019. gada 6. jūlijs, plkst. 00.20 (EEST)
Tagad ir pareizā versija ielādēta. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 6. jūlijs, plkst. 03.48 (EEST)

Citroni[labot pirmkodu]

Kādam ir skaidrs/idejas, ko raksts citrons dara Veidne:Skatītākie raksti Vikipēdijā jau vairākas nedēļas (kopš Jāņiem, šķiet)? Arī skatījumu dinamika izskatās diezgan ok tam, ka skatās cilvēki, nevis boti. Es sāku apdomāt šī raksta likšanu blacklist, ja arī turpinās parādīties šajā sarakstā. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 8. jūlijs, plkst. 14.48 (EEST)

Šīs lapas apakšlapas, pa kurām visu laiku rakņājas meklēšanas roboti? Bet ābolam šodien ir 1 skatījums, citronam gandrīz 1800 :) Kam tik lielā mērā nebūtu ko darīt? --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 8. jūlijs, plkst. 21.39 (EEST)
Roboti vakar tikai 600. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 9. jūlijs, plkst. 08.56 (EEST)

Iedzīvotāju skaits Vikidatos[labot pirmkodu]

Sakarā ar šo izmaiņu — kādēļ automātiski netiek ņemti jaunākie dati? Tie Vikidatos vismaz Jelgavas gadījumā ir, ar visām atsaucēm. --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 8. jūlijs, plkst. 21.24 (EEST)

Anonīmais atkal ir nodzēsis Vikidatu ierakstus. Tā arī atstāsim? --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 9. jūlijs, plkst. 07.25 (EEST)
Kur šeit tiek pieminēti Vikidati? Kad mēs izmantosim 2019. gada datus - kad man būs laiks pārstrādāt visu. Kad mēs izmantosim Vikidatus - es neatbildēšu :) --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 9. jūlijs, plkst. 08.59 (EEST)
Es pat nepaskatījos, pārliecībā, ka mums tas sen jau strādā un skaitļi nāk no Vikidatiem, nevis PMLP datu bāzes :) Bet tad jau nevar atcelt labojumu, ja kāds ar roku tiešā veidā ieraksta svaigākus datus (vienīgi atsauces trūkums nebija OK)? --ScAvenger (diskusija) 2019. gada 9. jūlijs, plkst. 09.28 (EEST)

Vikipēdijas palīdzības sadaļa[labot pirmkodu]

(kā jauna nodaļa, nevis atbilde uz Egīla jautājumu, jo ceru uz tālāku diskusiju; manis pēc var arī apvienot) Šī problēma jārisina globālāk. Mums ir jāsakārto Vikipēdijas helps - jāapvieno visi tie n-tie vecie helpi, jāuzraksta nepieciešamie neesošie helpi, jāpadara tas viss atrodams. Kolēģi Biafra un Papuass vienā no sanāksmes reizēm piedāvāja sanākt kopā uz kādu vakaru kādās konferenču vai biroju telpās un kopīgi izdomāt, kas mums ir vajadzīgs, kā to organizēt utt. Ja nestratēģiski - tad pietiek arī vienkārši iztulkot en/ru-wiki helpus, pēc tam tos piemērojot lvwiki. Ja kāds uzņemas ko tulkot, varu palīdzēt ar agrīno sapratni, vai konkrētais materiāls citā wiki vispār ir piemērojams (lai nav tā, ka tiek izmesti 99%). Un ja kaut kas ir iztulkots, varu pārskatīt un veikt to piemērošanas darbu. Tā teikt, vajadzīgi melnā darba darītāji :) Ir nepieciešami abi varianti - gan īsie helpi, gan izsmeļošie un kārtīgie helpi. Pirmie, protams, vairāk vajadzīgi.

Tā kā šo laikam var nosaukt par "tehnisko tulkošanu", lieliska iespēja Juzeris nākamajā semestrī studentiem?

Pilnīgi noteikti var arī dabūt Vikimedijas grantu, ja kāds ar šo vēlas nopietni nodarboties. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 11. jūlijs, plkst. 17.54 (EEST)

Šādu info domājams varu iedot studentiem tulkošanai, bet šajā rudens semestrī man būs cita veida kursi, kur to būtu grūti piesaistīt saturam. Nākamajā pavasara semestrī (2020) gan varētu, ja līdz tam laikam pietiks pacietības gaidīt, bet neba nu tagad pusgada laikā izdosies iztulkot visu, kas tulkojams, un izdarīt visu, kas darāms, tā ka šo to var ieplānot uz nākamo pavasari. (Tāpat arī viesošanos pie studentiem, ko ar Feenu runājām, bet nepaspējām saorganizēt.) --Jūzeris (diskusija) 2019. gada 11. jūlijs, plkst. 20.27 (EEST)

visvairāk dzēstā lapa[labot pirmkodu]

sveiki! Es gribēju zināt, KURA lapa visvairāk reižu ir dzēsta vikipēdiJā. --90.139.62.250 2019. gada 20. jūlijs, plkst. 19.13 (EEST)