Jānis Cielēns

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Jānis Cielēns
Saeimas 24.janvāra kārtējās sēdes turpinājums (46936583471).jpg
13. Saeimas deputāts
Amata sākums
2019. gada 31. janvārī
Prezidents
Premjerministrs Arturs Krišjānis Kariņš

Dzimšanas dati 1986. gada 18. aprīlī
Valsts karogs: Padomju Savienība Valmiera, Latvijas PSR, PSRS (tagad Karogs: Latvija Latvija)
Tautība latvietis
Politiskā partija
Augstskola Latvijas Universitāte

Jānis Cielēns (dzimis 1986. gada 18. aprīlī Valmierā) ir latviešu uzņēmējs un politiķis, 13. Saeimas deputāts, ievēlēts no partijas Konservatīvie saraksta. SIA “SINGARI” īpašnieks un biedrības “Saules Brāļi sports” — valdes priekšsēdētājs. Bijis arī Beverīnas novada domes deputāts.

2009. gadā absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas vadības fakultāti vadībzinātnē.

2021. gadā pašvaldības vēlēšanās bija JKP saraksta līderis Valmieras novadā, kura pārstāvētās partijas novada priekšvēlēšanu programma iesākas teju ar maģiskiem buramvārdiem: “Valmieras novads — četru pilsētu novads ar SIRMO BURTNIEKU pašā sirdī”. Domājams, ka šajā gadījumā domāts Burtnieku ezers, nevis kāds latvju zintnieks, ironizē jauns.lv. Nekādi buramvārdi, acīmredzot, nelīdzēja, jo neviens no JKP saraksta domē netika ievēlēts.

VID iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija par 2020. gadu liecina, ka J.Cielēna īpašumā ir 3 zemes gabali Liepas pagastā, zeme un ēkas Liepas pagastā, dzīvoklis Valmierā, 3 zemes gabali Kauguru pagastā, dzīvoklis Rīgā, kā arī 5 vieglie pašlietojuma autotransporta līdzekļi un mopēds; ienākumus guvis, strādājot Saeimā, kā arī no sev piederošās saimniecības.[1]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «Jānis Cielēns». Puaro.lv (lv-LV). 2021-07-21. Skatīts: 2022-07-11.